Litujeme, nabídka je ukončená.

1 599 Kč

Běžná cena
3 150 Kč

Jižní Morava s polopenzí a neomezenou konzumací vína pro 2 osoby a 2 děti zdarma, s platností až do srpna 2017

  Jižní Morava - Kraví Hora - Bořetice (mapa)

  Platnost kupónu je od dnes do 31.8.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

169 x koupeno

Malebné Bořetice vás zvou k příjemnému vinařskému pobytu ve dvou, v nádherné krajinné oblasti Velkých Pavlovic, s ubytováním na 2 noci v Penzionu v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, první večer s teplou večeří, živou hudbou a Bořeckou losovačkou, druhý večer s moravským rautem a neomezenou konzumací sudového vína. 2 děti s sebou můžete vzít navíc zdarma!

 • Pokoje po celkové rekonstrukci s vlastním soc. zařízením a TV
 • Neomezená konzumace sudového vína s rautem
 • Welcome drink v podobě domácí mandlovice
 • Pravý moravský raut
 • Živá hudba s Bořeckou losovačkou o cenu

V ceně je zahrnuto

 • 2x ubytování pro 2 osoby v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV
 • Každodenní bufetová snídaně pro 2 osoby
 • První večer: welcome drink - domácí mandlovice, teplá večeře pro 2 osoby + živá hudba do 24 hodin
 • Bořecká losovačka: během hudební produkce jeden z hostů vylosuje č. pokoje, který obdrží 1 láhev vína dle výběru či láhev mandlovice
 • Druhý večer: neomezená konzumace sudového vína pro dva (do 23:00 hod.) + moravský raut s tlačenkou, uzeným, sýry, salámy, šunkou, pomazánkami vlastní výroby a další
 • WIFI připojení zdarma

Kalendář

Kalendář není k dispozici pro toto zařízení. Pro informace o dostupnosti kontaktujte prosím přímo recepci zařízení.

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 31.8.2017.
 • Z důvodu konání programu je nástup na pobyt možný v tyto dny: pondělí, středa, pátek

Přišli jste pozdě. Nabídka je ukončená.

3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí + 2 děti do 6 let zdarma

Prodáno: 169 ks

 • 2 noci
 • 2 osoby
 • polopenze

1 599,00 Kč
- 49 % / 3 150 Kč

Jak využít kupón

 1. Volné termíny od 5. 12. 2016 si můžete ověřit na FB stránce penzionu, která je pravidelně aktualizována
 2. Po obdržení kuponu je nutná rezervace na tel. +420 602 730 310 (volejte: Po, St, Pá od 10 do 18 hod. a Út a Čt od 10 do 15 hod.) nebo rezervujte přes email: info@penzionkravihora.cz
 3. Při rezervaci je nutné nahlásit pouze číslo kuponu, heslo uvádějte až při nástupu na pobyt

Volitelné příplatky

 • Domácí mazlíček 100 Kč /pobyt
 • Rekreační poplatek 50 Kč/osoba/den
 • Děti do 6 let zdarma vč. ubytování (na 1 kupon max. 2 děti do 6 let)
 • Dítě od 6 do 18 let pobyt včetně polopenze 499 Kč
 • Třetí osoba 800 Kč/pobyt
 • Parkování 25 Kč/den/auto

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. ​5 dní​ předem, jinak hodnota kuponu propadá
 • Nástup na ubytování je možné od 15:00-19:00, odjezd do 10:00

Kontakt

Aktivity v okolí

Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad) (13 km)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

Zámek Lednice

Zámek Lednice (13 km)

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Papouščí zoo

Papouščí zoo (15 km)

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám) (19 km)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek (19 km)

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov (20 km)

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia (20 km)

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně (22 km)

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn (22 km)

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

Zámek Bučovice

Zámek Bučovice (28 km)

Bučovice je čtyřkřídlí zámek se třemi patry arkád a komponovanou zahradou. Byl postaven v letech 1575–1585. Zámek je vystavěn ve stylu italské renesance. Jsou zde ovšem prováděny... Víc drobné barokní úpravy. V roce 2001 byl zámek prohlášen národní kulturní památkou.

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli (32 km)

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk (34 km)

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

Mohlo by Vás zajímat