Litujeme, nabídka je ukončená.

2 690 Kč

Běžná cena
3 400 Kč

Hotel Granit Smrekovica *** s polopenzí a wellness. Horské výhledy na hřebenech Velké Fatry v nadmořské výšce 1428 m.

  Slovensko - Vysoké Tatry - Ružomberok (mapa)

  Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

31 x koupeno

Jen málokde máte možnost nádherného výhledu na pohoří Vysokých Tater, Nízkých Tater, Malé Fatry či Chočské pohoří najednou. S ubytováním v kompletně zrekonstruovaném hotelu Granit Smrekovica si vychutnáte nejen krásy slovenské přírody, ale i odpočinek ve wellness.

 • Velká Fatra, jedno z nejkrásnějších pohoří na Slovensku
 • V dostupné vzdálenosti od Aquaparku Tatralandia
 • Granit café s vlastní kávou
 • Vstup do Granit SPA na 2,5 hodiny
 • Vlastní hotelové kino Granit Cinema

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování v 1-, 2-, 3-, nebo 4lůžkových zrekonstruovaných pokojích pro 2 osoby
 • Snídaně formou bohatých bufetových stolů
 • Večeře výběrem z jídel
 • Jednorázový vstup do Granit SPA na 2,5 hod./pobyt
 • Jacuzzi na 15 min. pro 2 osoby
 • Neomezeně kulečník
 • Neomezeně stolní tenis, nebo stolní fotbal
  • Zobrazit více
  • Neomezené využívání dětského koutku
  • Neomezené WiFi v celém hotelu
  • Bezplatné parkování u hotelu

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2017.
 • V ceně pobytu není zahrnuta místní daň 0,70 € osoba/noc

Kalendář obsazenosti

Kalendář byl aktualizován dne 22.5. o 14:40
Před zakoupením kupónu vám doporučujeme udělat předběžnou rezervaci

  volné      téměř obsazené      obsazeno

Jak využít kupón

 1. Nutnost rezervace na tel. č .: +421 444323516 nebo na e-mailu: recepcia.sm@granithotels.sk s předpokládaným termínem
 2. Do poznámky e-mailu uvést "SlevaDne" a číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je třeba poskytnout až při jeho využití v zařízení. Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kupónu.

Příplatky

 • Doplatky za děti:
 • Děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu gratis
 • Děti do 10 let 20% sleva

Kontakt

  HOTEL GRANIT SMREKOVICA ***

Smrekovica
034 03 Ružomberok
+421 (0) 44 4323 516

recepcia.sm@granithotels.sk
http://granitsmrekovica.sk/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Aquapark Gothal

Aquapark Gothal (5 km)

Resort Gothal leží v krásném horském prostředí u obce Liptovská Osada. V komplexu se nachází celoročně otevřený vodní svět s krytým nerezovým 25metrovým plaveckým bazénem,... Víc relaxačním a dětským bazénem, saunovým světem, fitness centrem s lezeckou stěnou a golfovým simulátorem.

Skanzen Vlkolínec

Skanzen Vlkolínec (7 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcí, která nebyla narušena moderní výstavbou. Pro svůj tradiční charakter a výjimečnost je zapsána i v mezinárodním seznamu UNES... VícCO. Uprostřed osady stojí dva nejčastěji fotografované objekty Vlkolínce - srubová dvoupodlažní zvonice z roku 1770 stojící na kamenném podstavci a srubová studna z roku 1860. K chráněným objektům osady patří 45 dřevěnic s hospodářskými dvory z 18. století.

Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch) (10 km)

Vrch Zvolen se tyčí nad turistickým střediskem Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a kromě pěších tras z Donoval se sem dostanete i lanovkou. Lze z něj pozorovat hlavní hřeben... Víc Velké Fatry, část Nízkých Tater a za velmi dobré viditelnosti i Vysoké Tatry.

Ski Malinô Brdo

Ski Malinô Brdo (11 km)

Toto středisko ležící na dolním Liptově se nachází v nadmořské výšce 545 až 1209 m. n. m. Nejdelší sjezdovka zde měří 3,9 km a lyžaři či snowboardisté mohou využít až 8místní... Víc lanovku, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. K dispozici je až 12 sjezdovek.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (11 km)

Čutkovská dolina je oblíbenou destinací na vycházky zejména domácích ale stále oblíbenější je i mezi turisty. Najdete zde krásné horské prostředí, rybník a naučnou stezku, který... Víc vás provede například soutěskou nebo vedle 24 metrů vysokého vodopádu.

Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly (11 km)

Maximální rychlost, kterou můžete dosáhnout v nejrychlejších částech trati je 45 km/h. Čeká vás téměř 900 metrů adrenalinu - 7 skoků a 11 ostrých zatáček. Tobogánová dráha je plně... Víc funkční celoročně.

Vesnička Habakuky

Vesnička Habakuky (12 km)

Jedinečná pohádková vesnička. Na Donovalech najdete pohádkový svět, kde můžete potkat například Nebojsa, Větrníka, ale i mnoho dalších pohádkových hrdinů. Areál Habakuky nabízí... Víc široké možnosti pro celoroční rekreační aktivity pro malé i velké.

Ski Donovaly

Ski Donovaly (12 km)

Jedno z najznámějších středisek na Slovensku najdete na rozhraní národních parků Nízké Tatry a Velká Fatra. Skutečným unikátem PARK SNOW Donovaly je dětský areál, který je druhý... Víc největší v Evropě (12500 m²). Sjezdovky zde mají délku 11 km (z toho je 7,4 km technicky zasněžovaných). Středisko je pro lyžaře rozděleno na dva areály - Záhradiště (pro začátečníky) a Nová hoľa (vhodná pro pokročilé). K dispozici jsou 2 lanovky a 14 vleků. Pokud vás láká večerní lyžování, v provozu je nepřetržitě od 8:30 do 21:00 4sedačková lanovka Záhradiště a vlek P2. Osvětlené tratě přitom měří 1,8 km. Pro běžkaře je také k dispozici 18,4 km tratí.

Psí spřežení na Donovalech

Psí spřežení na Donovalech (12 km)

Závody psích spřežení mají na Slovensku poměrně dlouhou historii. V zimním období se pořádají pravidelně v různých místech Slovenska, nejznámější akcí jsou ale závody na... Víc Donovalech. Pravidelné mistrovství světa a Evropy se zde konají od roku 1996. Další takové akce si můžete vychutnat například v Oravské Lesné nebo v Zuberci.

Hrad Likava

Hrad Likava (15 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Ski Jasenská dolina

Ski Jasenská dolina (17 km)

Jasenská dolina, která leží v regionu Turiec, patří mezi nejznámější velkofatranské doliny. Středisko je rozděleno na 2 lokality - Kašová (lehké až středně náročné terény) a Lhůta... Víc (středně těžké sjezdovky). V sezóně sem jezdí skibus na trase Vrútky - Jasenská dolina. Denně od 16.30 do 20.00 hod. si v lokalitě Kašová můžete užít večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách v délce 1,3 km. Ve středu až sobotu je v rámci večerního lyžování v provozu i sedačková lanovka. Milovníci běžeckého lyžování si ve středisku užijí 7 km tratí.

Sklabinský hrad

Sklabinský hrad (17 km)

První zmínka o hradu je už v roce 1242. Později sloužil jako sídlo Turčianské župy. V roce 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé předhradí a v areálu postavili nový zámeček... Víc určený na reprezentační účely pro župana. Sídlem župy zůstal až do poloviny 18. století.

Mohlo by Vás zajímat