Litujeme, nabídka je ukončená.

od 1 199 Kč

Běžná cena
1 890 - 3 000 Kč

Zážitek z oblaků! Pilotování letadla na zkoušku nebo vyhlídkový let se Sky Academy z letiště Příbram

  Sky Academy - Letiště Dlouhá Lhota, Příbram (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 7.12.2016 do 30.4.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

9 x koupeno

Splňte dětský sen vašemu blízkému nebo sobě a zalétejte si v oblacích. Doslova! Buďte pilotem skutečného letadla po dobu 20 nebo 40 minut s profi instruktorem z letecké školy Sky Academy nebo vyzkoušejte vyhlídkový let nad Karlštejnem, lomy Amerika či vlastní trasu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vyhlídkový let letadlem
 • Zkušený instruktor
 • Letiště Dlouhá Lhota
 • Certifikát s vaším jménem
 • Tip na skvělý dárek

V ceně je zahrnuto

 • Pilotování letadla na vlastní kůži nebo zážitkový vyhlídkový let z letiště Příbram

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 7.12.2016 do 30.4.2017.
 • Létá se každý den kromě pondělí
 • Kupony lze sčítat a prodloužit si tak let
 • 3 trasy na výběr: trasa Karlštejn, trasa Orlík a vlastní trasa

Jak využít kupón

 1. Po obdržení kuponu je nutná rezervace telefonicky na +420 724 002 001 (denně 8-18 h) nebo mailem na rezervace@skycentrum.cz
 2. Při rezervaci letu se uvádí požadovaný den a hodina, jméno a kontaktní telefon, číslo a heslo kuponu

Doplňující informace

 • Rezervaci doporučujeme provést min. 2-3 dny předem
 • Trasy jsou vždy podřizovány době letu a povětrnostním podmínkám
 • Pokud z důvodu nepříznivého počasí nelze let uskutečnit, jsou pasažéři informováni telefonicky min. 2 hodiny předem
 • Na letiště je nutno se dostavit minimálně 15 minut předem, vytištěné kupony si přineste prosím s sebou

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 198 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  Sky Academy - Letiště Dlouhá Lhota

Drásov – Skalka 39
261 01 Příbram 1
+420 724 002 001

info@letecke-sluzby.cz
http://www.letecke-sluzby.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zámek Dobříš

Zámek Dobříš (9 km)

Rokokový zámek je rozsáhlá trojkřídlá stavba se čtvercovým dvorem a zajímavým francouzským anglickým parkem při jižní straně. Natáčela se zde například pohádka od Zdeňka Trošky... Víc Princezna ze mlejna 1 a 2.

Zámek Mníšek pod Brdy

Zámek Mníšek pod Brdy (21 km)

První zmínky o zámku pocházejí již z roku 1348. Zámek Mníšek pod Brdy byl v roce 1639 z velké části poničen Švédy a rekonstrukcí prošel až v letech 1656–1672. Od roku 2000 patří... Víc zámek Národnímu památkovému ústavu. Mníšek pod Brdy je volně přístupný veřejnosti.

Zámek Orlík nad Vltavou

Zámek Orlík nad Vltavou (23 km)

V pramenech je jeho existence doložena nejdříve v polovině 13. století. Hrad založil král český a císař římský Karel IV. Fungují zde prohlídkové trasy zahrnující místnosti muzeí,... Víc reprezentační místnosti empírové a lovecké v romantizujících Neo slozích.

Hrad Točník a Žebrák

Hrad Točník a Žebrák (24 km)

Hrady se nacházejí těsně vedle sebe a jedná se o jedno z nejzachovalejších souhradí. Točník je dokladem vyspělého stavitelského umění hutě Václava IV. a stal se domovem medvědů... Víc Agáty a Martina.

Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn (26 km)

Karlštejn je středověký hrad uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český kras. Základní kámen byl položen 10. června 1348. Karlštejn byl původně budován pro Karlovy soukromé účely... Víc coby malé sídlo s jednou věží a až postupně se rozrůstal o části určené ke střežení klenotů. Výzdoba kaple sv. Kříže, ve Velké věži, je ukázkou vyspělého gotického malířství.

Červený Hrádek

Červený Hrádek (27 km)

Zámek Červený Hrádek, chráněný jako kulturní památka České republiky již od roku 1958, naleznete v Sedlčanech. První písemné zmínky pocházejí již z roku 1258, kdy zde místo zámku... Víc stávala gotická tvrz. V romantickém stylu se zámek ukazuje od roku 1894.

Lom Velká Amerika

Lom Velká Amerika (28 km)

V okrese Beroun, v chráněné krajinné oblasti Český kras, naleznete vápencový lom nazývající se Velká Amerika. Lom je vyhledávaný turistickým místem. Velká Amerika se také objevuje... Víc ve filmech jako je Limonádový Joe, Micimutr Malá mořská víla a Cesta na jihozápad.

Zámek Zbiroh

Zámek Zbiroh (29 km)

Hrad byl zřejmě založen počátkem 13. století. Prošel již několika stavebními přestavbami a úpravami, až se dostal do podoby jako ho známe dnes. Rozhodně stojí za prohlídku.

Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov (32 km)

Zvíkov je hrad nad vodní nádrží Orlík. Hrad je ve správě Národního památkového ústavu a v návštěvních hodinách je přístupný veřejnosti. První písemná zmínka však pochází až z roku... Víc 1234. Točily se zde filmy jako je Micimutr, nebo Lotrando a Zubejda.

Zámek Vrchotovy Janovice

Zámek Vrchotovy Janovice (35 km)

Základ zámku tvoří vodní tvrz, která pochází z přelomu 15. a 16. století. Exteriéry se průběhem času řadí do rokokového a později do novogotického stylu. U zámku naleznete také... Víc prostorný zelený park a jezero. Nyní je tento skvost chráněn jako kulturní památka České republiky.

Sportrelax centrum Monínec

Sportrelax centrum Monínec (36 km)

Těšte se na parádně upravované sjezdovky. V případě nedostatku sněhu je zde možnost umělého zasněžení sněžnými děly. Po náročném dni můžete v klidu relaxovat v některém z blízkých... Víc hotelů.

Zámek Blatná

Zámek Blatná (36 km)

Blatná patří nesporně mezi stavebně historicky nejhodnotnější a architektonicky nejvýznamnější památky svého druhu u nás. Původně se jednalo o tvrz, jejíž počátky sahají do ... Víc13. století. Během 14. století získává tvrz charakter gotického hradu.