Litujeme, nabídka je ukončená.

od 129 Kč

Běžná cena
240 - 820 Kč

Zážitková plavba lodí po Vltavě

  RIVER BOATS Prague, Praha - Vltava (mapa)
  Platnost kupónu je od 1.4.2017 do 31.7.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

42 x koupeno

Dámy a pánové, vítejte na palubě společnosti River Boats Prague! Příjemně se usaďte, udělejte si pohodlí a kochejte se výhledy na to nejkrásnější, co královská Praha nabízí. Během romantické plavby budete obdivovat Pražský hrad, Karlův most či neméně známou renesanční budovu Rudolfinum. U dvou- nebo tříhodinových plaveb si navíc pochutnáte i na pestrém rautu, případně i za doprovodu živé hudby.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výhledy na centrum Prahy
 • Lodě vyplouvají každý den
 • „All you can eat" raut
 • Děti do 6 let zdarma
 • Zážitek pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi

V ceně je zahrnuto

 • Plavba lodí na vlnách Vltavy

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 1.4.2017 do 31.7.2017.
 • Děti do 6 let mohou na palubu zdarma
 • Na místo se dostavte alespoň 10 minut předem
 • Kupon je třeba vyměnit na místě za palubní lístek

Jak využít kupón

 1. Po obdržení kuponu je nutná rezervace předem e-mailem na info@rbprague.cz
 2. Čas rezervace po telefonu PO-PÁ 9:00-19:00, SO-NE + svátky od 10:00-15:00

Příplatky

 • Děti do 6 let mohou na palubu zdarma, děti 6–15 let platí poloviční cenu (lístek se kupuje na místě)
 • Nápoje nejsou v ceně kuponu

Doplňující informace

 • Na každou plavbu kromě večerní stačí přijít 10 minut předem
 • Hodinové plavby probíhají denně od 11 hodin, 15 hodin + (pátek, sobota, neděle i od 17 hodin), 2hodinové s rautem jsou denně od 12 hodin a 3hodinové s rautem a hudbou denně od 19 hodin.
 • Umístění lodí: Dvořákovo nábřeží, přístaviště č. 16., lodě Maria a Czech boat
 • Průjezd plavební komorou není garantován
 • Majitel si vyhrazuje právo na zrušení plavby z důvodu vyšší moci (např. počasí)

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 34 037 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  RIVER BOATS Prague

Nábřeží na Františku
11001 Praha 1
+420 777 834 434

Rezervace:
PO-PÁ 9:00-19:00
SO-NE 9:00-15:00

info@rbprague.cz
http://riverboatsprague.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (400 m)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (700 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Obecní dům

Obecní dům (700 m)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (700 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (700 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Prašná brána

Prašná brána (700 m)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (800 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Klementinum

Klementinum (1000 m)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (1 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

Franz Kafka museum

Franz Kafka museum (1 km)

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

Karlův most

Karlův most (1 km)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (1 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.