Litujeme, nabídka je ukončená.

od 1 590 Kč

Běžná cena
2 600 - 6 500 Kč

Poznejte Krušné hory z penzionu U Studánky s chutnou polopenzí

  Pension U Studánky, Ústecký kraj - Moldava (mapa)
  Platnost kupónu je od 26.6.2017 do 30.9.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

1 x koupeno

Ta místa, kde voda vyvěrá ze země, kde rostou vzácné druhy květin, kam zvířata se chodí napojit, kde zkrátka příroda se rodí, to jsou studánky. Stejný klid, jaký najdete u horských pramenů také najdete i v penzionu U Studánky, ze kterého se můžete vrhnout na prozkoumávání blízkého i širokého okolí.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Příjemná poloha v Krušných horách
 • Možnost zapůjčení kola
 • Penzion v nadmořské výšce 825 m.n.m.
 • Široké pokrytí cyklostezkami
 • Večerní posezení u hořícího krbu

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby
 • Snídaně formou bufetu
 • Jednochodové večeře výběrem z menu
 • Parkování a Wifi zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 26.6.2017 do 30.9.2017.

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervace na tel.: +420 739 706 882 nebo na e-mail: pensionustudanky@seznam.cz
 3. Tištěný kupon je nutné odevzdat při příjezdu na hotel.
 4. Pro vaše pohodlí doporučujeme rezervaci co nejdříve po nákupu.

Příplatky

 • Děti do 3 let zdarma. 
 • Starší dítě na přistýlce za 400 Kč/den/polopenze.
 • Zvířata: Nejsou povolena.

Doplňující informace

 • Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • Check in od 14.00- 18 hod ( nebo dle domluvy), check out do 10.00 hod
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní před nástupem na pobyt. Změnu lze provézt jen 1x.
   

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 194 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Zámek Duchcov

Zámek Duchcov (10 km)

Zámek byl založen v 13. století jako pevnost hrabišické dynastie, která sídlila na hradě Osek. Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní úpravou z počátku 19. století. Je ve... Víc vlastnictví Národního památkového ústavu.

Jezero Matylda

Jezero Matylda (19 km)

Vodní nádrž vznikla při rekultivaci zatopením bývalého lomu Vrbenský. Je zde velká možnost sportovního vyžití jak ve vodě, tak na suchu. Kolem jezera vede parádní stezka pro... Víc bruslaře, cyklisty a chodce. Ve vodě je možné si vyzkoušet vodních skútry, windsurfing, nebo vodní lyžování.

Hrad Hněvín

Hrad Hněvín (19 km)

Původní hrad byl zbořen po třicetileté válce, dnešní podoba hradu vychází z historizující rekonstrukce na přelomu 19. a 20. století. Na hradě se pořádají svatby a různé osla... Vícvy. Pyšní se také svou hradní restaurací.

Autodrom Most

Autodrom Most (20 km)

Autodrom slouží nejen závodům automobilů, trucků, motocyklů, ale i ke zkušebním jízdám vyvíjených vozů, cvičení řidičů hasičských, sanitních a policejních vozů, dále ke cvičení... Víc řidičů v krizových situací apod.

Zámek Jezeří

Zámek Jezeří (20 km)

Pokud milujete prohlídky hradů a zámků, pak nevynechejte ani zámek Jezeří, který má pro vás připravené hned tři prohlídkové okruhy. Nejen že si projdete zámecké interiéry a... Víc prohlédnete si dobové vybavení, ale nahlédnete také do tajů strašidelně pohádkového sklepení, kde na vás čekají strašidla a pohádkové bytosti. Zámek se stal také oblíbeným místem pro svatební obřady.

Aquadrom Most

Aquadrom Most (22 km)

Představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. Parkování, bezbariérový přístup, nerezové bazény, vodní atrakce, příjemné teploty a čistota.

Milešovka

Milešovka (22 km)

Jde o nejvyšší horu Českého středohoří. Nenechte si ujít okouzlující výhled na nejbližší i vzdálené okolí. Přímo zde byla také zřízena národní přírodní rezervace.

Zámek Větruše

Zámek Větruše (24 km)

Větruše tvoří jednu z významných dominant města Ústí nad Labem a je oblíbeným výletním cílem. Nachází se zde zámeček s rozhlednou, restaurací a hotelem. Nedaleko se nachází... Víc přírodní a zrcadlové bludiště a lanová dráha.

Hrad Střekov

Hrad Střekov (26 km)

Hrad Střekov je zřícenina, která tvoří výraznou dominantu a symbol města Ústí nad Labem. Střekov nechal před rokem 1319 vybudovat Jan Lucemburský k ochraně labské plavby. Od roku... Víc 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

Zoo Ústí nad Labem

Zoo Ústí nad Labem (26 km)

Zoo chová celkem 204 druhů zvířat. Řada z nich je velmi vzácných. Mnoho druhů se zde také podařilo odchovat, jako například levharty mandžuské, irbise, nosorožce a jiné.

Zámek Červený hrádek

Zámek Červený hrádek (27 km)

Červený hrádek stojící na místě původního středověkého hradu Borek získal svůj název v první polovině 15. století, kdy byl opraven a fasáda zámku byla natřena červenou barv... Vícou. Poprvé se v pramenech objevilo roku 1422. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR.

Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Podkrušnohorský zoopark Chomutov (31 km)

Zoo park je specializován na chov zvířat pocházejících z oblasti palearktu, zahrnující území Eurasie, ze které pochází převážná část chovaných zvířat, a území severní Afri... Vícky. Objevíte zde 160 druhů zvířat.