Litujeme, nabídka je ukončená.

od 2 190 Kč

Běžná cena
3 400 - 5 900 Kč

Odpočinek v malebném prostředí Štiavnických vrchů v penzionu Antolský mlýn

  Penzión Antolský mlyn, Slovensko - Svätý Anton - Štiavnicke vrchy (mapa)
  Platnost kupónu je od 13.7.2017 do 30.9.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

3 x koupeno

Otevíráte si okno na svém pokoji. Venku se to rýsuje na slunečný den. Ve vzduchu ještě cítit ranní rosu. Je to úžasný pocit energie. Přemýšlíte kam vyrazit? Vezměte si kola a poznejte okolí na dvou kolech. Své miláčky doma nenechávejte. V penzionu Antolský mlýn je rádi přivítají. Přijďte si odpočinout do prostředí Štiavnických vrchů. Je to kouzelné místo, pro vaši dovolenou.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinná atmosféra penzionu
 • Mimořádně kladně hodnocen personál
 • Pouze 10 minut od Banské Štiavnice
 • Jezero Richňava jen 13 km
 • Pet friendly penzion

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby
 • Strava dle varianty
 • Wifi free, dětský koutek
 • Dítě do 5 let zdarma bez nároku na lůžko

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 13.7.2017 do 30.9.2017.
 • V ceně kuponu není místní poplatek 0,66 €/dospělá osoba/noc

Jak využít kupón

 1. Nutná rezervace na tel. č .: +421 902 381 758 nebo e-mailem info@antolskymlyn.sk
 2. Při rezervaci je nutné nahlásit jen číslo kuponu
 3. Heslo kuponu je třeba poskytnout až při jeho využití

Příplatky

 • Přistýlka 14 €/noc
 • Domácí mazlíček v pokoji 7 € (po dohodě se můžete ubytovat s domácím zvířátkem)

Doplňující informace

 • Ubytovací kapacitu penzionu tvoří 7 pokojů a apartmá, tedy soukromí

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 129 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Zámeček a muzeum Svatý Anton

Zámeček a muzeum Svatý Anton (1 km)

Zámeček ve Svatém Antonu se nachází v krásné přírodě Štiavnických vrchů. Součástí areálu je velký anglický park. V současnosti je sídlem muzea s historickou a loveckou expozi... Víccí. Kromě nádherných interiérů s původním nábytkem zde najdete i dlouhou chodbu s velkým množstvím loveckých trofejí, zejména jeleních parohů.

Hrad Sitno

Hrad Sitno (4 km)

Hrad Sitno je oblíbeným turistickým cílem. Leží na nejvyšším vrchu Štiavnických vrchů, takže je z něj vynikající výhled na okolí. Na vrcholu Sitna turistům slouží obnovená dřevěná... Víc rozhledna z roku 1727, v níž se kromě občerstvení mohou seznámit s ochranou přírody na území CHKO Štiavnické vrchy.

Arborétum Kysihýbel

Arborétum Kysihýbel (4 km)

Arboretum, nazývané také Feistmantelova zahrada, se rozprostírá na ploše 7,73 ha. Je zde vysazeno 282 druhů dřevin ze severní polokoule, hlavně ze Severní Ameriky. Mezi... Víc nejvzácnější druhy patří korkovník amazonský, bříza papírová či sekvojovce.

Krupinské bralce

Krupinské bralce (5 km)

Krupinské bralce, jinak zvané Štangarígeľ, jsou největší přírodní zajímavostí v okolí města Krupina. Sestávají z andezitových pilířů, některé jsou vysoké až 6 metrů. Na jednom z... Víc nich se dokonce nacházejí zbytky ze starodávných nápisů, pravděpodobně od Keltů nebo starých Slovanů.

Banskoštiavnická kalvárie

Banskoštiavnická kalvárie (6 km)

Jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejznámějších kalvárií na Slovensku. Tyčí se na kopci nad Banskou Štiavnicí a dnes plní zejména rekreační a naučně-vzdělávací funk... Vícci. Banskoštiavnická kalvárie je součástí území zařazeného na seznam světového dědictví UNESCO. Od roku 2007 figuruje i na seznamu 100 nejohroženějších památek světa.

Nový zámek v Banské Štiavnici

Nový zámek v Banské Štiavnici (6 km)

Nový hrad postavili jako protitureckou pevnost ve tvaru hranolové věže se čtyřmi nárožními baštami. Dnes jsou v něm umístěny expozice Slovenského báňského muzea, které dokumentují... Víc období protitureckých bojů na Slovensku. Nově otevřeným expozičním celkem je Expozice o historii dobrovolného hasičského sboru v Banské Štiavnici.

Banské múzeum v prírode

Banské múzeum v prírode (6 km)

Skanzen je rozdelený na povrchovú prehliadku a prehliadku priamo pod zemou, v bani. V povrchovej expozícii sa nachádzajú premiestnené pôvodné banské budovy, kaplnka, stroje a... Víc zariadenia, ktoré sú dôkazom bohatej histórie ťažby rúd v okolitej oblasti. Najatraktívnejšou je ale prehliadka pod zemou kde sa návštevník dozvie o histórii ťažby v tomto regióne ale takisto spozná jedinečné banské zariadenia.

Štola Glanzenberg

Štola Glanzenberg (6 km)

Štola se nachází přímo v centru Banské Štiavnice. Původně plnila odvodňovací funkci, později sloužila i na větrání, dopravu a FARAN. Prohlídku trasy absolvujete s helmou, pláštěm... Víc a lampou.

Banská akademie

Banská akademie (6 km)

V době svého vzniku byla tato akademie jedinou hornickou akademií na světě. Vyučovali tu světoznámí odborníci. Dnes slouží jako střední škola. V areálu akademie se nachází... Víc botanická zahrada, která kdysi sloužila pro vyučovací účely a zasazeny jsou zde například sekvoje nebo vzácné cedry.

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica (6 km)

Banská Štiavnica je městem zařazeným do světového seznamu UNESCO. Bývalé hornické město je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších míst na Slovensku. Mezi... Víc nejznámější památky patří Starý a Nový Zámek, gotický kostel sv. Kateřiny, budova radnice, Trojičný sloup nebo důl, které jsou zpřístupněny i veřejnosti.

Banskoštiavnický Betlém

Banskoštiavnický Betlém (6 km)

V Banské Štiavnici najdete jeden z největších pohyblivých betlémů na Slovensku. Zobrazuje vývoj, historii a tradice Banské Štiavnice v řezbářské podobě. Nachází se ve dvoře... Víc Radničního náměstí, hned naproti vchodu do dvora.

Náměstí sv. Trojice

Náměstí sv. Trojice (6 km)

Náměstí se zformovalo v 16. století a dnes tvoří jádro města Banská Štiavnica. Ohraničují ho honosné domy šlechty a bohatých měšťanů. Dominantou náměstí je morový sloup ze začátku... Víc 18. století. Na začátku náměstí najdete rodný dům známé Mariny z díla Andreje Sládkoviča.