Jízda v SUPERSPORTECH na polygonu Showcars

Showcars, Mnichovo Hradiště

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 999 Kč

Běžná cena
2 999 - 6 999 Kč
Ušetříte
až 4 500 Kč

Jízda v SUPERSPORTECH na polygonu Showcars

  Showcars, Mnichovo Hradiště (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.4.2016 do 30.9.2016 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zážitkový den za volantem vybraného supersportu na uzavřeném polygonu. Vyzkoušejte si své vysněné vozidlo, ve kterém vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň.


Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.4.2016 do 30.9.2016.

Jak využít kupón

 • Platnost kuponu je od 1.4.2016 do 30.9.2016
 • Rezervaci Vaší jízdy provádějte na tel. číslech 720 173 408, 720 173 409.
 • Rezervace je nutná minimálně 14 dní před uskutečněním akce.
 • Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku.
 • Ve vozech, které to umožňují, je možné mít další dva spolujezdce. 
 • Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.
 • Bonusové jízdy ve vybraném voze:
 • Dle rezervace a kapacit daných vozů je možné dokoupení dalších jízd ve vybraném voze - 1 kolo za příplatek 300,-Kč, dále je možné dokoupit sprint na letištní ploše za příplatek 500,-Kč. Dále je možné dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění. 
 • Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla. 
 • V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč. 
 • Neplatí se žádná kauce. 
 • Pro čerpání služby je nutné předložit platný vytištěný poukaz, platný OP a platný řidičský průkaz skupiny B. 
 • Zakoupením kuponu souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz, kde naleznete i více info o zážitku.
 • Balíček neobsahuje: 
 • Dopravu na místo konání, videozáznam, který je pořízen během jízdy z kamery umístěné ve voze, cena videonahrávky z jízdy je 249,-Kč, další služby a produkty nad rámec balíčku. 
 • Občerstvení je možné zakoupit na místě konání akce (občerstvení není součástí balíčku). 
 • Doprovod: Doprovodné osoby mají volný vstup na celou dobu konání akce. 
 • Počasí: Má vliv - polygon musí být sjízdný. Minimální denní teplota musí být vyšší než 5 stupňů. Maximální teplota nesmí být více jak 25 stupňů. 

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 43 270 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Showcars

Březina 127
29411 Loukov u Mnichova Hradiště
+420 720 173 408, +420 720 173 409

od středy do neděle
od 09:00 do 18:00 hod

info@showcars.cz
http://www.showcars.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Drábské světničky

Drábské světničky (2 km)

Překrásnými pohledy do krajiny Českého ráje se můžete kochat právě z Drábských světniček. Jedná se totiž o zříceninu skalního hradu, který byl původně ze 13. století. V první... Víc třetině 15. století byl hrad obnoven a dnes z něho zbyly jen trosky. Zřícenina skalního hradu je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky.

Hrad Valečov

Hrad Valečov (4 km)

Jedná se o zříceninu středověkého hradu. Jako kulturní památka ČR je považován od roku 1958. Zřícenina se nachází 320 m. n. m. u města Mnichovo Hradiště.

Hrad Valdštejn

Hrad Valdštejn (9 km)

Zajímavostí je, že jde o nejstarší hrad Českého ráje. Jeho založení sahá až k roku 1260. V 15. století dokonce došlo k tomu, že se hrad rozdělil na hrady dva. Nyní je Valdštejn v... Víc majetku města Turnova. Hrad ročně navštíví přes 60 000 turistů.

Zámek Sychrov

Zámek Sychrov (10 km)

Zámek, který je vystavený v novogotickém slohu. Sychrov je plně zařízený původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky. Zámek můžete navštívit po 365 dní v roce. Po celý rok se zde... Víc konají koncerty, výstavy a další akce.

Zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec (10 km)

Zámek naleznete na okraji Turnova. Je považován za národní kulturní památku. Jeho prvopočátky sahají do již roku 1280. Z původního hradu se dodnes zachovaly jen sklepní prosto... Vícry. Zámek je plně zpřístupněn veřejnosti.

Hrubá skála

Hrubá skála (12 km)

Je to obec, o které je známo od roku 1360. Vidět zde můžete například secesní Řezníčkovu vilu, bývalý pivovar, nebo barokní sochu svatého Jana Nepomuckého z 18. století.

Zvířetice

Zvířetice (12 km)

Zřícenina hradu Zvířetice, nacházející se u města Bakov nad Jizerou, se řadí na druhé místo jako nejkrásnější svatební místo roku. Ze zříceniny hradu je cítit tajuplná hradní... Víc atmosféra a při západu a východu slunce jde o překrásné romantické zámecké sídlo.

Jeskyně Postojna

Jeskyně Postojna (13 km)

Postojovna, taktéž Amerika, je vůbec největší jeskyní v Českém ráji. Natrefíte na ni v přírodní rezervaci Klokočské skály. Pokud jste milovníky přírody a příjemných turistických... Víc procházek, rozhodně si nenechte ujít tuto jedinečnou podívanou. Do jeskyně se ostanete úzkým vchodem při zemi.

Zřícenina hradu Trosky

Zřícenina hradu Trosky (14 km)

Zříceninu hradu Trosky tvoří skalnatý útvar sopečného původu. Celek je světovou přírodní raritou. Založení hradu spadá mezi roky 1380 až 1390. Jde tedy o pozdní středověk. Na... Víc hradě jsou dvě věže. Ta nižší se nazývá Baba a ta vyšší Panna.

Zřícenina hradu Frýdštejn

Zřícenina hradu Frýdštejn (15 km)

Vznik hradu je datován k druhé polovině 14. století. Dominantou je zachovalá hradní věž. Frýdštejn je postaven v gotickém slohu. Hrad zanikl koncem 16. století. Dočasným majitelem... Víc je obec Frýdštejn. Hrad je přístupný veřejnosti od roku 1892.

Zřícenina hradu Vranov

Zřícenina hradu Vranov (15 km)

Vranov je zřícenina skalního hradu. Existence hradu spadá pouze do 15. století. Vranov byl pravděpodobně vystavěn ve 20. letech 15. století. Po celé století hrad patřil... Víc Valdštejnům. V 16. století hrad spadl a byl obnovován až v době romantismu.

Hrad Pařez

Hrad Pařez (18 km)

Jde o zříceninu malého hradu, který se nachází jen kousek od Prachovských skal. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Okouzlí vás především pískovcové sklepy.