Litujeme, nabídka je ukončená.

od 219 Kč

Běžná cena
310 - 570 Kč

Vstup do termálního aquaparku Chocholowskie Termy v Západních Tatrách

  Polsko - Chocholów (mapa)

4,82 / 5

Vynikající (22 hodnocení)

  Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

140 x koupeno

Jak často slýcháte "podívej se na to z té druhé strany"? Ne vždy se vám chce, tentokrát to ale bude příjemný zážitek. Krásnou siluetu Tater jistě znáte z jižní slovenské, strany. Ze severní polské strany jsou stejně krásné a zároveň jiné, nové. Nejlépe to vyhodnotíte v novém rozsáhlém termálním aquaparku Chocholowskie Termy, který leží na úpatí Západních Tater v Polsku.

 • Vynikající hodnocení na ZľavaDňa 4,76
 • Rozloha vodní plochy až 3000 m²
 • Největší saunárium v regionu
 • Parkování zdarma
 • Léčivé účinky termální vody

V ceně je zahrnuto

 • Celodenní vstup do Chochołowska Termy pro 1 osobu dle výběru
 • Parkování zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2017.
 • Kupón nelze využít v termínu: 15.4. - 17.4., 29.4. - 3.5., 15.6. - 18.6.2017
 • Aquapark Chochołowska Termy vyzkoušeli naši kolegové na vlastní kůži, více info na blogu ZlavaDňa
 • Doplatek 8 PLN v případě, že klient přijde s kupónem o víkendu a jeho platnost je přes týden

Jak využít kupón

 1. Vytištěný kupón předložte u zákaznického koutku u hlavního vchodu (polsky Biuro Obsługi klienta).
 2. Můžete platit platební kartou.
 3. Pro více informací, navštivte webovou stránku v české verzi: http://www.chocholowskietermy.pl/

Příplatky

Doplňující informace

 • Vstup do saunária je od 18 let
 • V případě, že vstoupíte do zóny, kterou váš lístek neobsahuje, je třeba doplatit rozdíl na pokladně při odchodu (saunarium neomezeně za jednorázový poplatek 30 PLN)
 • Proceduru nebo masáž je nutno objednat předem na: spa@chocholowskietermy.pl, nebo tel: +48 781 300 301

Hodnocení zákazníků SlevaDne

4,82 / 5

Hodnocené 22x

Vynikající

16 zákazníků doporučuje

 • 518x
 • 44x
 • 30x
 • 20x
 • 10x
 • 4,94 Čistota a komfort
 • 5,00 Prostředí provozu
 • 4,50 Služby
 • 4,75 Rezervace a uplatnění kupónu
 • 4,56 Personál

18.4.2017

Ilona hodnotila tuto nabídku Celodenní vstup pro 1 osobu do bazénového...

Vše bylo super, můžu doporučit.

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne


29.3.2017

Jindřiška hodnotila tuto nabídku Celodenní vstup pro 1 osobu do bazénového...

Vynikající relax :-)

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Všechna hodnocení (12)

Kontakt

  Chochołowskie Termy

Chochołów 400
34-513 Chochołów
+48 781 300 301

bok@chocholowskietermy.pl
http://chocholowskietermy.pl/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Skipark Oravice

Skipark Oravice (8 km)

Skvelé miesto, kde si užijete tú správnu oravskú lyžovačku. Jedná sa o jediné stredisko na Slovensku, ktoré je prepojené s kúpaním a oddychom v termálnych vodách v jednom areá... Vícli. Vrchol, odiaľ sa dá lyžovať leží v nadmorskej výške 1055 metrov, pričom celková dĺžka zjazdoviek je 7,45 km. Okrem toho tu nájdete aj 3 bežecké trasy, pre bežkárov je celkovo k dispozícií až 35 km.

Ski Vitanová

Ski Vitanová (10 km)

Oravské středisko Ski Vitanová najdete v pohoří Skorušinské vrchy, nedaleko polských hranic. Přepravu zde zajišťuje 4sedačka s délkou 1000 m. Dosahuje 300 m převýšení. Najdete zde... Víc i skiservis, školu lyžování a půjčovnu. Lyžování v krásné přírodě si můžete zpříjemnit návštěvou termálního aquaparku v Oravicích, který je vzdálen jen 6 km.

Juráňova dolina

Juráňova dolina (12 km)

Tuto krásnou dolinu najdete v severní části Západních Tater u hranic s Polskem. Potok zde vytvořil soutěsky a skalní útvary, které jsou zde největšími lákadly. Vedle potoka se... Víc nachází několik naučných tabulí, které se věnují místní přírodě a dějinám. Trasa je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Muzeum oravské dědiny

Muzeum oravské dědiny (16 km)

Skanzen se nachází v krásném prostředí Západních Tater. Najdete zde více než 50 staveb lidové architektury, které připomínají jednotlivé části Oravy, ale i technické památky,... Víc například mlýn na vodní pohon. Nad "vesničkou" se tyčí dřevěný gotický kostel sv. Alžběty Uherské ze začátku 15. století.

Roháče - Spálená

Roháče - Spálená (16 km)

Vyznavači zimních sportů a krásné přírody si určitě zamilují středisko umístěné v prostředí Západních Tater - Roháčů. Lyžařské středisko Roháče Spálená je uloženo v údolí pod... Víc Salatínami. Náročnější jistě ocení alpinistickou free zónu a snowboard park. Běžkařům se zase bude líbit 11,3 km trať. Celková délka sjezdovek je 5 km. V rámci střediska najdete i parkoviště, bufety s vnějšími terasami, servis, půjčovnu a školu lyžování a snowboardingu.

Brestovská jeskyně

Brestovská jeskyně (16 km)

Tato jeskyně byla lidem známá odpradávna, veřejnosti ji ale zpřístupnili teprve nedávno. Nachází se naproti skanzenu v Zuberci a je to jediná veřejnosti přístupná jeskyně na... Víc Oravě. Procházka po zpřístupněné části jeskyně trvá kolem 50 minut a návštěvníci během ní zdolají 434 metrů a 240 schodů.

Roháčská plesa

Roháčská plesa (18 km)

Roháčská plesa jsou asi nejvíce navštěvovanou lokalitou v Západních Tatrách. Hlavní čtyři plesa se nacházejí v "terasách" nad sebou, na sestupu přes Spálenou dolinu se nachází... Víc další, Opálové plíšky a níže najdete Roháčský vodopád.

Ostrý Roháč

Ostrý Roháč (19 km)

Ostrý Roháč je vrchol, na který se dostanete po silnici ze Smutného na Jamnické sedlo. Skalními úseky a řetězy se řadí mezi ty těžší turistické úseky, které najdete v Západních... Víc Tatrách. Naskytnou se vám tu ale krásné výhledy, například na Roháčská plesa.

Oravská přehrada

Oravská přehrada (19 km)

Oravská přehrada patří mezi oblíbená turistická střediska. Na jejích březích najdete množství rekreačních oblastí s možnostmi koupání, jachtingu, vodní cyklistiky a jiných vodních... Víc sportů a atrakcí. Je využívána v létě i v zimě.

Dřevěný Kostel všech svatých

Dřevěný Kostel všech svatých (19 km)

V roce 2008 byl tento kostel zapsán s dalšími 7 dřevěnými kostely Karpatského oblouku do Seznamu světového dědictví UNESCO. Pochází z druhé poloviny 15. století a v 17. století ho... Víc renesančně upravili. Jeho dominantou je barokní oltář z konce 17. století s obrazem Všech svatých.

Bystrá

Bystrá (19 km)

Bystrá je se svou výškou 2248 m.n.m. nejvyšším vrcholem Západních Tater. Vrch má hornato-skalnatý charakter, výstup na něj je tedy vhodný téměř pro každého. Dostanete se sem... Víc například po modré trase z Podbanské.

Rezervace lidové architektury

Rezervace lidové architektury (25 km)

V obci Podbiel se zachoval komplex původních dřevěných srubových domů postavených v 19. a na počátku 20. století. Jde o 47 dvou- a tříprostorovým objektů lidové architektury se... Víc šindelovými střechami a svéráznou výzdobou. V této jedinečné rezervaci bylo několik dřevěnic v poslední čtvrtině 20. století obnoveno pro rekreační účely a poskytují atraktivní ubytování.

Mohlo by Vás zajímat