Litujeme, nabídka je ukončená.

od 2 690 Kč

Běžná cena
4 500 - 24 600 Kč
Ušetříte
až 7010 Kč

Dovolená z pohodlí Resortu Levočská Dolina s možností pronájmu chaty a platností do konce roku

  RESORT LEVOČSKÁ DOLINA, Slovensko - Levočská Dolina (mapa)
  Platnost kupónu je od 16.6.2017 do 17.12.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zde vás bude obklopovat čistý vzduch a překrásné horské panorama. Pohádková Levočská Dolina přímo vybízí na skvělý odpočinek v přírodě. Okolí je plné krásných památek, které stojí za návštěvu. Po celém dni vás jistě potěší relax ve wellness, kde naberete energii na nový den. V letních měsících jistě oceníte jedinečné BIO koupaliště. Vyzkoušejte dovolenou v tomto koutě Slovenska.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vlastní BIO koupaliště
 • Možnost rybolovu
 • Bowling přímo v areálu
 • Perfektní cyklostezky v okolí
 • Možnost pobytu v chatě pro 20 osob

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování
 • Strava dle zvolené varianty
 • Parkování
 • WiFi

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 16.6.2017 do 17.12.2017.
 • Místní poplatek: 0,50 € / osoba / noc (osoby nad 15 let)
 • Snídaně a večeře jsou formou bufetu nebo servírovaného menu - záleží na počtu hostů

Jak využít kupón

 1. Rezervace na tel.č .: +421 911 789 636 nebo e-mailem: recepcia@levocskadolina.sk
 2. Při rezervaci je nutné nahlásit jen číslo kuponu
 3. Heslo kuponu je třeba poskytnout až při jeho využití

Příplatky

 • Děti do 3 let bez nároku na přistýlku: zdarma
 • Jedno dítě do 12 let ubytování na přistýlce 12 € / noc, doplatek za stravu: snídaně 5 € / noc a večeře 7 € / noc
 • Domácí zvíře: 10 € / noc

Doplňující informace

 • Storno poplatky:
 • Více než 30 dní před nástupem: jestliže byl pobyt již uhrazen (případně záloha) je storno poplatek 5 €
 • 15 -30 dní před nástupem na pobyt storno poplatek je 30% celkové ceny pobytu
 • 10-15 dní před nástupem na pobyt storno poplatek je 50% celkové ceny pobytu
 • 3-10 dní před nástupem na pobyt: 70% celkové ceny pobytu
 • Méně než 3 dny před nástupem na pobyt: 100% celkové ceny pobytu

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 39 231 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  RESORT LEVOČSKÁ DOLINA

Levočská Dolina 3227/50
05401 Levoča
0911 789 636

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

GPS: 49.068164, 20.609014

recepcia@levocskadolina.sk
http://www.levocskadolina.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Levoča

Levoča (6 km)

Od roku 2009 je Levoča zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Najdete zde mnohé památky jako například kostel sv. Jakuba ze 14. století, který patří mezi... Víc nejvýznamnější sakrální stavby na Slovensku. V jeho interiéru se nachází nejvyšší pozdně dřevěný oltář na světě, vyrobený v dílně slavného Mistra Pavla z Levoče. Na náměstí stojí také klec hanby ze 16. století a nad městem najdete vyhledávané poutní místo - Mariánskou horu.

Travertínová kupa Sivá brada

Travertínová kupa Sivá brada (11 km)

Šedá brada je největší travertinová kupa na území Slovenska. Zajímavostí je, že stále roste a najdete na ní jeden ze dvou Slovenských gejzírů (další je v Herľanech). Na vrcholu... Víc Sivé Brady se vypíná romantická barokní kaple sv. Kříže, která tomuto místu dodává ještě hezčí podobu.

Spišská Kapitula

Spišská Kapitula (13 km)

Městečko je spolu s dalšími památkami v okolí Spišského hradu zapsáno v Seznamu světového dědictví UNESCO. Přezdívané je "slovenský vatikán" protože odedávna z tohoto města... Víc organizovali církevní život nejen na Spiši probošta, biskupové a kanovníci. Nejvýznamnější stavbou Spišské kapituly je pozdní katedrála sv. Martina.

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov (13 km)

V areálu oblíbeného termálního parku ve Vrbově najdete 10 bazénů, z toho jsou čtyři dětské. Teplota vody v bazénech je od 26 °C do 38 °C. Koupaliště je otevřeno celoročně.

Spišský hrad

Spišský hrad (14 km)

Rozlohou převyšující 4 hektary tvoří Spišský hrad jeden z největších hradních komplexů na Slovensku. Je národní kulturní památkou a také zapsán v Seznamu Světového dědictví... Víc UNESCO. K hradu je jednoduchý příjezd přímo z hlavního silničního tahu Poprad - Prešov.

Muzeum Spiša

Muzeum Spiša (14 km)

Najdete ho ve Spišské Nové Vsi, přímo v historické budově bývalé středověké radnice. Prohlédnout si můžete expozice přírody a historie Spiše.

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok (15 km)

Tato jedinečná dřevěná stavba z tisu a modřínu byla postavena bez použití jediného kousku kovu. Barokní interiér kostela je také vyroben ze dřeva. Umělecky velmi cenné jsou... Víc zejména kostelní varhany s dřevěnými píšťalami. Pochází z roku 1717.

Kežmarský hrad

Kežmarský hrad (15 km)

Do dějin se tento hrad mimo jiné zapsal i jako východisko pro první oficiální turistický výlet do Vysokých Tater. Hradní komplex městského typu vznikl za účelem obrany města v... Víc roce 1463 na rozvalinách středověké osady Svatá Alžběta. V roce 1931 v části hradního komplexu otevřeli první expozice regionálního muzea. Po generální opravě hradu v letech 1962 až 1985 se muzejní sbírky rozšířily a v současnosti si návštěvníci mohou prohlédnout několik expozic a v letní sezóně i divadelní představení během nočních prohlídek hradu.

ZOO Spišská Nová Ves

ZOO Spišská Nová Ves (16 km)

Nejmenší a zároveň nejmladší ZOO na Slovensku, to jí však neubírá na poutavosti a kráse. Najdete zde přibližně 70 živočišných druhů s celkovým počtem 250 jedinců.

Zámeček a park v Hodkovcích

Zámeček a park v Hodkovcích (16 km)

První zmínka se datuje již do roku 1293, historický význam mu však dala až rodina Csákyovců, která přes 300 let vlastnila Spišský hrad. Poté, co se vojska Františka Rákócziho... Víc zmocnila Spišského hradu, Štefan Csáky nechal v Hodkovcích postavit pohodlný barokní zámeček. Návštěvníci mohou obdivovat salon Csákyovců, rozsáhlý francouzský park se čtyřmi mytologickými sochami, kapli a také rodinným hřbitov Csákyovců a zbytky drobných romantických architektur. V kostele bývají klienti s mentálním postižením, kteří ho spolu se zaměstnanci udržují a zlepšují celý areál a vyrábějí suvenýry pro turisty.

Zámeček Strážky

Zámeček Strážky (16 km)

Zámeček je skvostem renesanční architektury na Slovensku. Postaven byl na základech gotického hradu, který údajně vznikl na rozvalinách kláštera templářů. V prostorách zámečku... Víc jsou stále expozice, konají se zde hudebně-dramatické a vzdělávací programy.

Tomášovský výhled

Tomášovský výhled (18 km)

Tomášovský výhled patří mezi nejvíce navštěvovaná místa Slovenského ráje. Jedná se o skalní bradlo na úpatí kopce, ze kterého můžete vidět Průlom Hornádu ale i Vysoké Tatry. Říká... Víc se, že kdo nebyl na Tomášovském výhledu jakoby ani nebyl v Slovenském ráji. Zároveň je tato skála jediným vyhrazeným místem pro horolezce v Slovenském ráji.