Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Užijte si bezstarostné dny v penzionu Eden s polopenzí, obklopeni malebnou přírodou Harrachova

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPension Eden, Krkonoše - Harrachov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.12.2021 dle dostupnosti.

Jako v ráji se budete cítit v penzionu Eden v Harrachově. Kromě možnosti nekonečných toulek krkonošskou přírodou, vás čeká ubytování na 3 nebo dokonce 8 dní s bohatou snídaní a servírovanou večeří. Po dobu pobytu máte navíc neomezenou konzumaci kávy a čaje. Využít můžete i 50% slevu na masážní vířivku, kterou určitě oceníte po výletu například na nedaleké Mumlavské vodopády.

Penzion EDEN se nachází v klidné části obce Harrachov – Nový Svět, nedaleko Anenského údolí. V blízkém okolí najdete mnoho výletních cílů, kulturních a turistických zajímavostí,  napříč okouzlující horskou přírodou. 

Ubytování

Všechny pokoje mají nová moderní sociální zařízení, jsou útulné a čisté.

Stravování

Polopenze se servíruje přímo v penzionu. Připravena pro vás každé ráno bude snídaně formou bufetu, večeře jsou naopak servírované o 3 chodech, při čemž hlavní jídlo si vybíráte z tří nabízených.

Venkovní hřiště a posezení

Můj dům, můj hrad si můžete říct nejen vy, ale i vaše děti na hřišti u penzionu. Velkorysý prolézací hrad se skluzavkami, trampolínou a lanovkou děti zabaví na pořádně dlouho. Vy si zatím můžete užít venkovní posezení.

Wellness

V penzionu je novinkou vana 69 masážními tryskami a světelnou terapií, která poskytuje hostům dokonalý relax po aktivně stráveném dni. Vy si můžete užívat odpočinku s příjemnou slevou.

Tipy na výlet

Trasa je vedena ze ¾ po asfaltových cestách, zbývající cesty jsou částečně zpevněné polní nebo lesní cesty. Napojíte se na ní kousek od hotelu. Délka trasy je cca 3,5 km. Je vhodná pro rodiny s dětmi, pro kočárky, cyklisty i pro turisty, kteří chtějí strávit hezký čas v přírodě. Stezku lze projít za cca 2 hodiny. Více ZDE.

Liščí stezka 

Najdete ji, když se vydáte směrem k Mumlavským vodopádům. Odbočuje vpravo do lesa, kde je krátká dětská zábavná trasa Liščí stezka, na které děti plní řadu „liščích“ úkolů.

Lanové centrum Harrachov 

Nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou a rozkládá se na ploše cca 5.500 m2 čistě v přírodě. Na překážky rozmanité hřiště pro Vás bude pořádnou výzvou. 

Bobová dráha Harrachov 

Umožňuje vrcholně adrenalinový zážitek z jízdy. Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Monkey Park Harrachov 

Je 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami, situované přímo v areálu a z části, 84 m lanovým přejezdem (lanovkou), i nad bobovou dráhou Harrachov. Monkeypark je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. 

Golf a minigolf

Golf nabízí jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses“. Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách (730 m n. m.) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. 

Minigolf se nachází 250 m severozápadně od centra Harrachova na slunné louce pod hotelem Golden. Minigolf má vlastní parkoviště, zázemí pro posezení, stánek s občerstvením a WC. Virtuální prohlídka ZDE

Muzea a pivovar

Dále doporučujeme například: Ski muzeum, Hornické muzeum, Muzeum skla, Minipivovar nebo Sklárnu. Přímo v objektu harrachovské sklárny je historická brusírna skla a malý pivovar. Vedle sklárny je kaple se skleněným zvonkem, který je 50 cm vysoký a váží 10 kg! Dalším unikátem je pak ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem.

www.eden-pension.com

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Poloha v klidné části Harrachova, zrekonstruované pokoje s moderním zařízením
  Poloha v klidné části Harrachova, zrekonstruované pokoje s moderním zařízením
 • Neomezená konzumace kávy a čaje po dobu pobytu
  Neomezená konzumace kávy a čaje po dobu pobytu
 • 50% sleva na vířivku se světelnou terapií přímo v hotelu
  50% sleva na vířivku se světelnou terapií přímo v hotelu
 • Polopenze s večeří o třech chodech
  Polopenze s večeří o třech chodech
 • Parkování u penzionu zdarma
  Parkování u penzionu zdarma

od 1 790 Kč

Běžná cena: 2 570 - 5 670 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1790 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 3 noci
  1 790 Kč
 • 4 noci
  2 490 Kč
 • 7 nocí
  3 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1790 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Pension Eden

Harrachov 32
51246 Harrachov
775 119 001

azmedia@email.cz
eden-pension.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Sklářské muzeum Harrachov

Sklářské muzeum Harrachov

Muzeum skla se nachází hned u harrachovské sklárny. Uvidíte historicky ucelenou sbírku skla, vyrobeného v místní sklárně. Naleznete zde více jak 5000 exponátů. Je to největší... Víc sbírka v České republice.

2
km
Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum a štola jsou otevřeny od března roku 2003. V muzeu uvidíte spoustu fotografií dokumentujících těžbu. Harrachovské ložisko je známé již od poloviny 18. stole... Víctí. Hlavní žilná výplň je tvořena fluoritem, barytem, galenitem a křemenem.

3
km
Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád

Mumlavské vodopády vytváří řeka Mumlava. Celková výška vodopádu dosahuje ke dvanácti metrům. Pod vodopády se tvoří tzv. obří hrnce, které vznikají pohybem vody a kamínků. Některé... Víc hrnce mají až šest metrů. Jedná se o jeden z nejvodnatějších vodopádů v Česku. V zimně zamrzá a stává se z něj ledopád. Nejvíce vody je zde v období tání.

5
km
Rozhledna Štěpánka

Rozhledna Štěpánka

Rozhledna byla vystavěna v novogotickém stylu v letech 1847 až 1892. Je to kamenná stavba na vrcholu Hvězda, který je vysoký 959 metrů. Rozhledna samotná je vysoká 24 metrů. Její... Víc stavbu zahájil kníže Camill Rohan. Přímo pod rozhlednou se povedlo v roce 2011 plně zrekonstruovat veliký kamenný maltézský kříž.

7
km
Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Maják Járy Cimrmana je nejmladší dřevěná rozhledna Jizerských hor. V budově pod rozhlednou se nachází muzeum Járy Cimrmana, které bylo otevřeno spolu s Majákem. Rozhledna byla... Víc postavena v letech 2011 až 2013.

7
km
Skalní vyhlídka Strážník

Skalní vyhlídka Strážník

Jde o vyhlídkové místo v Krkonoších u Rokytnice nad Jizerou. Vyhlídka je ve výšce 778 metrů nad mořem. Dostanete se sem pouze pěšky. Vydejte se po žluté turistické trase a až... Víc dorazíte na křižovatku žluté a červené, odbočte doprava a červená vás vyvede až na vrchol vyhlídky.

8
km
Rašeliniště Jizerky

Rašeliniště Jizerky

Rašeliniště Jizerky je národní přírodní rezervace. Oblast je chráněná z důvodu ochrany porostů, květeny, rašelinišť a krajinných útvarů. Chráněným územím protéká potok Jizerka.

9
km
Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Vodopád se nachází v obci Špindlerův mlýn. Jde o největší vodopád v České republice. Měří neskutečných 148 metrů. Vodopád je tvořen řekou Pančava. Nejvíce vody zde padá v období... Víc jarního tání, což znamená koncem dubna a začátkem května.

10
km
Rozhledna Tanvaldský Špičák

Rozhledna Tanvaldský Špičák

Kamennou rozhlednu postavili na Tanvaldském Špičáku (831 m. n. m.) v roce 1909 a o rok později zde otevřeli i turistickou chatu s restaurací. Najdete ji necelé tři kilometry od... Víc centra Tanvaldu a vystoupáte po ní 69 schodů

11
km
Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Můžete se zde dozvědět historii Vysoké nad Jizerou a prohlédnout si bohaté a kvalitní sbírky lidového umění. Muzeum bylo založeno roku 1930. Hlavním vystavovaným kouskem je... Víc pohyblivý betlém kováře Jana Metelky.

12
km
Nístějka (Krkonoše)

Nístějka (Krkonoše)

Nístějka je přístupná po žluté turistické značce od Vysokého nad Jizerou. To, co z hradu zbylo je chráněno jako kulturní památka České republiky. První zmínky o hradu se datují do... Víc první poloviny 13. století a půdorysně odpovídají hradům valdštejnským.

13
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

Mohlo by Vás zajímat