Litujeme, nabídka je ukončená.

od 129 Kč

Běžná cena
190 - 1 929 Kč

Vstupenky do pohádkového Pekla Čertovina

  Peklo Čertovina, Vysočina - Hlinsko v Čechách (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.3.2017 do 31.5.2017 dle dostupnosti.

8,6

Velmi dobré hodnocení
(7 hodnocení)

Ukončené

78 x koupeno

Máte pro strach uděláno? Dokážete se podívat do tváře pekelnému knížeti a postavíte se s klidným svědomím na váhu hříchů? Ruku na to a kopyto, jelito, platí to! Pekelná říše s hloubkou 12 metrů v sobě skrývá skutečné čertovské atrakce - trapírnu s trapidly, čertí školu, komůrky sedmi smrtelných hříchů i obří kotel. Budova ve tvaru obrácené lodi je novým turistickým lákadlem nejen pro děti.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jediné svého druhu v celé Evropě
 • 7 pater pekelného království
 • Možnost zábavného programu s občerstvením
 • Děti do 2,99 let zdarma
 • Parkování zdarma

V ceně je zahrnuto

 • Vstupenka do Pekla Čertovina

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.3.2017 do 31.5.2017.
 • Kupon nelze uplatnit od 14. 4. do 17. 4. 2017
 • Platnost kuponu je od pondělí do pátku po celý den, v sobotu  8:00, 9:00, 19:00, 20:00 hodin a v neděli v 8:00, 9:00, 19:00 hodin

Jak využít kupón

 1. Rezervace nutná předem
 2. Termín na zábavný program si zamluvte přes rezervační formulář a do poznámky uveďte kód a heslo kuponu
 3. Rezervace stolu v Pekelném šenku na tel. +420 720 959 474, po předložení kuponu na recepci Pekla dostanete Peklovoucher, za který obdržíte vámi vybranou pekelnou specialitu

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu
 • Při zrušení rezervace v kratší lhůtě než 7 dnů před návštěvou kupon propadá
 • Děti do 2,99 let zdarma
 • Starší děti musí mít svůj vlastní kupon
 • Informace ke vstupu a prohlídce:
 • Prohlídka podzemí se realizuje každou hodinu po skupinkách a trvá cca 60 minut. Na konci prohlídky se fotí skupinové foto s Luciferem, které je následně k zakoupení na recepci. Setkání s čerty je zábavné, děti se nemají čeho obávat.
 • Vstup do horních prostor pekla je neomezený, lze zajít do restaurace, nakoupit suvenýry či se zapsat do knihy hříchů.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,6

Velmi dobré hodnocení

7 hodnocení

5 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)5x
Velmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)0x
Podprůměrné (3-4)0x
Špatné (1-2)1x

Hodnocení kategorií

Spokojenost s personálem9,3
Čistota zařízení9,7
Prostředí zařízení10
Rezervace a uplatnění kupónu10
Kvalita wellness10
Kvalita ubytování10

Zákazníkům se nejvíc líbilo

Kvalita ubytování

Kvalita wellness

Prostředí zařízení

10

Vynikající hodnocení

Jiřina, 29. června 2017

Hodnocení nabídky:
Pekáč plný dobrot v šenku pro 4 osoby

Skutečně nádherná oslava narozenin v tomto originálním prostředí s příjemnou a pozornou obsluhou a vynikajícím jídlem.Děkujeme.

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

10

Vynikající hodnocení

Zuzana, 21. června 2017

Hodnocení nabídky:
Rodinné vstupné - 2 dospělí + 2 děti do 150...

Uzasny zazitok!!!! Klobuk dolu tomu kto to vymyslel! Program -prehliadka mala uspech aj u dospelakov☺ premakane prostredie! Jedlo v senku velmi chutne. Super!!!

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Kontakt

  Peklo Čertovina

Medkovy Kopce 35
53901 Hlinsko v Čechách
+420 468 005 005

info@peklocertovina.cz
http://www.peklocertovina.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Peklo Čertovina

Peklo Čertovina (do 100 m)

Jde o unikátní projekt Peklo. Nachází se na Čertovině u Hlinska. Peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Peklo je rozloženo celkem na sedm pater... Víc zábavy a zážitků.

Zámek Nové Hrady

Zámek Nové Hrady (17 km)

Jedná se o pozoruhodnou rokokovou stavbu s rozsáhlým přírodním areálem. Zámek Nové Hrady nechal v letech 1774–1777 vystavět Hrabě Jean-Antoine Harbuval de Chamaré. Budovu... Víc obklopuje cenný rokokový ornamentální areál nazývaný „České Versailles“ nebo „Malý Schönbrunn“.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko (17 km)

Nové, originální ubytování v pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství. Zabydlete se... Víc v baráčku Sněhurky a sedmi trpaslíků, Rákosníčka, nebo třeba u Křemílka a Vochomůrky a dalších.

Zámek Chotěboř

Zámek Chotěboř (20 km)

Jde o zámek, který byl založen již v 17. století. V 18. století prošel barokní přestavbou. Patří k němu také novorenesanční severní křídlo. V zámku je umístěno především místní... Víc muzeum.

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (22 km)

Patří mezi nejvýznamnější stavby barokního stavitele Jana Blažeje Santiniho-Aichela. Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a... Víc přírodních památek UNESCO.

Lom Borek na Vysočině

Lom Borek na Vysočině (26 km)

Oblíbili si jej všichni milovníci přírodního koupání i potápěči. Lom leží v krásném tichém prostředí, a navíc nabízí zcela průzračnou vodu. Jsou tu k vidění okouni, perlíni,... Víc kapři, štiky různých velikostí, sumci, candáti a raci.

Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav (27 km)

Zámek Přibyslav je původně renesanční zámek s výraznými barokními a klasicistními úpravami. Od 20. let 20. století v něm sídlilo městské muzeum a od 70. let 20. století zde bylo... Víc budováno hasičské muzeum.

Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice (31 km)

Máte volný den a nevíte co podniknout? Vyrazte s rodinou či přáteli právě do aquacentra Pardubice a zažijte spoustu zábavy. Na své si zde přijdou jak malí, tak velcí, ale také ti,... Víc kteří si chtějí užít nějaký ten adrenalin nebo relax.

Zámek Pardubice

Zámek Pardubice (32 km)

Jedná se o překrásný renesanční skvost, který naleznete poblíž historického centra města Pardubice. Právě na tomto místě se původně nacházel gotický vodní hrad ze 13. století. Jde... Víc o největší a nejlépe dochovaný zámek v Evropě. Je zapsán na seznamu národních kulturních památek České republiky a Vám nesmí chybět jeho prohlídka na seznamu výletů.

Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích (32 km)

Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte navštívit právě Východočeskou galerii v Pardubicích, která se nachází na dvou místech. Jedním z nich je pardubický zámek a tím druhým... Víc Jonášův Dům. Aktuální vystavovaná díla a cenu vstupného naleznete na webu.

Koupaliště Cihelna

Koupaliště Cihelna (32 km)

Když je horké léto, je přeci nejlepší trávit všechen volný čas u vody. Ideální podmínky vám nabízí právě koupaliště Cihelna v Pardubicích. Naleznete zde spoustu vodních atrakcí od... Víc tobogánů a skluzavek až po divokou řeku a masážní stěny. Na souši pak naleznete například minigolf, stolní tenis či hřiště na plážový volejbal.

Obora Žleby

Obora Žleby (35 km)

Pokud milujete přírodu a příjemné procházky, pak ve volném odpoledni jistě navštivte Oboru Žeby, kde se Vám představí nejen bílí jeleni a dravci, ale také mufloni, daňci, srnci,... Víc různé druhy ptáků, kozy, nedávno narozená mláďata a spoustu dalších. Otevřeno mají denně od května do září.