až - 57 %
Gel lak, P-Shine manikúra v centru Brna / Brno

Gel lak, P-Shine manikúra v centru Brna

Brno

Gel lak, P-Shine manikúra či parafínový zábal v centru Brna již od 70 Kč! Luxusní péče o vaše ruce a nehtová lůžka v prestižním salonu. Špičková technologie laků pro vysoký lesk a přirozený vzhled!

Podělte se o tuto ponuku s přáteli:

Důležité

 • Profesionální a velice příjemný tým manikérek
 • Práce výhradně se světovou kosmetikou ENII-NAILS, PRIMAVERA ANDORRANNA
 • Velmi pěkné prostředí salónu s možností občerstvení

Kupon obsahuje jednu z možností

 • Parafínový zábal za 70 Kč
 • Klasickou manikúra za 120 Kč
 • P-shine manikúru za 140 Kč
 • Gel lak manikúru za 199 Kč

Jak využít kupon

 • Platnost kuponu je od 12.9.2012 do 12.12.2012
 • Počet kuponů na osobu není omezen
 • Nutnost rezervace (manikúra, P-Shine a zábal) na tel.: +420 606 719 810
 • Nutnost rezervace (Gel lak) na tel.: +420 605 357 140
 • Máte-li rezervován termín a nemůžete se dostavit, je nutné se omluvit 24 hodinpřed plánovaným termínem, jinak kupon propadá
 • Od září změna otevírací doby po-pá 8:00 - 19:00, so 9:00 - 14:00

Kontakt

Salon Viola

Kobližná 2

602 00 Brno

Zuzana Urlichová


+420 702 093 064


Po - Pá
8:30 - 19:00

Salon Viola

Kobližná 2, 602 00 Brno

Otevřít mapu v novém okně

Podrobnosti o slevě

SALON VIOLA

Manikúra, parafínový zábal, GEL LAK, P-Shine manikúra

Manikura

Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky. Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standardem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily.


Klasickou manikúru můžeme spojit s výživnou maskou, nebo parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce. Toto ošetření je vhodné v každé roční době.

Parafínový zábal

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům, získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhne při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.


Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu), která se běžně aplikuje i v lázních a rehabilitačních zařízeních.Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu (na dlaních jsou nervová zakončení buněk) a vytváří již zmíněnou ochranu drobných kloubů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Gel lak

Odměňte své nehty šetrnou péči s luxusní manikúrou a dopřejte jim lesk s kombinací gelu a laku enii-nails v luxusním studiu. Přestaňte se stydět za své lámavé a třepící se nehty a dopřejte jim vzpruhu. Krásné nehty jsou ozdobou každé ženy.


Enii-nails je unikátní technologie barevné úpravy přírodních nehtů, která snoubí nejlepší vlastnosti laků s těmi nejlepšími vlastnostmi gelů. Jde o řešení pro nádherné nehty bez nutnosti aplikovat na ně gel či akryl.

P-Shine – výživná japonská manikúra

P-shine je stále oblíbenější metoda úpravy a výživy nehtů. Zaleštění výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů, zvyšuje jejich lesk a chrání je před nepříznivými vlivy.


Ukončené

Cena od: 70 Kč

Podobné ponuky

Nabídky v Praze

Další ponuky