Litujeme, nabídka je ukončená.

od 2 990 Kč

Běžná cena
4 990 - 11 990 Kč

Relaxační pobyt pro dva s polopenzí a vstupem do aquaparku v luhačovickém Boutique hotelu Vládní vila

  Hotel Vládní vila Luhačovice, Zlínský kraj - Luhačovice (mapa)
  Platnost kupónu je od 30.5.2017 do 3.12.2017 dle dostupnosti.

8,7

Velmi dobré hodnocení
(8 hodnocení)

Ukončené

19 x koupeno

Vládnout státu, malé firmě či snad jen rodině není žádný med, a proto je nutné jednou za čas nechat všechny starosti a těžkosti z rozhodování za hlavou a pořádně si osladit život. Vydejte se tedy po stopách zasloužených státníků za léčivými prameny do Vládní vily Boutique v Luhačovických lázních, kde se budete cítit vskutku královsky.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel i s přilehlou anglickou zahradou po rekonstrukci
 • Welcome drink na recepci
 • Lázeňské oplatky a láhev vincentky jako dárek
 • Vstup pro dva do Aquacentra Plovárna
 • Celý objekt je nekuřácký

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování s polopenzí na pokojích s příslušenstvím (TV, WiFi) 
 • Snídaně formou bufetových stolů 8:00 - 10:00 hod.
 • Oběd nebo večeře v partnerské restauraci na lázeňském náměstí (250m od vily) 12:00 - 18:00 hod. Restaurace nabízí výběr z více než 15 jídel
 • Welcome drink na recepci
 • Láhev minerální vody Vincentka a lázeňských oplatků na pokoji
 • Zapůjčení holí na nordic walking na hotelu na celý den
 • Parkování pro ubytované u vily během pobytu zdarma  od 11:00 v den nástupu do 10:00 v den odjezdu, pro každý pokoj je vyhrazeno pouze jedno místo
 • Wifi v celém objektu zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 30.5.2017 do 3.12.2017.
 • Platnost kuponu - mimosezóna: 15.10. - 03.12.2017
 • Platnost kuponu - sezóna: 25.5. - 30.7.2017
 • Kupon/ny lze uplatnit v termínu 02.-07.07.2017 výhradně pro pobyt minimálně na 5 nocí + příplatek ve výši 2000 Kč, který je splatný dle pokynů hotelové recepce
 • Termín pobytu nelze rezervovat s nástupem od soboty a do soboty, od pondělí a do pondělí
 • Pobyt během víkendu (pátek - neděle) 500 Kč/pokoj/pobyt, pobyt mimo víkend (neděle - pátek) bez příplatku
 • V ceně pobytu nejsou zahrnuty lázeňské a ubytovací poplatky města Luhačovice

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po zakoupení kupónu si zarezervujte svůj termín na tel. +420 722 927 927 nebo mailem info@vila-luhacovice.cz
 3. Při rezervaci uvedete pouze číslo kuponu
 4. Heslo kuponu je třeba poskytnout až při jeho využití v zařízení

Příplatky

 • Další osoba od 2 let věku na samostatném lůžku 590 Kč/noc s polopenzí a vstupem do aquacentra (jen po předchozí dohodě)
 • Dítě do 2 let věku na lůžku rodičů nebo v dětské postýlce 200 Kč/noc vč. snídaně (jen po předchozí dohodě s recepcí)
 • Pes 200 Kč/noc (jen po předchozí dohodě s recepcí výhradně na pokoji classic se samostatným vchodem)
 • Zapůjčení jízdního kola na půl dne (max. 4 hodiny) v půjčovně ve dnech úterý - sobota za 100 Kč
 • Pobyt na pokoji VIP/retro ve vládním stylu s balkonem a chladničkou 250 Kč/pokoj/noc
 • Na základě závazné rezervace termínu je nutno eventuální příplatky uhradit předem na účet hotelu.
 • Lázeňské a ubytovací poplatky města Luhačovice jsou splatné v hotovosti na recepci
  • Zobrazit více
  • Vstup do wellness centra  4* hotelu na 3 hodiny včetně jedné procedury výběrem z níže uvedené nabídky za 590 Kč/osoba (částečná aromaterapeutická masáž zad a šíje, reflexní masáž plosky nohy, uvolňující masáž krční páteře , hydromasáže se zábalem, perličková koupel se zábalem, masáž zad a šíje medovým olejem, masáž vinným olejem, medová detoxikační masáž, medovoskový zábal)
  • Vstup je třeba objednat na recepci minimálně 21 dnů před nástupem na pobyt a na základě faktury uhradit předem dle pokynů recepce. 
  • Wellness nelze využít ve dnech pátek - neděle a o státních svátcích

Doplňující informace

 • Check in úterý-pátek 15:00 - 17:00 hod., check in v neděli a ve svátek 15:00 - 16:00 hod, poté je vila uzamčena a nástup je možný až následující den v době 8:00 - 10:00 hod.
 • Příjezd mimo stanovenou dobu je možný jen po předchozí dohodě a bez výjimky za poplatek 500 Kč
 • Check out do 10:00 h
 • Při zakoupení 2 voucherů pro 2+2 osoby možnost ubytováni v apartmá VIP/retro ve vládním stylu se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi bez příplatku za pokoj VIP. Za každý kupon a noc ušetříte 250 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

8 hodnocení

6 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)4x
Velmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)2x
Podprůměrné (3-4)0x
Špatné (1-2)0x

Hodnocení kategorií

Spokojenost s personálem9,5
Čistota zařízení8,5
Kvalita ubytování8,5
Prostředí zařízení8,5
Rezervace a uplatnění kupónu9,0
Kvalita jídla9,3
Kvalita wellness8,0
Společenské vyžití9,0
Pocit oddechu/relaxu10

Zákazníkům se nejvíc líbilo

Spokojenost s personálem:

Ostatní personál

Kvalita jídla:

Chuť jídla

Rezervace a uplatnění kupónu:

Flexibilita při požadavcích

Starší dvojice:

Pocit oddechu/relaxu

Mladá bezdětná dvojice:

Společenské vyžití

6,4

Dobré hodnocení

Yveta, 23. května 2018

Hodnocení nabídky:
Pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Měli jsme požadavek na dvě oddělené postele,po příjezdu nám dali na výběr ze dvou pokojů,jeden s manželskou postelí,druhý se spojenýma válendama.... Byla jsem se sestrou,takže volba padla na válendy,které jsme oddělily... Snídaně byla v ubytovacím zařízení,formou švédského stolu,bohužel velmi...
(celé hodnocení)

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Kontakt

Aktivity v okolí

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná (18 km)

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku (22 km)

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (29 km)

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

Vršatská soutěska

Vršatská soutěska (29 km)

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice (31 km)

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Trenčianský hrad

Trenčianský hrad (32 km)

Trenčínský hrad je dominantou nejen Trenčína ale celého Pováží. Vznikl v 11. století jako pevnost a později se stal i sídlem místní šlechty. Dnes se v jeho starobylých prostorách... Víc nacházejí výstavní prostory a několik expozic Trenčínského muzea. Najdete zde například soubor paláců, výraznou Matoušovu věž, dělovou baštu nebo hladomoru.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (32 km)

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov (33 km)

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo (34 km)

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž (34 km)

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (37 km)

Hrad Beckov se tyčí na vysoké hradní skále nad Obcí Beckov. Již od 13. století střežil obchodní cestu vedoucí Povážím. Byl hradem králů, mocných velmožů a rytířů, hradem, který... Víc odolal Tatarům i Turkům. Zakonzervované zříceniny hradu turisté navštěvují zejména v červenci, kdy se zde pořádají hradní slavnosti spojené s dobýváním hradu. V podhradí, v kurii Ambrovců, se nachází muzeum o dějinách hradu.

Lázně Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice (37 km)

Lázně se nacházejí v nádherném prostředí Strážovských vrchů. Jsou jedním z nejvyhledávanějších a nejstarších lázeňských středisek na Slovensku. Sláva místních lázní je založena na... Víc pěti pramenech léčivé sádrově-sirné vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobně jako většina velkých lázní, i Trenčianské Teplice jsou významným kulturním centrem, ve kterém se pořádají kulturní akce národního i mezinárodního významu. Nejpopulárnější a nejvýznamnější akcí současnosti je však festival filmů o umění Art film.