Litujeme, nabídka je ukončená.

od 129 Kč

Běžná cena
240 - 850 Kč

Plavby lodí na Vltavě

  River Trip, Praha - Vltava (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 1.12.2016 do 28.2.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

62 x koupeno

Romantika, zábava a nejkrásnější pražské památky. U delších než hodinových plaveb je pro vás připraven raut "all you can eat" a případně i hudební doprovod. Zažijte fantastickou plavbu po Vltavě!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výhledy na centrum Prahy
 • Lodě vyplouvají každý den
 • „All you can eat" raut
 • Děti do 6 let zdarma

V ceně je zahrnuto

 • Plavba lodí na vlnách Vltavy

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.12.2016 do 28.2.2017.
 • Děti do 6 let mohou na palubu zdarma
 • Na místo se dostavte alespoň 10 minut předem

Jak využít kupón

 1. Po obdržení kuponu je nutná rezervace předem e-mailem na info@rbprague.cz
 2. Čas rezervace po telefonu PO-PÁ 9:00-19:00, SO-NE + svátky od 10:00-15:00
 3. Kupon platí po rezervaci jako lodní lístek

Příplatky

 • Děti do 6 let mohou na palubu zdarma, děti 6–15 let platí poloviční cenu (lístek se kupuje na místě)
 • Nápoje nejsou v ceně kuponu

Doplňující informace

 • Na každou plavbu kromě večerní stačí přijít 10 minut předem
 • Od listopadu začíná zimní sezóna a hodinové plavby se jezdí denně od 16 hod. Polední plavba s rautem Pá, So, Ne od 12 hod., večerní plavba denně od 19 hod.
 • Umístění lodí: Dvořákovo nábřeží, přístaviště č. 16., lodě Maria a Czech boat
 • Průjezd plavební komorou není garantován
 • Majitel si vyhrazuje právo na zrušení plavby z důvodu vyšší moci (např. počasí)

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 32 343 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  River Trip

Dvořákovo nábřeží, přístaviště č. 16.
11000 Praha 1
+420 777 834 434

​info@rbprague.cz
http://riverboatsprague.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (300 m)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (500 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (600 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (700 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (700 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Obecní dům

Obecní dům (700 m)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Prašná brána

Prašná brána (800 m)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Klementinum

Klementinum (800 m)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Franz Kafka museum

Franz Kafka museum (900 m)

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

Karlův most

Karlův most (1 km)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny (1 km)

Letohrádek královny Anny je renesanční stavba na Pražském hradě v Královské zahradě. Letohrádek dal vystavět v letech 1538–1565 Ferdinand I.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (1 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.