8,4

Velmi dobré hodnocení
(171 hodnocení)

Hotel Bránica **** na léto v Malé Fatře s wellness a polopenzí

LokalitaHotel Bránica ****, Malá Fatra – Terchová (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 1.7.2021 do 31.8.2021 dle dostupnosti.

Letní podoba Malé Fatry láká na výlety, turistiku, cyklostezky či toulky po kopcích, tajemných zákoutích a hradech s bohatou minulostí. Když se po pestrém dni rozhodnete pro relax, v hotelu Bránica **** si kromě pohodlného ubytování (pro dítě do 6 let zdarma) můžete užít také různé sauny, vířivky nebo bazén. Ochotný a milý personál je zde samozřejmostí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Krásné prostředí národního parku na skok od Terchovské doliny
  Krásné prostředí národního parku na skok od Terchovské doliny
 • Wellness centrum s bazénem, vířivkami a 6 druhy saun
  Wellness centrum s bazénem, vířivkami a 6 druhy saun
 • Výborně hodnocená polopenze
  Výborně hodnocená polopenze
 • Dítě do 6 let zdarma, dětský koutek, baby friendly hotel
  Dítě do 6 let zdarma, dětský koutek, baby friendly hotel
 • Jánošíkovy díry, Malý i Velký Rozsutec, Velký Kriváň, Chleb
  Jánošíkovy díry, Malý i Velký Rozsutec, Velký Kriváň, Chleb

od 6 699 Kč

Běžná cena: 6 699 - 8 379 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6699 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 14:23.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  6 699 Kč
 • 3 noci
  8 379 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6699 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,4

Velmi dobré hodnocení

171 hodnocení

102 zákazníků doporučuje

10

Všetko bolo super. Určite sa sem vrátime.

Soňa, 12. července 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


10

Pacilo sa nám veľmi,Max spokojnosť

Katarína, 14. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Bránica ****

Hotel Bránica ****

Belá
01305 Belá
+421 41 56 93 035, +421 911 948 571

info@hotelbranica.sk
www.hotelbranica.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Jánošíkovo muzeum

Jánošíkovo muzeum

Expozice muzea je rozdělena do několika částí: hrad obce, Život Juraje Jánošíka a jánošíkovská tradice, Z lidové kultury obce. Návštěvník se dozví informace nejen o dějinách obce... Víc Terchová, které dokumentují fotokopie dobových listin a fotografie, ale i důležitá historická fakta ze života, zbojnictví a popravy Juraje Jánošíka. Četné dobové exponáty z Terchové a okolí přibližují hudební folklór, domácí textilní výrobu, salašnictví, zemědělství, lidovou architekturu a dávný způsob bydlení v dřevěnici.

7
km
Rozhledna Terchovské srdce

Rozhledna Terchovské srdce

Nová rozhledna nad Terchovou poskytuje vynikající výhled na široké okolí. Stojí na vrcholu kopce, který si filmaři známého filmu Jánošík vybrali jako místo, kde stála šibeni... Vícce. Právě tuto šibenici mají připomínat ramena rozhledny. Vede k ní jednoduchá trasa z obce Terchová, která je zároveň naučnou stezkou.

7
km
Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Středisko najdete v Národním parku Malá Fatra, 30 km od Žiliny a 3 km od Terchové. Lyžařské středisko ve Vrátné patří mezi první střediska, která na Slovensku vznikla. Tvoří ho... Víc tři lokality: Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Spolu nabízí 14 km sjezdovek. Milovníkům adrenalinu doporučujeme navštívit zejména Chleb, který nabízí možnosti pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding a lyžování. K dispozici je bezplatné parkoviště a také skibus jezdí mezi hlavními nástupišti na lanovky (Paseky, Chleb).

9
km
Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry jsou soustavou soutěsek a kaňonů v Kriváňské Malé Fatře. Najdete zde více než dvacet vodopádů, které vytvářejí Vodopády děrového potoka, bizarní skalní útvary a... Víc turistické stezky s lávkami, můstky a řetězy.

9
km
Hrad Strečno

Hrad Strečno

Hrad stál na svém místě již v první polovině 14. století. Během staletí byl rozšiřován a několikrát přestavěn do své největší rozlohy v 17. století, kdy dosáhl úrovně nejlépe... Víc opevněného hradu na středním Pováží. Z hradní skály a z chodníku nad hradem je krásný výhled na Strečnianský průsmyk, Domašínský meandr a na velkou část Žilinské kotliny.

11
km
Velký Rozsutec

Velký Rozsutec

Považuje se za symbol Velké Fatry a je jedním z nejkrásnějších vrcholů na Slovensku. Naskytne se vám z něj krásný výhled na široké okolí. Dostanete se sem například z obce... Víc Štefanová.

11
km
Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec nabízí krásný výhled na oravskou krajinu. Je oblíbeným cílem nejen místních ale i turistů, kteří se sem dostanou po nenáročném výstupu po žluté značce.

12
km
Orloj se slunečním časem

Orloj se slunečním časem

Jediný orloj na světě, který ukazuje pravý letní čas. Tento unikát najdete ve Staré Bystrici na Kysucích.

13
km
Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa patří mezi nejstarší kulturní památky na Kysucích. V jeho prostorách se konají výstavy, přednášky a kulturně-společenské akce.

13
km
Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž se nachází v krásné oravské přírodě s bohatými možnostmi na procházky a cyklistiku. Kolem celé přehrady jsou vybudovány naučné cyklostezky. Zajímavostí je, že na místě... Víc nádrže se původně nacházely dvě obce, Harvelka a Riečnica.

14
km
Historická železnice Vychylovka

Historická železnice Vychylovka

Úzkorozchodná historická lesní železnice ve Vychylovce na Kysucích provozovaná na Kysucko-oravském pomezí je technickou památkou světového významu. Výškový rozdíl na trati... Víc železnice překonává pomocí ojedinělých úvratí. Prochází přes areál Muzea kysucké vesnice, kde se nachází 34 lidových staveb pocházejících z různých koutů Kysuckého regionu.

15
km
Budatínský zámek

Budatínský zámek

Jeho počátky sahají do 13. století. Původně zde stál vodní hrad, který chránil významnou obchodní cestu do Slezska. Zpočátku byl královským majetkem, později patřil více... Víc šlechtickým rodinám. Ve výstavních prostorách Považského muzea v Žilině si lze prohlédnout zajímavé výstavy. Unikátní expozice drátěnictví je od 12. června 2012 opět zpřístupněna veřejnosti v areálu Budatínského hradu. Krajinářský je zajímavý i areál parku, který končí u soutoku Váhu a Kysuce.

Mohlo by Vás zajímat