Radosti zimy v Hotelu PROM *** v Krkonoších u Černé hory s polopenzí a bazénem s platností do dubna 2022

Hotel PROM***, Krkonoše - Svoboda nad Úpou Hotel PROM***, Krkonoše - Svoboda nad Úpou (mapa)

Cena od 3 150 Kč Koupit od 3 150 Kč

od 3 150 Kč

Běžná cena: 5 542 - 16 626 Kč

Nákupem získáte minimálně 3150 bodů

V Krkonoších je to nejen samý strom, ale naštěstí se tu najde i hotel PROM, takže si kromě přírody užijete i pohodlí. Vynikající služby a poloha přímo v centru Krkonoš dělají z hotelu skvělé výchozí místo pro zimní radosti. Kromě výborné polopenze na vás čeká herna s kulečníkem, šipkami či fotbálkem a hlavně krytý bazén. Za příplatek si navíc můžete užít pobyt i o Vánocích či o Silvestru.

Uložit Sledovat Sdílet

10

Vynikající hodnocení

5 hodnocení

0 zákazníků doporučuje
0 zákazníků nedoporučuje

Proč si vybrat tuto nabídku

Hotel přímo na úpatí Černé hory Hotel přímo na úpatí Černé hory

Vstup do krytého bazénu a Kneippův chodník Vstup do krytého bazénu a Kneippův chodník

Welcome drink Welcome drink

Kulečník, stolní tenis, šipky Kulečník, stolní tenis, šipky

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících možností

2 noci
3 150 Kč

3 noci
4 840 Kč

4 noci
6 530 Kč

5 nocí
8 220 Kč

6 nocí
9 910 Kč

Nákupem získáte minimálně 3150 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel PROM***

V Krkonoších je to nejen samý strom, ale naštěstí se tu najde i hotel PROM, takže si kromě přírody užijete i pohodlí. Vynikající služby a poloha přímo v centru Krkonoš dělají z hotelu skvělé výchozí místo pro zimní radosti. Kromě výborné polopenze na vás čeká herna s kulečníkem, šipkami či fotbálkem a hlavně krytý bazén. Za příplatek si navíc můžete užít pobyt i o Vánocích či o Silvestru.

Horská pohoda v hotelu PROM

Vysokohorský relax, špičkové podmínky pro cykloturistiku i turistiku a perfektní zázemí Hotelu PROM***, to je váš zasloužený odpočinek v majestátních Krkonoších, plný vašich oblíbených aktivit.  

Hotel PROM*** je vyhledávaný především pro svou výhodnou polohu, díky které to máte jen kousíček od Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Černé Hora. K dispozici je Vám lyžárna s uzamykatelnými skříňkami.

Ubytování

Součástí Hotelu PROM*** jsou 2 vily, hotelové depandance, s kapacitou 33 pokojů, všechny ve standardním vybavení, odpovídající hotelu, s předsíní, koupelnou se sprchovým koutem, případně vanou, SAT, rádiem, telefonem a barem. Pro rodiny jsou připravené i vícelůžkové pokoje s předsíní a kuchyňským koutem. 

Každé ráno si pochutnáte na vydatných snídaních podávaných formou švédských stolů a večer vám zpříjemní servírovaná večeře. V hotelovém baru je pak radost si dát drink nebo dva.

Volný čas

Po celou dobu pobytu můžete zdarma zajít na kulečník, zahrát si šipky či stolní tenis. Vstup do bazénu je součástí každého balíčku. Za příplatek lze využít i dalších wellness služeb jako je například solárium, kosmetika, blahodárné masáže, fitness studio atd. 

Lyžování

V zimním období lze pobyt využít zejména pro zimní sporty lyžování, běžky, sjezd, lyžařský vlek je vzdálen asi 500 m od hotelu, další sportovní centra jsou 3 km v Jánských lázních a 12 km v Peci pod Sněžkou.

Skiareál Černá Hora

Černá Hora

Lyžařský areál Černá Hora představuje lyžařský region, ve kterém platí společná jízdenka ve ski areálech Černá hora - Janské Lázně, Černý Důl a Svoboda nad Úpou.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality se zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavných tratí Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd. 

Zmiňme také jedinečnou 3,5 km dlouhou sáňkařkou trať, vedoucí z areálu Černá Hora do Jánských Lázní. 

Využít můžete také oficiální služby s garancí kvality pod hlavičkou SkiResort LIVE - lyžařskou školu, půjčovnu, lyžařský servis, test centrum i sportovní obchod. LIVE parky pro výuku dětí s pojízdnými koberci a dětskými vlíčky provozujeme ve 4 z 5 areálů. 

Jako jediní v Česku nabízí tento skiareál unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour s možností návratu do Janských Lázní, či Černého Dolu rychlým skibusem SkiTour Express. Jen ve SkiResort ČERNÁ HORA - PEC se můžete svézt osmimístnou kabinkovou lanovkou ČERNOHORSKÝ EXPRESS, užít si nejstarší sáňkařskou cestu v Česku, nebo si za umělého osvětlení zalyžovat večer a to ve 4 z 5 areálů.

Ski areál Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je známa nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Pec pod Sněžkou těží ze své polohy a nadmořské výšky (800 - 1 602 m n. m.), kdy je 5 - 6 měsíců pokryta sněhovou peřinou. Klimatické podmínky podobné polárnímu kruhu jsou mnohdy překvapením pro nejednoho návštěvníka Pece pod Sněžkou. 

Lyžařský areál, který provozuje 4sedačkovou lanovku a 10 vleků s přepravní kapacitou 9 620 osob/hodinu a upravuje cca 11,2 km sjezdových tratí různých obtížností, je největším v celé lokalitě. Lyžařské terény jsou oblíbeny zvlášť rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením, z toho sjezdovka Javor je nejdelší a nejlepší osvětlený svah v České republice. V celém areálu se pohybujete s jedinou čipovou kartou. Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu velký Funpark. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála. 


Janské lázně

Významné Janské Lázně se nachází v údolí Janského potoka přímo pod Černou horou, kam Vás „Černohorský express“ vyveze na samý vrchol. Za příznivého počasí se po okolí můžete očima rozlétnout z rozhledny Panorama. V malebném městě je na 30 léčebných pramenů, zaměřených především na léčbu pohybového ústrojí, krásná kolonáda i množství lázeňských objektů.

Horské město Vrchlabí

Vstupní bránou Krkonoš je beze sporu Vrchlabí, které je od penzionu vzdálené cca 30 km. Dominantou městečka je hora Žalý, tvořena dvěma vrcholky – zadním s výškou 1036 m a předním 1019 m. V roce 1836 byla na vrcholu Předního Žalého vybudována hrabětem Janem Nepomukem Františkem Harrachem dřevěná rozhledna. Ta byla v roce 1889 nahrazena montovanou železnou vyhlídkovou věží s výškou 15 metrů. Z rozhledny lze shlédnout celé panorama Krkonoš, části Jizerských hor a Orlických hor, podhůří a části Českého ráje.

Město zážitků Špindlerův Mlýn

Nejznámější horské rekreační středisko, s dostatečným vyžitím kdykoliv během roku a skvělým lyžováním na Medvědíně, Svatém Petru, Hromovce nebo Horních Mísečkách. 

Hora Sněžka

Dle vašich fyzických možností můžete zdolat naši nejvyšší horu pěšky nebo využít možnosti lanové dráhy z mezistanice Růžová hora (1334 m. n. m.), která se nachází přibližně v polovině trasy. 

 

Silvestrovské a vánoční pobyty

Silvestrovský večer

Od 18°° - 02°° hod

*********
APERITIV
******
Od 18 – 22°°
Silvestrovský raut - teplý

******
Od 24°° - 02°°
Studený bufet
******
23,30 - 24°°

0,7 láhev sekt na půlnoční přípitek pro 2 osoby

před hotelem půlnoční ohňostroj

******
PROGRAM
19°° - 02°° hod

K poslechu,zábavě i tanci hraje skupina

POSLEDNÍ POKUS
*******

Vystoupení skupina břišní tance
Taneční skupina REBELS Trutnov

 

Vánoční menu

APERITIV KE VŠEM MENU, + 2dcl VÍNA CINZÁNO / bianco nebo rosso, víno – bílé-červené,

MENU 1.
Vinná klobása pečená
Rybí polévka s houskou
Smažený kapr s  bramborovým salátem nebo vař. brambory

********
Desert - Štrůdl
Vánoční pečivo
Káva / espresso
Ovoce

*************************************************

MENU 2.
Vinná klobása
Rybí polévka s houskou
Smažený vepřový řízek, bramborový salát nebo - vař.brambory s máslem, okurka

**********
Desert - Štrůdl
Vánoční pečivo
Káva / espresso
Ovoce

MENU 3.
Krkonošský toast

Polévka hovězí vývar s masem a nudlemi
Přírodní vepřová panenka, smaž.hranolky, zelenina

Desert – Štrůdl
Vánoční pečivo
Káva / esspreso
ovoce

www.hotelprom.eu

Kontakt

Hotel PROM***

Svoboda nad Úpou 27
54224 Svoboda nad Úpou
Česká republika
+420 499 871 180, +420 499 871 179

info@hotelprom.eu
www.hotelprom.eu
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím