Penzion Vraní Bouda ve výšce 1095 m n. m. s polopenzí a výhledem na Sněžku

Vraní Bouda, Krkonoše - Pec pod Sněžkou

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Penzion Vraní Bouda ve výšce 1095 m n. m. s polopenzí a výhledem na Sněžku

Vraní Bouda, Krkonoše - Pec pod Sněžkou Vraní Bouda, Krkonoše - Pec pod Sněžkou (mapa)

Ukončené od 2 360 Kč

od 2 360 Kč

Běžná cena: 2 960 - 9 860 Kč

Z málokterého místa se vám naskytne tak nádherný výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka jako z penzionu Vraní bouda zasazeného do podmanivé přírody. Odtud se snadno napojíte na trasy k těmto vyhledávaným cílům, ale kousek to máte i do centra Pece pod Sněžkou s relax parkem, bazénem, lanovým centrem, bobovou dráhou a dalšími atrakcemi.

Zatím bez hodnocení

Zatím bez hodnocení

Garantujeme kvalitu!

Tato nabídka je u nás nová, zatím tedy nemá žádné hodnocení. Spoluprací jen s ověřenými partnery vám ale garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 51 777 hodnocení, jejich průměr je 8,7 z 10.

Proč si vybrat tuto nabídku

Klidné místo s krásnými výhledy Klidné místo s krásnými výhledy

Pokoje s vlastním soc. zařízením Pokoje s vlastním soc. zařízením

Domácí tradiční česká kuchyně Domácí tradiční česká kuchyně

Sněžka, Hnědý vrch, Černá hora, Velká Úpa Sněžka, Hnědý vrch, Černá hora, Velká Úpa

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vraní Bouda

  • polopenze polopenze
  • bezplatné parkování bezplatné parkování
  • 1 přistýlka 1 přistýlka

Z málokterého místa se vám naskytne tak nádherný výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka jako z penzionu Vraní bouda zasazeného do podmanivé přírody. Odtud se snadno napojíte na trasy k těmto vyhledávaným cílům, ale kousek to máte i do centra Pece pod Sněžkou s relax parkem, bazénem, lanovým centrem, bobovou dráhou a dalšími atrakcemi.

O penzionu

Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v Peci pod Sněžkou, ve výšce 1095 m nad mořem. Nabízí krásný pohled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1603 m n. m.) - Růžová hora.

Tentokrát Vám nenabízíme luxus a dovolenou hotelového typu, ale překrásné prostředí pro společné chvíle plné klidu a komfortu, nepřeberné možnosti trávení volného času, přátelskou atmosférou a maximální vstřícnost personálu.

Ubytování 

V penzionu je každý pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC). Dále několika zásuvkami 230V pouze pro holící strojky, notebooky a WiFi připojením. Z bezpečnostně-požárních důvodů je používání vlastních varných konvic a podobných zařízení zakázáno. Parkovat lze přímo u penzionu zdarma.

Celková kapacita je 42 lůžek + možnost přistýlek. Po předchozí dohodě lze zapůjčit dětskou postýlku včetně lůžkovin.

Restaurace, bar, kavárna

Každé ráno spolu posnídáte v nekuřácké restauraci, kde bude připravený snídaňový bufet a až se vrátíte unaveni z horské turistiky, přijde vhod servírovaná teplá večeře. Kdykoliv během dne je pak v nabídce tradiční domácí kuchyně, v jídelním lístku však najdete i minutkové speciality.

Součástí restaurace je i dobře zásobený bar, kde mají mimo jiné velký výběr kvalitních českých vín z Čejkovic, pivo z Plzně, džusy z Mexika (JUMEX), rum nejen z Guatemaly, teplé i studené alkoholické i nealkoholické nápoje.

Pec pod Sněžkou

Malebné horské městečko Pec pod Sněžkou je známé nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. V sevřeném údolí pod Sněžkou najdete veškeré služby počínaje lanovou dráhou, bazény, diskotékami, restauracemi v centru, konče všemi doprovodnými službami. 

Relaxpark

V Relaxparku si přijdou na své milovníci adrenalinu, ať už se svezete na bobové dráze, výjimečné svou atypickou tratí, vystavěnou po úbočí strmého svahu, nabízející množství zatáček a speciálních okruhů, vedoucích v některých místech až 8 m nad zemí s 90metrovým převýšením, vyzkoušíte megatrampolínu, lanový park či jiné atrakce. S celoročním provozem si zábavu užijete kdykoliv!

Výstup na Sněžku

Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro výstup na 7 km vzdálenou Sněžku (1602 m. n. m.). Dle vašich fyzických možností můžete zdolat naši nejvyšší horu pěšky nebo využít možnosti lanové dráhy z mezistanice Růžová hora (1334 m. n. m.), která se nachází přibližně v polovině trasy.

Další tipy

Další výlety můžete podniknout na Pomezní Boudy, kde začíná celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé. 

Za výlet určitě stojí Obří důl, kde můžete zároveň navštívit naučnou expozici KRNAPu a sestoupit do podzemí dolu Kovárna nebo se vydejte za poznáváním přírody po naučné stezce Východní Krkonoše - Prameny Úpy. 

www.vranibouda.cz

Kontakt

Vraní Bouda

Zahrádky 33 ,
542 21 Pec pod Sněžkou ,
+420 775900161


www.vranibouda.cz/cs
Zobrazit partnerskou stránku

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím