Litujeme, nabídka je ukončená.

55% sleva na hodinu cvičení Pilates s profi trenérkou Janou. Darujte k Vánocům efektivní cvičení s fantastickými výsledky.

  Studio Joyfit, Praha 6 - Střešovice (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 10.11.2016 do 28.2.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

8 x koupeno

Celých 60 minut efektivního cvičení, které zpevňuje všechny svaly, zlepšuje držení těla, tvaruje postavu a ulevuje od bolestí zad a krční páteře. Zkuste Pilates pod vedením profi trenérky Jany i vy, nyní se slevou 55 %.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Trvalé zpevnění těla
 • Redukce nadbytečných kil
 • Pod dohledem osobního trenéra
 • Cvičení přizpůsobeno schopnostem

V ceně je zahrnuto

 • 55% sleva na 60 minut cvičení Pilates s osobním trenérem
 • Parkování zdarma
 • Cenu po slevě 200 Kč (450 Kč) platíte přímo ve studiu Joyfit

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 10.11.2016 do 28.2.2017.
 • V případě, že budete chtít cvičení Pilates někomu věnovat jako dárek, obdržíte dárkový poukaz po uhrazení doplatku přímo ve studiu Joyfit
 • V případě, že se nebudete moci na civčení dostavit, je NUTNÉ předem rezervaci zrušit
 • Na osobu je možné zakoupit max. 4 kupony
 • Cenu po slevě 200 Kč (450 Kč) platíte přímo ve studiu Joyfit

Jak využít kupón

 1. Kupon nahlaste při rezervaci a předložte před placením
 2. Nutná rezervace na tel. +420 724 933 904 nebo +420 607 813 385 nebo na e-mailu joyfit@seznam.cz, minimálně 24h předem dle volné kapacity

Doplňující informace

 • JEDEN kupon poskytuje slevu pro JEDNU osobu na JEDNO cvičení s trenérem (60 minut). Pro více lekcí je potřeba zakoupit více kupónů
 • Platba pouze v hotovosti, nelze platit platební kartou

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 32 312 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  Studio Joyfit

Nad hradním vodojemem 104/71
162 00 Praha 6
+420 776 323 919, +420 724 933 904

joyfit@seznam.cz
http://www.joyfit.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Břevnovský pivovar

Břevnovský pivovar (1 km)

Břevnovský pivovar navazuje na nejstarší doložený pivovar v Česku. Břevnovský klášter včetně jeho varny byl založen už roku 993. Břevnovský Benedict čepují v restauraci přímo v... Víc areálu Kláštera a řadě dalších českých podniků.

Břevnovský klášter

Břevnovský klášter (1 km)

Břevnovský klášter je nejstarší český mužský klášter. Založen byl roku 993. Kostel byl vysvěcen 1715, celá stavba trvala do roku 1740. Kostel je sálová vrcholně barokní stavba s... Víc dlouhým kněžištěm podle plánů Kryštofa Dientzenhofera.

Loreta

Loreta (1 km)

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze (2 km)

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna (2 km)

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

Pražský hrad

Pražský hrad (2 km)

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha (2 km)

Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha je nejvýznamnější český katolický kostel a dominanta Pražského hradu. V kapli sv. Václava na pravé straně jižní stěny jsou dveře zavřené... Víc sedmi zámky, které vedou na schodiště do Korunní komory, kde jsou přechovávány české korunovační klenoty.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše (2 km)

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.

Zlatá ulička

Zlatá ulička (2 km)

Zlatou uličku najdete na Pražském hradě. Zlatá se ji říká podle jejího stáří, nikoli podle zlaté barvy. Jde o úzkou uličku s dochovanými, pastelovými domky, které byli obydlené i... Víc po čas 2. světové války. Projděte si uličku a představte si, jak zde asi probíhal život a jak se zde bydlelo. Nyní jsou z domů vytvořené galerie, které Vás jistě zaujmou.

Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny (2 km)

Letohrádek královny Anny je renesanční stavba na Pražském hradě v Královské zahradě. Letohrádek dal vystavět v letech 1538–1565 Ferdinand I.

Lennonova zeď

Lennonova zeď (3 km)

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa (3 km)

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.