Pobyt s polopenzí a neomezeným wellness v 4* hotelu Greenfield v oblíbených lázních Bükfürdő a dítě do 5,9 let zdarma

Greenfield Hotel Golf & Spa****, Maďarsko - Bükfürdő Greenfield Hotel Golf & Spa****, Maďarsko - Bükfürdő (mapa)

Cena od 4 220 Kč Koupit od 4 220 Kč

od 4 220 Kč

Běžná cena: 6 119 - 14 050 Kč

Nákupem získáte minimálně 4220 bodů

Extra dlouhá platnost

Hranice mezi všedností a luxusem může být někdy velice tenká. Užijte si odpočinek na té luxusnější straně života v Greenfield Hotelu Golf&Spa****. Obrovská wellness zóna o rozloze 3.500 m2 nabízí celoroční pohodu a relax se saunami, léčivou vodou v krytých i nekrytých bazénech i procedurami. Navíc polopenze a spousta atrakcí pro rodiče i děti.

Uložit Sledovat Sdílet

9,5

Vynikající hodnocení

8 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Polopenze Polopenze

Skvělé zázemí pro děti Skvělé zázemí pro děti

3.500 m2 Spa&Wellness centrum přímo v hotelu 3.500 m2 Spa&Wellness centrum přímo v hotelu

Oblíbené lázně Bükfürdő Oblíbené lázně Bükfürdő

Vyberte si z následujících 4 možností

4 noci
6 250 Kč

2 noci
4 220 Kč

5 nocí
8 199 Kč

2 noci
4 550 Kč

5 nocí
8 850 Kč

2 noci
4 950 Kč

4 noci
9 690 Kč

Nákupem získáte minimálně 4220 bodů

Greenfield Hotel Golf & Spa****

Hranice mezi všedností a luxusem může být někdy velice tenká. Užijte si odpočinek na té luxusnější straně života v Greenfield Hotelu Golf&Spa****. Obrovská wellness zóna o rozloze 3.500 m2 nabízí celoroční pohodu a relax se saunami, léčivou vodou v krytých i nekrytých bazénech i procedurami. Navíc polopenze a spousta atrakcí pro rodiče i děti.

Užijte si odpočinek bez starostí v luxusním Greenfield Hotel Golf&Spa**** v maďarských lázních Bükfürdő. Léčivá voda v krytých i nekrytých bazénech nabízí celoroční pohodu a relax. Toto výjimečné místo ocení díky atrakcím v nedalekých městských láznich i rodiče s dětmi.

Greenfield Hotel Golf&Spa****

Maďarsko je královstvím termálních pramenů a lázeňské turistiky. Greenfield Hotel Golf&Spa**** se nachází přímo v centru termálního regionu ve Vašské župě, nedaleko hranic s Rakouskem. Pokud toužíte po luxusním oddechu, je pro vás právě tento hotel to pravé. 

Spa&Wellness

K hotelu patří luxusní Spa&Wellness o rozloze 3.500 m2, kde najdete 5 bazénů, páru, finskou saunu, tepidárium a mnoho dalších míst, kde zklidnit svou duši i tělo. 

Fitness a golf

V hotelu, jakým je Greenfield HotelGolf&Spa****, nemůže chybět místo pro fitness a aerobic. Ti, kteří mají rádi spíše venkovní aktivity ocení golfové hřiště, které se nachází nedaleko hotelu. 

Restaurace

Lahůdky kuchyně Greenfield Hotel Golf&Spa**** jsou pro Vás samozřejmě ALL INCLUSIVE. Věříme, že si vychutnáte nejenom dobré jídlo, ale i celý pobyt v Maďarsku.

All Inclusive zahrnuje: 

  • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
  • K obědu - 2 druhy polévek, 2 hlavní jídla, salátový bufet, desert. Odpolední káva se zákuskem.
  • K večeři - 2 druhy polévek, předkrmy, 5 hlavních jídel, sýrový a salátový bufet, dezert, neomezeně točené pivo a  rozlévané víno z lokální produkce v době večeří na piano baru (od 18.00 do 22.00). 
  • Během dne neomezeně minerální voda, osvěžující nealkoholické nápoje, káva, čaj.

Pobyt začíná od 15.00 - první jídlo je tedy večeře a končí se obědem ve 12 hodin v den odjezdu.Chcete-li potěšit sebe a svou rodinu pobytem v nádherném prostředí luxusního resortu, je pro Vás tato nabídka naprosto ideální volbou. 

Světoznámé lázně Bük 

Léčebné lázně Bükfürdő jsou tvořeny dvěma oddělenými areály termálních bazénů – základní zóna a zážitková zóna.

V současnosti se jedná o druhé největší lázně v Maďarsku, které zároveň nabízejí perfektní rekreaci všem generacím hostů. 

Voda v léčebných bazénech má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28 °C, pro děti jsou vybudována brouzdaliště, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. 

Komplex skluzavek dostupných zdarma ve Vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Tobogán anakonda se dlouze a klikatě vine, kamikadze s náhlým pádem se doporučuje spíše po adrenalinu bažícím jedincům, po rodinné skluzavce se může klouzat i ve více lidech najednou, zatímco na jedinečné skluzavce ve tvaru cibule dopadnete do vody až po vydatné rotaci. 

Děti si mohou po koupání hrát na momentálně nejmodernějším hřišti, dospělým toužícím po relaxaci je k dispozici rozlehlé útočiště s pohodlnými lehátky. V Rekreačním parku můžete regenerovat síly ze své každodenní únavy v tichém, klidném a zeleném prostředí. 

Tipy na výlety

Zámky, pamětihodnosti, maďarské lahůdky, projížďky na kole, lázně – to jsou jen střípky toho, co Vám lokalita západního Maďarska může nabídnout. 

Neodpustili bychom si nepozvat Vás na návštěvu nedalekého Sopronu – města jedinečného nejenom svojí kulturou, ale i světově proslulého svými pamětihodnostmi. 

Mezi hlavní pozoruhodnosti okolí Büku patří zámek Szapáry a blízký Köszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, dále Velem (klimatické středisko s výborným, osvěžujícím vzduchem) nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází mnoho architektonických památek včetně zajímavé, hodně navštěvované svatyně bohyně Isis. Nenechte si ujít také návštěvu Národního parku, Neziderské jezero nebo zámek Sibrik.

Kontakt

Greenfield Hotel Golf & Spa****

Golf. u.4
9740 Bukfurdo
Maďarsko

ubytovani@primazajezd.cz
greenfieldhotel.net/cz
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím