8,0

Velmi dobré hodnocení
(38 hodnocení)

Neomezená konzumace vína, živá hudba a polopenze pro dva v penzionu V Zahraničí v Bořeticích

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, Jižní Morava - Kraví Hora - Bořetice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Do zahraničí za moravským vínem? Nebojte, Morava se ještě od Čech neodtrhla, to jen penzion V Zahraničí nenajdete nikde jinde než na moravské Kraví Hoře v Bořeticích, v recesistické Svobodné spolkové republice. Malebný kraj Velkých Pavlovic láká hlavně ke koštům dobrého vína či burčáku, kterého si druhý večer můžete dopřát neomezeně. První večer vás pak čeká hudební produkce a mandlovice.

Vinařský pobyt plný výtečného jídla, vynikajícího vína a zábavy, se zázemím pro Vás oba v příjemném Penzionu v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, v okouzlující krajině Velkopavlovického vinařství, kde se nachází malebné sklepní městečko Bořetice, se stovkami vinných sklípků.

O penzionu

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví Hora se nachází v samém srdci recesistické svobodné spolkové republiky Kraví Hora v Bořeticích, jež je součástí mikroregionu Modré Hory ve Velkopavlovické vinařské oblasti. Penzion leží přímo v areálu 290 vinných sklípků a patří k nejvyhledávanějším ubytovacím objektům celého regionu.

Penzion je nekuřácký a nabízí ubytování s celkovou kapacitou 75 lůžek, rozdělených do 2, 3 a 4lůžkových pokojů.Stylová restaurace

Penzion Kraví Hora se pyšní stylovou nekuřáckou restaurací, zdobenou originálními moravskými freskami na téma čtvero ročních období (práce a oddych moravských vinařů). Každé ráno v tomto stylovém prostředí naberete síly u bohaté snídaně podávané formou bufetu (polévka, uzeniny, sýry, ovoce, müssli, jogurty atd.) a vychutnáte si tu i první teplou večeři s živou hudbou.

Den druhý Vás čeká neomezená konzumace sudového vína pro dva (do 23:00 hod.) i teplá večeře pro 2 osobyTipy pro volný čas

Jihovýchodní Morava je doslova rájem pro cyklisty. Kraj je protkán nespočtem cyklotras vedoucích podél vinic a dalších okolních krás. Jedna z cyklotras vede přímo od penzionu, ve kterém si kola přímo můžete zapůjčit. 

Nedaleko se tyčí 14metrová rozhledna "Kraví hora", ke které v roce 2009 přibyli další dvě "sestřičky" a to 18metrová rozhledna "Slunečná" ve Velkých Pavlovicích a 26metrová rozhledna "Nedánov" v Boleradicích. 


Pro příznivce historie a archeologie bude přínosem návštěva nedalekého Slavkova (bitva císaře Napoleona I.,37km) nebo Velkomoravská hradiště Mikulčice (29 km) a Pohansko (29 km).

Určitě doporučuje návštěvu jen 18 km vzdáleného Lednicko-valtického areálu s unikátní soustavou zahrad, parků, rybníků a staveb, které vznikly lidským zásahem v prostoru bažin a močálů, při rozlévajícím se toku řeky Dyje. První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. Krom památek nabízí také pestrou škálu sportovního vyžití. Široká a výborně značená síť cyklostezek důmyslně spojuje nejkrásnější objekty areálu, je napojena i na dálkové trasy (Greenways, Eurovelo) a propojena s Rakouskem tematickým souborem tras zaměřeným na rod Lichtenštejnců pro pěší i cyklisty. 

TIP: Jen kousek od penzionu se nachází letiště pro ultralehká letadla s názvem Kraví hora, které provozuje občanské sdružení Letecký klub Nad Krajem André Velké Pavlovice, jež může případným zájemcům ukázat okolí z "ptačí perspektivy.

www.penzionkravihora.cz

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Neomezená konzumace sudového vína nebo burčáku
  Neomezená konzumace sudového vína nebo burčáku
 • Děti do 6 let zdarma
  Děti do 6 let zdarma
 • Domácí mandlovice na uvítanou
  Domácí mandlovice na uvítanou
 • Každodenní bufetová snídaně a večeře
  Každodenní bufetová snídaně a večeře
 • Živá hudba s Bořeckou losovačkou o cenu
  Živá hudba s Bořeckou losovačkou o cenu

od 1 599 Kč

Běžná cena: 3 150 - 9 450 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1599 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1599 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,0

Velmi dobré hodnocení

38 hodnocení

22 zákazníků doporučuje

10

nemám výhrady

Josef, 15. června 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí + 2...


10

Dobry den dnes jsem poprve vyuzila vasich stranek jelikoz jsem chtela vanocni darek pro svou sestru.Ziji v USA a bohuzel jiz nekolik dnu jsem neco podobneho schanela, bohuzel to vzdy ztroskotalo na platebni karte .Udajne neberou platby z USA a Canady.Velice vam dekuji a doufam ze mnou vybrany...

Ilona, 13. prosince 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí + 2...

Kontakt

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora

Bořetice 484
69108 Bořetice
+420 602 730 310

info@penzionkravihora.cz
www.penzionkravihora.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

13
km
Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

13
km
Zámek Lednice

Zámek Lednice

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

15
km
Papouščí zoo

Papouščí zoo

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

19
km
Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

19
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

20
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

20
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

22
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

22
km
Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

24
km
Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

26
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

Mohlo by Vás zajímat