Litujeme, nabídka je ukončená.

2 599 Kč

Běžná cena
12 900 Kč

All-inclusive kurz golfu s trenérem PGA v Poděbradech včetně závěrečné zkoušky zdarma

  GolfAgency, Poděbrady (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 28.11.2016 do 30.4.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

6 x koupeno

10 tréninkových lekcí v Poděbradech pro naprosté začátečníky s trenérem PGA včetně zkoušky golfové způsobilosti a vydání certifikátu tzv. Zelené karty. V ceně veškeré golfové vybavení i tréninkové míčky a jako BONUS možnost zapůjčit si sadu golfových holí na rok za 990 Kč!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • All-inclusive kurz "Staňte se golfistou"
 • S profesionálním trenérem golfu (člen PGA)
 • Forma otevřených tréninků
 • Zapůjčení kompletní golfové výbavy
 • Certifikát a závěrečná zkouška zdarma

V ceně je zahrnuto

 • Golfový kurz All-inclusive pro 1 osobu včetně vybavení a s certifikátem golfové způsobilosti (tzv. Zelená karta)
 • 10 lekcí po 50 minutách (čerpání vždy po dvou lekcích v 5 tréninkových blocích) s profesionálním trenérem golfu, člen PGA (Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu)
 • Zapůjčení celého golfového vybavení a tréninkových míčků
 • Zdarma zkouška na mistrovském hřišti v délce trvání 3 hodiny
 • Účastníci obdrží jako dárek golfovou rukavici a publikaci a budou mít navíc BONUS - možnost si zapůjčit sadu golfových holí na rok za 990 Kč (při složení vratné kauce 2000 Kč)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 28.11.2016 do 30.4.2017.
 • Nutno uhradit na místě 500 Kč/ osoba za vstup na mistrovské hřiště při závěrečné zkoušce

Jak využít kupón

 1. Rezervace termínů je nutná předem na tel.: +420 608 527 006 nebo e-mailu info@golfagency.cz
 2. Doporučujeme ověření dostupnosti vybraného termínu předem
 3. Kurzy probíhají v úterý a čtvrtek vždy dopoledne a odpoledne

Doplňující informace

 • Nabídka je určená pro začínající hráče bez HCP
 • Termíny konání: v říjnu, listopadu. V případě darování jako dárek možno čerpat až v březnu a dubnu v roce 2017. V průběhu celého období konání kurzu (říjen 2016 až duben 2017) mohou účastníci dle svých možností navštívit 5 otevřených tréninků/dovedností, aby mohli absolvovat závěrečnou zkoušku na hřišti.
 • Zkouška zdarma (cca 2-3h): návštěva velkého mistrovského golfového hřiště (v ceně není jen poplatek za návštěvu hřiště 500 Kč/os.), kde proběhne hra golfu + aplikace základních pravidel.
 • Místo konání: Golfové tréninkové středisko v areálu golf klubu Poděbrady. Poskytovatel kurzu je GolfAgency - Mgr. Martin Bouda

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 254 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  GolfAgency

Na Hrázi 141/21
290 01 Poděbrady
+420 608 527 006

info@golfagency.cz
http://www.golfagency.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zámek Loučeň

Zámek Loučeň (18 km)

Barokní zámek Loučeň se nachází v okrese Nymburk. K zámku patří také katolický kostel Nanebevzatí Panny Marie, který byl vystavěn ve 14. století. Rozlehlý zelený park, řadu... Víc labyrintů a spoustu dalších zajímavostí taktéž stojí za to vidět.

Park Mirakulum

Park Mirakulum (22 km)

Atrakce plné zábavy se rozprostírají na ploše o velikosti 10 hektarů. Najdete zde lesní hřiště a zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v... Víc neposlední řadě i úzkokolejnou železnici.

Tankodrom Milovice

Tankodrom Milovice (23 km)

Tankodrom Milovice se nachází pouze 30 kilometrů od Prahy. 42 hektarů plochy náleží offroadovým tratím. Celková rozloha tankodromu je 200 hektarů. Můžete se vyřádit ve vozech jako... Víc je například TATRA 813 KOLOS, Praga V3S, MTLB 200 nebo na čtyřkolkách a spoustě dalšího.

Zámek Karlova Koruna

Zámek Karlova Koruna (23 km)

Jednu z nejvýznamnějších barokních památek v ČR můžete spatřit v Chlumci nad Cidlinou. Zámek je volně přístupný veřejnosti a při prohlídce interiéru se seznámíte s historií rodu... Víc Kinských a s chovem Kinských–chlumeckých plaváků. Rozhodně stojí za návštěvu.

Kostnice Sedlec

Kostnice Sedlec (23 km)

Podle klášterní tradice zde od poloviny 13. století existoval hřbitov. Tisíce lidí zde našly poslední odpočinek také v dobách epidemií. S budováním hřbitovní kaple Všech svatých... Víc se začalo na počátku 14. století.

České muzeum stříbra – Hrádek

České muzeum stříbra – Hrádek (24 km)

České muzeum stříbra je muzeum s převažující tematikou stříbra nacházející se ve městě Kutná Hora. Odborné oddělení muzea dnes spravuje více než 170 tisíc sbírkových předmětů.

Jezuitská kolej / GASK

Jezuitská kolej / GASK (24 km)

Jezuitská kolej v Kutné hoře je barokní stavba z let 1667–1750 postavená podle návrhu významného italského architekta Giovanniho Domenica Orsiho. Rozsáhlá budova koleje měla být... Víc původně vybudována na souměrném půdorysu ve tvaru písmene E. Protože však nebylo vybudováno jižní křídlo, má budova tvar písmene F.

UNESCO Chrám sv. Barbory

UNESCO Chrám sv. Barbory (24 km)

Je mohutný gotický kostel, který je zasvěcen patronce všech horníků. Vzhled je určitě nezaměnitelný – má tři stanové střechy, devět svazků opěrných pilířů se soustavou symetricky... Víc vyvážených fiál. Stejně jako katedrála Nanebevzetí Panny Marie je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a rozhodně stojí za vidění.

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady (28 km)

K hradu a zámku se váže nespočetné množství pověstí. První písemné zmínky o tvrzi s názvem Stará je z roku 1340 v závěti Arnošta ze Staré. Pochází odsud také známá osobnost Arnošt... Víc z Pardubic.

Zřícenina hradu Veliš

Zřícenina hradu Veliš (33 km)

Hrad je od roku 1958 chráněn jako kulturní památka ČR. Z hradu sice zbylo jen málo, ale i tak stojí za to se na něj přijít podívat. Nachází se poblíž města Jičín. První písemné... Víc doklady o hradu jsou uvedené roku 1316.

Jičín

Jičín (36 km)

K Jičínu se váže známe jméno Albrecht z Valdštejna, což byl vrchní velitel vojska z Třicetileté války. My však město známe ze známého večerníčku Rumcajs.

Prachovské skály

Prachovské skály (38 km)

Prachovské skály jsou uskupení pískovcových útvarů. Nacházejí se nedaleko od města Jičín. Jsou také součástí CHKO Český ráj a oblíbený cíl turistů.