Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Romantika nebo pivní relax s celoroční platností ve stylovém Wellness & congress Hotelu U Kata v Kutné Hoře se stravou a bohatým programem

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaWELLNESS & CONGRESS HOTEL U KATA, Střední Čechy - Kutná hora (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Ve středověku by se k němu na návštěvu nikdo nehrnul, ale v 21. století si v Hotelu U Kata*** užijete nezapomenutelné 3 dny plné rozmazlování a odpočinku. Romantický balíček láká na tříchodovou večeři, hodinový odpočinek ve vířivce i prohlídku Kutné hory s průvodcem zatímco u pivního relaxu vás čeká unikátní pivní koupel, chmelová masáž či peeling dekoltu a po 18. hodině neomezená konzumace piva.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Stylové ubytování v historickém městě Kutná Hora
  Stylové ubytování v historickém městě Kutná Hora
 • Celoroční platnost kupónu
  Celoroční platnost kupónu
 • Varianta romantického pobytu nebo pivního relaxu
  Varianta romantického pobytu nebo pivního relaxu
 • Parkování na hotelovém parkovišti
  Parkování na hotelovém parkovišti
 • Chrám sv. Barbory, Hrad Vlašský Dvůr, Zámek Žleby,
  Chrám sv. Barbory, Hrad Vlašský Dvůr, Zámek Žleby,

od 4 120 Kč

Běžná cena: 4 580 - 5 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4120 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 23.07.2021 o 11:34.

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4120 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

WELLNESS & CONGRESS HOTEL U KATA

Štefánikova 92
284 01 Kutná Hora
+420 327 515 096

hotel@ukata.cz
www.ukata.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

700
m
České muzeum stříbra – Hrádek

České muzeum stříbra – Hrádek

České muzeum stříbra je muzeum s převažující tematikou stříbra nacházející se ve městě Kutná Hora. Odborné oddělení muzea dnes spravuje více než 170 tisíc sbírkových předmětů.

800
m
Jezuitská kolej / GASK

Jezuitská kolej / GASK

Jezuitská kolej v Kutné hoře je barokní stavba z let 1667–1750 postavená podle návrhu významného italského architekta Giovanniho Domenica Orsiho. Rozsáhlá budova koleje měla být... Víc původně vybudována na souměrném půdorysu ve tvaru písmene E. Protože však nebylo vybudováno jižní křídlo, má budova tvar písmene F.

900
m
UNESCO Chrám sv. Barbory

UNESCO Chrám sv. Barbory

Je mohutný gotický kostel, který je zasvěcen patronce všech horníků. Vzhled je určitě nezaměnitelný – má tři stanové střechy, devět svazků opěrných pilířů se soustavou symetricky... Víc vyvážených fiál. Stejně jako katedrála Nanebevzetí Panny Marie je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a rozhodně stojí za vidění.

2
km
Kostnice Sedlec

Kostnice Sedlec

Podle klášterní tradice zde od poloviny 13. století existoval hřbitov. Tisíce lidí zde našly poslední odpočinek také v dobách epidemií. S budováním hřbitovní kaple Všech svatých... Víc se začalo na počátku 14. století.

17
km
Obora Žleby

Obora Žleby

Pokud milujete přírodu a příjemné procházky, pak ve volném odpoledni jistě navštivte Oboru Žeby, kde se Vám představí nejen bílí jeleni a dravci, ale také mufloni, daňci, srnci,... Víc různé druhy ptáků, kozy, nedávno narozená mláďata a spoustu dalších. Otevřeno mají denně od května do září.

27
km
Zámek Karlova Koruna

Zámek Karlova Koruna

Jednu z nejvýznamnějších barokních památek v ČR můžete spatřit v Chlumci nad Cidlinou. Zámek je volně přístupný veřejnosti a při prohlídce interiéru se seznámíte s historií rodu... Víc Kinských a s chovem Kinských–chlumeckých plaváků. Rozhodně stojí za návštěvu.

27
km
Zřícenina hradu Chřenovice

Zřícenina hradu Chřenovice

Je to dnes zřícenina gotického hradu ze 13. století. Založen byl pravděpodobně roku 1280. Roku 1545 byl zmiňován jako pustý. Vede k němu červená turistická značka. Hrad je od... Víc městečka Ledeč nad Sázavou vzdálený 4 km.

28
km
Lom Borek na Vysočině

Lom Borek na Vysočině

Oblíbili si jej všichni milovníci přírodního koupání i potápěči. Lom leží v krásném tichém prostředí, a navíc nabízí zcela průzračnou vodu. Jsou tu k vidění okouni, perlíni,... Víc kapři, štiky různých velikostí, sumci, candáti a raci.

29
km
Hrad Český Šternberk

Hrad Český Šternberk

Český Šternberk je gotický hrad přestavěný na zámek. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky a od roku 2008 také jako národní kulturní památka České... Víc republiky.

37
km
Zámek Pardubice

Zámek Pardubice

Jedná se o překrásný renesanční skvost, který naleznete poblíž historického centra města Pardubice. Právě na tomto místě se původně nacházel gotický vodní hrad ze 13. století. Jde... Víc o největší a nejlépe dochovaný zámek v Evropě. Je zapsán na seznamu národních kulturních památek České republiky a Vám nesmí chybět jeho prohlídka na seznamu výletů.

37
km
Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích

Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte navštívit právě Východočeskou galerii v Pardubicích, která se nachází na dvou místech. Jedním z nich je pardubický zámek a tím druhým... Víc Jonášův Dům. Aktuální vystavovaná díla a cenu vstupného naleznete na webu.

38
km
Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice

Máte volný den a nevíte co podniknout? Vyrazte s rodinou či přáteli právě do aquacentra Pardubice a zažijte spoustu zábavy. Na své si zde přijdou jak malí, tak velcí, ale také ti,... Víc kteří si chtějí užít nějaký ten adrenalin nebo relax.

Mohlo by Vás zajímat