Litujeme, nabídka je ukončená.

od 1 790 Kč

Běžná cena
2 900 - 5 800 Kč

Objevujte krásy Krakova z výhodně položeného hotelu Panorama

  Hotel Panorama**, Polsko - Krakov (mapa)
  Platnost kupónu je od 9.6.2017 do 31.12.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

1 x koupeno

Nahlédněte pod pokličku města polských králů, dech beroucích katedrál a důležitého pomníku historie. Krakov disponuje zvláštním kouzlem, kterým očaruje každého svého návštěvníka a přesvědčí ho o tom, že Polsko má stále co nabídnout. Zjistěte sami, proč můžou být obyvatelé tohoto města na své bydliště právem hrdí.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jednoduché ubytování se vším, co cestovatel potřebuje
 • Skvělá dostupnost ke všem důležitým pamětihodnostem
 • 15% sleva do krakovského aquaparku
 • Dítě do 4 let zdarma
 • Platnosť kupónu až do 31.12.2017

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby ve standardním dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bufetová snídaně pro 2 osoby
 • 1 dítě do 4 let zdarma v pokoji s rodiči
 • Volný přístup na internet ve veřejných prostorách a na pokojích
 • Bezplatné parkování pro osobní auta
 • 15% sleva ze vstupu do aquaparku v Krakově (žádejte na hotelové recepci)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 9.6.2017 do 31.12.2017.
 • Kupón neplatí během Silvestra, Nového Roku a polských státních svátků
 • Místní daň 1,60 PLN / noc / osoba, hradí se na místě v hotelu (pouze v hotovosti)
 • Poplatek za hlavní sezónu 31.3. - 31.10.2017 35 PLN / noc / 2 osoby, hradí se na místě v hotelu

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Kupón SlevaDne.cz je nutné vyměnit za hotelový voucher, který je platný 12 měsíců po vydání
 3. po obdržení kuponu SlevaDne.cz je třeba se zaregistrovat na: http://register.hotelvoucheronline.com do 8 dní od zakoupení kuponu
 4. Při vypisování dat na: http://register.hotelvoucheronline.com je třeba uvést kromě základních požadovaných dat i číslo a heslo kupónu SlevaDne.cz (přesnější návod najdete na konci pod podrobnostmi o slevě)

Příplatky

 • Aktuální kurz najdete zde
 • Poplatek za hlavní sezónu 31.3. - 31.10.2017 35 PLN / noc / 2 osoby, hradí se na místě v hotelu
 • Děti 4 - 16 let: 40 PLN / noc se snídaní
 • Zvířata: 20 PLN / noc
 • Přistýlka: 40 PLN / noc se snídaní

Doplňující informace

 • Po zaregistrování vám bude zaslán voucher do 2 pracovních dnů, na jeho základě si můžete domluvit rezervaci přímo v hotelu e-mailem na biuro@hotel-panorama.pl
 • Doporučuje se rezervace co nejdříve od zakoupení kuponu
 • Hotelový voucher obdržíte e-mailem do 48 hodin od odeslání registrace
 • Kombinace více kupónů je možná (hosté se mohou ubytovat na 6 nocí s 2 kupony)
 • Při rezervaci v hotelu uveďte číslo kupónu
 • Změna a zrušení rezervace je možné do 48 hodin před příjezdem. Pokud bude rezervace stornována pozdě nebo se k pobytu nedostavíte, poukaz nelze znovu použít
 • Rezervace bez vytištěného voucheru není platná

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 129 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Panorama**

ul. Lipińskiego 3/1
30-349 Kraków
+48(012) 260-64-01

biuro@hotel-panorama.pl
http://www.hotel-panorama.pl/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Hrad Wawel

Hrad Wawel (3 km)

Tento gotický hrad na Wawelském návrší je skutečným sybolem nejen Krakova, ale i celého Polska. Sídllili zde polští králové, kteří byli také pohřbíváni v místní katedrále a konaly... Víc se zde také korunovační slavnosti. Hrad Wawel vznikl pravděpodobně již v 11. století a byl několikrát přestavěn. V první polovině 20. století zde sídlili polští prezidenti, dnes zde najdete turisty oblíbené muzeum.

Továrna Oskara Schindlera

Továrna Oskara Schindlera (3 km)

Původní továrna, kterou můžete znát z filmu Schindlerův seznam (1993) dnes prezentuje historii Krakova během německé okupace. Nachází se mimo centrum města a patří mezi největší... Víc místní zajímavosti.

MOCAK Muzeum současného umění

MOCAK Muzeum současného umění (3 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (zkratka MOCAK) je muzeum, kde můžete vidět kromě těch polských i mnoho světových autorů moderního umění. Budovu muzea navrhlo duo italských... Víc architektů (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídlí v blízkosti Schindlerovy továrny. Najdete zde také knihovnu, knihkupectví či kavárnu. Otevírací doba: Út - Ne 11:00 - 19:00

Mariánský kostel

Mariánský kostel (4 km)

Mariánský kostel na Hlavním náměstí Krakova je jednou z nejkrásnějších a nejstarších památek tohoto města. Byl vybudován na počátku 13. století. V kostele se nachází kaple Matky... Víc boží Częstochowski, sakristie a kostelní pokladna. Najdete zde spoustu vzácných uměleckých děl, jako je např. oltář vyřezaný z lipového dřeva, který je považován za nejhodnotnější evropský gotický oltář. Kostelu dominují dvě věže, vyšší měří 81 metrů, nižší 69 metrů, a právě ta nižší slouží jako zvonice. Ze zvonice Mariánského kostela je každou celou hodinu trubačem hraná melodie. Tato melodie se nazývá Hejnal, je součástí městské tradice a také jedním ze symbolů Krakova. Melodie je hraná na všechny čtyři světové strany. Otevírací hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Rynek Główny

Rynek Główny (4 km)

Krakovský rynek (Hlavní tržní náměstí) leží v samém srdci Krakova. Vznikl ve 13. století a se svými rozměry 200 x 200 metrů je největším středověkým městským náměstím v Evro... Vícpě! Konají se zde legendární Vánoční trhy. Přímo na náměstí a v přilehlých uličkách naleznete i množství kostelů, nejlépší bary a kavárny, muzea i administrativní budovy. Nejvýraznější stavby na náměstí jsou Mariánský kostel, Sukiennice a kostel Adalberta.

Krakov

Krakov (4 km)

Krakov je bývalé korunovační i hlavní město Polska. Nachází se zde množství unikátních historických památek, proto je jeho historické centrum zapsáno na seznam světového... Víc kulturního dědictví UNESCO.

ZOO v Krakově

ZOO v Krakově (6 km)

V krakovské ZOO můžete vidět více než 1500 zvířat z 250 druhů (z toho až 100 patří mezi ohrožené). Mezi nejoblíbenější patří indičtí sloni či zebry. Můžete také živě pozorovat... Víc krmení slonů, tuleňů nebo tučňáků. Otevírací doba: každý den 9:00 - 18:00

Muzeum polského letectva

Muzeum polského letectva (7 km)

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie najdete v areálu bývalého letiště Rakowice-Czyżyny od roku 1964. Je zde vystaveno více než 200 exponátů. Rozkládá se na třech patrech na... Víc ploše 4500 m².

Solný důl Wieliczka

Solný důl Wieliczka (10 km)

Nedaleko Krakova najdete super tip na výlet. Je jím solný důl Wieliczka, který patří mezi nejstarší na světě. Dnes je turistickou atrakcí, která nabízí několik soch, galerie a... Víc kapli, kterou vysekali horníci. Ročně důl navštíví více než milion turistů. Prohlídka trvá asi 3 hodiny a během ní projdete trasu dlouhou 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá se koupit i online. V nabídce je také speciální prohlídka, díky které si budete moci vyzkoušet práci horníků - koná se však jen 2krát denně. Po prohlídce se můžete najíst v hornické restauraci, kde ochutnáte typickou domácí gastronomii.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (24 km)

Zřícenina středověkého gotického hradu leží na levém břehu řeky Soła. Hrad byl postaven ve 14. století a zbourán kolem roku 1477.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (26 km)

Zřícenina hradu Tenczyn se nachází ve vesnici Rudno v Malopolském vévodství. Zajímavostí je, že hrad leží na vyhaslé sopce. Hrad byl postaven ve 14. století v gotickém slohu. Byl... Víc sídlem rodiny Tęczyńscy. V roce 1570 byl přestavěn na renesanční. V roce 1656 byl zničen během války se Švédskem.

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (35 km)

V polském městečku Zátor se nachází park, který by měli navštívit všichni milovníci Jurského parku! Sbírka prehistorických predátorů a dinosaurů se rozrůstá každý rok. Všichni... Víc tito tvorové jsou umístěni v lese se staletými stromy, mezi kterými vede naučná stezka. Najdete zde množství atrakcí, muzeum, ale i motokárovou dráhu a 5D kino. Skvělé místo, kde strávíte s celou rodinou den plný zábavy.