Litujeme, nabídka je ukončená.

50% sleva na pokrmy z veganského bufetu v restauraci Mr. Hau. Snězte, co se vejde na talíř.

  Mr. Hau, Praha 2 - Nové Město (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 28.11.2016 do 1.3.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

105 x koupeno

Na talíř si můžete z bohatého bufetu naložit, co se na něj vejde. Nabídka jídel se obměňuje každým dnem, takže se veganských dobrot jen tak nepřejíte. Nejen vegany jistě potěší 50% sleva do veganské vietnamské restaurace Mr. Hau.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Bohatý bufet v čase od 16:00 do 19:00
 • Pravidelně se doplňuje a obměňuje
 • 100% veganská strava
 • Veganské suši, rýžové nudle, zeleninové závitky

V ceně je zahrnuto

 • 50% sleva na pokrmy z veganského bufetu, co se vejde na talíř, v restauraci Mr. Hau
 • Cenu po slevě 80 Kč (160 Kč) platíte přímo v restauraci

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 28.11.2016 do 1.3.2017.
 • Pro uplatnění slevy předložte kupon před placením
 • Cenu po slevě 80 Kč (160 Kč) platíte přímo v restauraci

Jak využít kupón

 • Doporučujeme rezervaci předem na tel.: +420 773 086 789

Doplňující informace

 • Sleva se nevztahuje na ostatní jídla mimo veganský bufet a na nápoje
 • JEDEN kupón poskytuje slevu pro JEDNU osobu na konzumaci uvedených jídel z bufetu, která se vejdou na jeden talíř v restauraci Mr. Hau. Pro více osob je potřeba zakoupit více kupónů.
 • Jídlo je možné vzít s sebou - stejný obsah krabičky jako na talíři - příplatek 10,- Kč za krabičku

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 32 409 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  Mr. Hau

Koubkova 8
120 00 Praha 2
+420 773 086 789

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Václavské náměstí

Václavské náměstí (1 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Tančící dům

Tančící dům (1 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad (1 km)

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (2 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Prašná brána

Prašná brána (2 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (2 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Obecní dům

Obecní dům (2 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (2 km)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (2 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (2 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (2 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Klementinum

Klementinum (2 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.