Litujeme, nabídka je ukončená.

1 599 Kč

Běžná cena
3 150 Kč

Jižní Morava s polopenzí a neomezenou konzumací vína pro 2 osoby a 2 děti zdarma, s platností až do srpna 2017

  Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, Jižní Morava - Kraví Hora - Bořetice (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 10.10.2016 do 31.8.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

169 x koupeno

Malebné Bořetice vás zvou k příjemnému vinařskému pobytu ve dvou, v nádherné krajinné oblasti Velkých Pavlovic, s ubytováním na 2 noci v Penzionu v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, první večer s teplou večeří, živou hudbou a Bořeckou losovačkou, druhý večer s moravským rautem a neomezenou konzumací sudového vína. 2 děti s sebou můžete vzít navíc zdarma!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pokoje po celkové rekonstrukci s vlastním soc. zařízením a TV
 • Neomezená konzumace sudového vína s rautem
 • Welcome drink v podobě domácí mandlovice
 • Pravý moravský raut
 • Živá hudba s Bořeckou losovačkou o cenu

V ceně je zahrnuto

 • 2x ubytování pro 2 osoby v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV
 • Každodenní bufetová snídaně pro 2 osoby
 • První večer: welcome drink - domácí mandlovice, teplá večeře pro 2 osoby + živá hudba do 24 hodin
 • Bořecká losovačka: během hudební produkce jeden z hostů vylosuje č. pokoje, který obdrží 1 láhev vína dle výběru či láhev mandlovice
 • Druhý večer: neomezená konzumace sudového vína pro dva (do 23:00 hod.) + moravský raut s tlačenkou, uzeným, sýry, salámy, šunkou, pomazánkami vlastní výroby a další
 • WIFI připojení zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 10.10.2016 do 31.8.2017.
 • Z důvodu konání programu je nástup na pobyt možný v tyto dny: pondělí, středa, pátek

Jak využít kupón

 1. Volné termíny od 5. 12. 2016 si můžete ověřit na FB stránce penzionu, která je pravidelně aktualizována
 2. Po obdržení kuponu je nutná rezervace na tel. +420 602 730 310 (volejte: Po, St, Pá od 10 do 18 hod. a Út a Čt od 10 do 15 hod.) nebo rezervujte přes email: info@penzionkravihora.cz
 3. Při rezervaci je nutné nahlásit pouze číslo kuponu, heslo uvádějte až při nástupu na pobyt

Příplatky

 • Domácí mazlíček 100 Kč /pobyt
 • Rekreační poplatek 50 Kč/osoba/den
 • Děti do 6 let zdarma vč. ubytování (na 1 kupon max. 2 děti do 6 let)
 • Dítě od 6 do 18 let pobyt včetně polopenze 499 Kč
 • Třetí osoba 800 Kč/pobyt
 • Parkování 25 Kč/den/auto

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. ​5 dní​ předem, jinak hodnota kuponu propadá
 • Nástup na ubytování je možné od 15:00-19:00, odjezd do 10:00

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 254 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

Aktivity v okolí

Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad) (13 km)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

Zámek Lednice

Zámek Lednice (13 km)

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Papouščí zoo

Papouščí zoo (15 km)

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám) (19 km)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek (19 km)

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov (20 km)

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia (20 km)

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně (22 km)

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn (22 km)

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku (24 km)

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

Zámeček Holíč

Zámeček Holíč (26 km)

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (26 km)

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.