Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Penzion Vraní Bouda ve výšce 1095 m n. m. s polopenzí a výhledem na Sněžku

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaVraní Bouda, Krkonoše - Pec pod Sněžkou (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2021 dle dostupnosti.

Z málokterého místa se vám naskytne tak nádherný výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka jako z penzionu Vraní bouda zasazeného do podmanivé přírody. Odtud se snadno napojíte na trasy k těmto vyhledávaným cílům, ale kousek to máte i do centra Pece pod Sněžkou s relax parkem, bazénem, lanovým centrem, bobovou dráhou a dalšími atrakcemi.

O penzionu

Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v Peci pod Sněžkou, ve výšce 1095 m nad mořem. Nabízí krásný pohled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1603 m n. m.) - Růžová hora.

Tentokrát Vám nenabízíme luxus a dovolenou hotelového typu, ale překrásné prostředí pro společné chvíle plné klidu a komfortu, nepřeberné možnosti trávení volného času, přátelskou atmosférou a maximální vstřícnost personálu.

Ubytování 

V penzionu je každý pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC). Dále několika zásuvkami 230V pouze pro holící strojky, notebooky a WiFi připojením. Z bezpečnostně-požárních důvodů je používání vlastních varných konvic a podobných zařízení zakázáno. Parkovat lze přímo u penzionu zdarma.

Celková kapacita je 42 lůžek + možnost přistýlek. Po předchozí dohodě lze zapůjčit dětskou postýlku včetně lůžkovin.

Restaurace, bar, kavárna

Každé ráno spolu posnídáte v nekuřácké restauraci, kde bude připravený snídaňový bufet a až se vrátíte unaveni z horské turistiky, přijde vhod servírovaná teplá večeře. Kdykoliv během dne je pak v nabídce tradiční domácí kuchyně, v jídelním lístku však najdete i minutkové speciality.

Součástí restaurace je i dobře zásobený bar, kde mají mimo jiné velký výběr kvalitních českých vín z Čejkovic, pivo z Plzně, džusy z Mexika (JUMEX), rum nejen z Guatemaly, teplé i studené alkoholické i nealkoholické nápoje.

Pec pod Sněžkou

Malebné horské městečko Pec pod Sněžkou je známé nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. V sevřeném údolí pod Sněžkou najdete veškeré služby počínaje lanovou dráhou, bazény, diskotékami, restauracemi v centru, konče všemi doprovodnými službami. 

Relaxpark

V Relaxparku si přijdou na své milovníci adrenalinu, ať už se svezete na bobové dráze, výjimečné svou atypickou tratí, vystavěnou po úbočí strmého svahu, nabízející množství zatáček a speciálních okruhů, vedoucích v některých místech až 8 m nad zemí s 90metrovým převýšením, vyzkoušíte megatrampolínu, lanový park či jiné atrakce. S celoročním provozem si zábavu užijete kdykoliv!

Výstup na Sněžku

Poloha penzionu je ideálním výchozím místem pro výstup na 7 km vzdálenou Sněžku (1602 m. n. m.). Dle vašich fyzických možností můžete zdolat naši nejvyšší horu pěšky nebo využít možnosti lanové dráhy z mezistanice Růžová hora (1334 m. n. m.), která se nachází přibližně v polovině trasy.

Další tipy

Další výlety můžete podniknout na Pomezní Boudy, kde začíná celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé. 

Za výlet určitě stojí Obří důl, kde můžete zároveň navštívit naučnou expozici KRNAPu a sestoupit do podzemí dolu Kovárna nebo se vydejte za poznáváním přírody po naučné stezce Východní Krkonoše - Prameny Úpy. 

www.vranibouda.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Klidné místo s krásnými výhledy
  Klidné místo s krásnými výhledy
 • Pokoje s vlastním soc. zařízením
  Pokoje s vlastním soc. zařízením
 • Domácí tradiční česká kuchyně
  Domácí tradiční česká kuchyně
 • Sněžka, Hnědý vrch, Černá hora, Velká Úpa
  Sněžka, Hnědý vrch, Černá hora, Velká Úpa
 • Zábavný relax park 4 km
  Zábavný relax park 4 km

od 2 360 Kč

Běžná cena: 2 960 - 9 860 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2360 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 14.06.2021 o 01:43.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 360 Kč
 • 3 noci
  3 490 Kč
 • 4 noci
  4 590 Kč
 • 5 nocí
  5 390 Kč
 • 6 nocí
  6 490 Kč
 • 7 nocí
  7 390 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2360 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 812 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Vraní Bouda

Zahrádky 33
542 21 Pec pod Sněžkou
+420 775900161


www.vranibouda.cz/cs

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

4
km
Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

5
km
Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

5
km
Hrad Aichelburg

Hrad Aichelburg

Hrádek Aichelburg byl postaven roku 1863 k poctě Hraběte Bertholda Aichelberga. Podle něho se také hrádek jmenuje. Byl nazýván zříceninou po celé 20. století. Obnova byla... Víc provedena v 90. letech 20. století.

6
km
Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Trasa o délce více jak 1500 m v srdci Krkonoš nabízí výhled ze 45 metrů vysoké věže. Některé ze stromů v okolí jsou staré přes 150 let. K dispozici je také naučné centrum, velké... Víc množství infotabulek a nechybí ani občerstvení založené na místní kuchyni. Pro skupiny se nabízí i možnost průvodce – pracovníka Krkonošského národního parku.

6
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

6
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

6
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

6
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

8
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

9
km
Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka se nachází na chráněné kulturní památce osmiboké kamenné věži z 19. století. Muzeum je navrženo pomocí modulových kružnic. Zajímavostí je, že dřevo spojuje dřevo. V... Víc muzeu můžete vidět například sedm století života v Albeřicích.

9
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

10
km
Zámek Vrchlabí

Zámek Vrchlabí

Jde o renesanční památku a dominantu města. Dříve byl zámek obklopen vodním příkopem, který dosahoval do šířky až dvanáct metrů. Do zámku se vstupovalo třemi mosty. V dnešní době... Víc si můžete prohlédnout a projít alespoň zámecký park.

Mohlo by Vás zajímat