Litujeme, nabídka je ukončená.

od 19 Kč

Až 69% sleva na bohaté sushi sety, 26 až 56 kousků

  Oi Zoi Oi Pho U Fugiho, Praha 1 - Nové Město (mapa)
  Platnost kupónu je od 12.10.2017 do 28.2.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

62 x koupeno

Maki, Nigiri, California...kdo by je neměl rád? Vyberte si některou ze tří variant bohatých sushi setů v oblíbené restauraci Oi Zoi Oi Pho U Fugiho. V nabídce jsou varianty po 26, 48 a 56 kouscích, a to už je pořádná sushi hostina! Toto tradiční japonské jídlo je dokonalým souladem chutí, energie a exotiky. Zároveň je plnohodnotným a zdravým jídlem plným vitamínů a s nízkým obsahem tuku.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

  • Oblíbené druhy sushi
  • 3 varianty ve velkém množství
  • Tradiční receptury
  • Možnost vzít s sebou
  • Restaurace v centru Prahy

V ceně je zahrnuto

  • Sleva na sushi set

Nepřehlédněte

  • Platnost kupónu je od 12.10.2017 do 28.2.2018.
  • Cenu po slevě platíte přímo v restauraci Oi Zoi Oi Pho U Fugiho

Jak využít kupón

1. Využití kupónu je snadné!
2. Pro uplatnění slevy předložte kupón před objednávkou
3. Nutná rezervace min. 24 hodin předem na tel. +420 775 252 888 nebo online ZDE (do pole ,,Název serveru“ napište ,,Kuponplus“), popřípadě můžete napsat email na: ufugiho@gmail.com

Příplatky

  • Možnost konzumace v restauraci nebo vzít jídlo s sebou za příplatek 10 Kč – 30 Kč

Doplňující informace

  • JEDEN kupon poskytuje slevu na JEDEN sushi set

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 927 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Oi Zoi Oi Pho U Fugiho

Žitná 11
110 00 Praha 1
+420 775 252 888


http://www.ufugiho.com/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Václavské náměstí

Václavské náměstí (500 m)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Tančící dům

Tančící dům (700 m)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (800 m)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (1 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (1 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Prašná brána

Prašná brána (1 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Klementinum

Klementinum (1 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (1 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (1 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Obecní dům

Obecní dům (1 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa (1 km)

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

Karlův most

Karlův most (1 km)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.