Jedinečný Ekorezort Vendelín v přírodě pro rodiny i páry se snídaní

Ekorezort Vendelín, Slovensko - Horné Považie - Podskalie Ekorezort Vendelín, Slovensko - Horné Považie - Podskalie (mapa)

Cena od 3 432 Kč Koupit od 3 432 Kč

od 3 432 Kč

Až 34 % sleva Běžná cena: 5 268 - 30 169 Kč

Nákupem získáte minimálně 3432 bodů

Dlouhá Platnost

Vyberte se relaxovat do panenské přírody mezi Súľovskými a Strážovskými vrchy. Jedinečný Ekorezort Vendelín je místo, kde si každý přijde na své. Využijte příležitosti k nenáročné turistice, procházkám a aktivitám v okolí. Resort nabízí ubytování ve 2-lůžkových pokojích v Dependance Javorina nebo v rodinném bungalovu pro 2 osoby a 2 dětí zdarma.

Uložit Sledovat Sdílet

9,5

Vynikající hodnocení

2 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

0 zákazníků doporučuje
0 zákazníků nedoporučuje

Proč si vybrat tuto nabídku

Unikátní ubytování v krásné panenské přírodě, přímo pod Podskalským Roháčem

Unikátní ubytování v krásné panenské přírodě, přímo pod Podskalským Roháčem

Ekofood nabídka z poctivých a kvalitních surovin přímo z farmy Ekoraj

Ekofood nabídka z poctivých a kvalitních surovin přímo z farmy Ekoraj

Děti do 3 let a 1 dítě do 6 let zdarma

Děti do 3 let a 1 dítě do 6 let zdarma

Vstup do Relax zóny v rámci pobytu

Vstup do Relax zóny v rámci pobytu

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

nebo si vyberte z následujících možností

2 noci
3 432 Kč

3 noci
5 148 Kč

4 noci
6 864 Kč

5 nocí
8 580 Kč

6 nocí
10 296 Kč

2 noci
6 625 Kč

3 noci
9 937 Kč

4 noci
13 249 Kč

5 nocí
16 561 Kč

6 nocí
19 874 Kč

Nákupem získáte minimálně 3432 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Ekorezort Vendelín

Ekorezort Vendelín

Jedinečný ekologický ubytovací resort s bohatou nabídkou komplexních služeb a širokou škálou možností. Pokud si chcete odpočinout a vychutnat skvělé eko jídlo, tak Ekoresort Vendelín je tady pro vás.

Ekoresort Vendelín je umístěn mezi souľovskými a strážovskými vrchy na úpatí Podskalského Roháče, který je národním parkem s pátým stupněm ochrany. Toto krásné prostředí nabízí spoustu příležitostí pro nenáročné túry, procházky a aktivity.

Ubytování

Ekorezort Vendelín nabízí možnost ubytování pro rodiny, páry a větší skupiny v různých ubytovacích zařízeních. Aktuální celková ubytovací kapacita je celkem 200 osob.

JAVORINA DEPENDENCE (2-lůžkové pokoje a apartmány)
Ubytování vyššího standardu, které se nachází přímo pod lesem naproti restauraci a hlavnímu sále. Nově zrekonstruované moderní prostory zaručí veškerý komfort pro páry, rodiny s dětmi, svatební hosty či menší partu přátel.

Javorina Dependence disponuje dvěma nádhernými apartmány s manželskou postelí, obývací místností a osmi 2-lůžkovými pokoji. Apartmány a každý pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením a jsou vybaveny přistýlkou, TV a WIFI připojením.

Rodinné bungalovy

Samostatně stojící bungalovy v tiché části areálu s výhledem na Podskalský Roháč a okolní přírodu jako stvořené pro rodiny s dětmi. Zmodernizované prostory, které zahrnují ložnici a obývací pokoj s
kuchyňským koutem. V rámci vybavení je k dispozici TV, wifi připojení, chladnička, nádobí a parkování v blízkosti ubytování.

Doplňkové služby

Relax zóna
Místo určené k odpočinku a regeneraci. K dispozici je finská sauna a káď s masážními tryskami. Během relaxace se každý může kochat výhledem na Podskalský Roháč, případně si vychutnat svůj oblíbený drink.

E-bike půjčovna
Pro všechny aktivní lidi je k dispozici možnost půjčit si kolo nebo elektro kolo a objevit okolní přírodu. V okolí jsou trasy různé náročnosti od těch pro rodiny s dětmi až po zkušené nadšence
vyhledávající náročné výjezdy nebo technické sjezdy. Také je možné navštívit některou z jeskyní, které jsou typické pro tento region.

Půjčovna elektro autíček
Pro nejmenší jsou připravena elektro autíčka, která lze pronajmout a zajezdit si v rámci areálu. K dispozici jsou modely v různých barevných provedeních, které potěší chlapce a dívky.

Bazén
V letních měsících červenec a srpen k dispozici zóna s bazénem, bazénem s vodní skluzavkou a skákacím hradem.

Restaurace

Ochutnejte špičkovou gastronomii, která staví na kvalitě a pečlivě vybraných čerstvých surovin z domácího chovu vlastní farmy Ekoraj a lokálních chovatelů regionu Pováží. Drží se zde hesla, že k výbornému jídlu patří kvalitní víno, a proto zde naleznete nabídku vín Ostrožovič. Spojení kvalitního vína, výborného jídla, stylového interiéru a příjemné atmosféry zaručuje skutečný gastronomický zážitek.

Speciality, ale také tradiční jídla a bohatý výběr nápojů si můžete vychutnat v hlavní restauraci nebo na terase s nádherným výhledem na les.

Kontakt

Ekorezort Vendelín

Ekorezort Vendelín

Podskalie 107
018 22 Podskalie
Slovensko
+421 918 908 684

recepcia@ekorezort.sk
ekorezort.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Čičmany přibližně 11 km Přírodní rezervace Manínská tiesňava přibližně 11 km Považský hrad přibližně 11 km Ski Čičmany přibližně 11 km Betlém v Rajecké Lesné přibližně 13 km

Vrchol Klak přibližně 15 km Súlovské skály přibližně 17 km Súlovský hrad přibližně 17 km Rajecké Teplice - lázně přibližně 19 km Hrad Lednica přibližně 19 km Ski Arena Fačkovské sedlo přibližně 21 km Lietavský hrad přibližně 21 km Vršatská soutěska přibližně 22 km Hrad Vršatec přibližně 22 km Znievský hrad přibližně 25 km Lázně Trenčianské Teplice přibližně 26 km Snowland - Valčianská Dolina přibližně 26 km Rozhledna na Svederníckém vrchu přibližně 28 km Ski Martinské Hole přibližně 28 km Ski centrum Kľačno přibližně 28 km Budatínský zámek přibližně 29 km Ski Ráztoka přibližně 30 km Bojnická zoologická záhrada přibližně 31 km Bojnický zámek přibližně 31 km Zóna Snow přibližně 32 km Hrad Strečno přibližně 33 km Zřícenina hradu Uhrovec přibližně 33 km Muzeum slovenské dědiny v Martine přibližně 34 km Slovenské národní literární muzeum přibližně 34 km Trenčianský hrad přibližně 34 km Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka přibližně 35 km Zámeček Mošovce přibližně 35 km Turčianské Teplice - lázně přibližně 36 km Ski areál Kyčerka přibližně 36 km Zámeček Radoľa přibližně 37 km Hornonitranský báňský skanzen přibližně 37 km Hrad Blatnica přibližně 37 km Gaderská dolina přibližně 39 km Rozhledna Sůkenická přibližně 40 km Ostrá přibližně 40 km Ski Jasenská dolina přibližně 41 km Ski Cigeľ přibližně 41 km Ski TMG Remata přibližně 41 km Sklabinský hrad přibližně 41 km Korňanský ropný pramen přibližně 42 km Rozhledna Marťákův kopec přibližně 42 km Ski Bílá přibližně 44 km Vrátna Free Time Zone přibližně 47 km Kremnica, střed Evropy přibližně 47 km Večery pod hvězdami přibližně 48 km Jánošíkovo muzeum přibližně 48 km Rozhledna Terchovské srdce přibližně 48 km Orloj se slunečním časem přibližně 48 km Sudopark přibližně 48 km Rozhledna na vrchu Bobovec přibližně 49 km Vodní žlab Rakytovo přibližně 49 km Hrad Beckov přibližně 50 km Skipark Kálnica přibližně 50 km Banské Múzeum Kremnica přibližně 50 km Ski Krahule přibližně 50 km Harmanecká jeskyně přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat