9,1

Vynikající hodnocení
(435 hodnocení)

Hotel Lesana *** v Tatrách s výhledem na Lomnický štít, wellness, polopenzí a dětským rájem Kinderland

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Lesana***, Vysoké Tatry – Stará Lesná (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 18.6.2021 do 12.12.2021 dle dostupnosti.

Šum svěžích potoků, dechberoucí výhledy a čistý vzduch vás doprovázejí během pobytu mezi tatranskými kopci. Dny vám vyplní turistika, wellness, posezení v kavárně s perfektním výhledem na Lomnický štít a chutná polopenze. Hotel Lesana *** je připraven vás rozmazlovat. A děti? Ty zde najdou svůj kousek ráje. Zatímco vy relaxujete s oblíbeným drinkem v ruce, oni skotačí v herně či na hřišti.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotelová kavárna s výhledem na Lomničák
  Hotelová kavárna s výhledem na Lomničák
 • Polopenze v ceně pobytu
  Polopenze v ceně pobytu
 • 1 dítě do 6 let s polopenzí zdarma
  1 dítě do 6 let s polopenzí zdarma
 • Nová část Kinderland (hřiště, skluzavky, prolézačky, trampolíny a kuličky)
  Nová část Kinderland (hřiště, skluzavky, prolézačky, trampolíny a kuličky)
 • Bazén se slanou vodou, sauny, ledopád, Kneippova koupel, jacuzzi
  Bazén se slanou vodou, sauny, ledopád, Kneippova koupel, jacuzzi

od 6 139 Kč

Běžná cena: 7 056 - 23 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6139 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 19.05.2021 o 14:00.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  6 139 Kč
 • 3 noci
  8 939 Kč
 • 4 noci
  11 179 Kč
 • 5 nocí
  13 589 Kč
 • 6 nocí
  15 459 Kč
 • 7 nocí
  17 619 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6139 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,1

Vynikající hodnocení

435 hodnocení

315 zákazníků doporučuje

10

Pekny hotel s milym a ustretovym personalom. Vyborna kuchyna, krasny vyhlad na Tatry. Akurat skoda, ze solna jaskyna nebola v prevadzke, ale samotne wellnes bolo fajn po celodennych turach.

Michal, 30. prosince 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


10

Bolo úplne super, paradne wellness s vonkajším bazénom a detský herňa 100 bodov. 5 minút odtiaľ autom sú perfektné galérie Tricklandia a Poliankovo ????????????

Zákazník ZľavaDňa, 15. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Lesana***

Hotel Lesana***

Stará Lesná 152
05960 Tatranská Lomnica
+421 52 446 78 61, +421 915 898 141

lesana@lesana.sk
www.lesana.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

300
m
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

900
m
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

4
km
Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

5
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

5
km
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

7
km
Chata u Zeleného plesa

Chata u Zeleného plesa

Chata dostala jméno podle arciknížete Fridricha Habsburka - Fridrichova chata. Po pádu monarchie se nazývá Chatou u Zeleného plesa. Skvělé místo, kam byste při toulkách Tatrami... Víc měli určitě zavítat.

7
km
Belianská jeskyně

Belianská jeskyně

Nejvyšší a jediná zpřístupněná vysokohorská krápníková jeskyně v Tatranském národním parku.

7
km
Wild Park Lomnice

Wild Park Lomnice

Chovatelské zařízení zaměřeno hlavně na chov ohrožených druhů živočichů. Najdete zde široký výběr flóry a fauny z celého světa jako například tygři, krokodýli, anakondy či leguána.

11
km
Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Tato jedinečná dřevěná stavba z tisu a modřínu byla postavena bez použití jediného kousku kovu. Barokní interiér kostela je také vyroben ze dřeva. Umělecky velmi cenné jsou... Víc zejména kostelní varhany s dřevěnými píšťalami. Pochází z roku 1717.

11
km
Kežmarský hrad

Kežmarský hrad

Do dějin se tento hrad mimo jiné zapsal i jako východisko pro první oficiální turistický výlet do Vysokých Tater. Hradní komplex městského typu vznikl za účelem obrany města v... Víc roce 1463 na rozvalinách středověké osady Svatá Alžběta. V roce 1931 v části hradního komplexu otevřeli první expozice regionálního muzea. Po generální opravě hradu v letech 1962 až 1985 se muzejní sbírky rozšířily a v současnosti si návštěvníci mohou prohlédnout několik expozic a v letní sezóně i divadelní představení během nočních prohlídek hradu.

12
km
Muzeum Ždiarský dům

Muzeum Ždiarský dům

Seznámit se v něm můžete se způsobem života Goralů žijících pod úpatím Belianských Tater. Představuje původní architekturu, interiér, kroje. To vše je doplněno bohatým slovním... Víc výkladem.

Mohlo by Vás zajímat