Hotel Ostrůvek*** v Praze se snídaní a výbornou dostupností do centra města

Hotel Ostrůvek, Praha

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 910 Kč

Běžná cena
2 600 - 7 800 Kč
Ušetříte
až 5 210 Kč

Hotel Ostrůvek*** v Praze se snídaní a výbornou dostupností do centra města

  Hotel Ostrůvek, Praha (mapa)
  Platnost kupónu je od 6.11.2017 do 25.3.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Přestaňte spekulovat co byste si vzali na opuštěný ostrov a přijeďte si svou krabičku poslední záchrany vyzkoušet do Prahy. Vzhledem ke kvalitě služeb hotelu Ostrůvek*** nepotřebujete nic, ale foťák si vezměte, protože budete bydlet čtvrt hodinku chůze od Vyšehradu a osm zastávek tramvají od Staroměstského náměstí. Snídaně samozřejmě v ceně!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Skvělá dostupnost z centra Prahy
 • Restaurace s mezinárodní kuchyní a poledním menu
 • Možnost lůžkovin pro alergiky
 • Bezbariérový přístup
 • Hlídané parkoviště

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby dle zvolené varianty
 • Snídaně formou bufetu
 • WIFI připojení zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 6.11.2017 do 25.3.2018.

 

 


 

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po obdržení kupónu si ověřte volný termín a následně pobyt rezervujte na tel.:  +420 775 760 457, +420 241 088 000  nebo na emailu: recepce@ostruvek.cz .
 3. Rezervaci je třeba potvrdit emailem s číslem kupónu, jménem a datem. Tištěný kupon je třeba odevzdat při příjezdu na hotel.
 4. Pro vaše pohodlí doporučujeme rezervaci co nejdříve po zakoupení.

Příplatky

 • Doplatek za víkend 320 Kč/noc
 • Zvíře 250 Kč/noc
 • Parkování před hotelem 9 Euro/noc
 • Děti do 3 let zdarma, nad 3 roky 400 Kč/noc

Doplňující informace

Rezervaci je možné změnit nejpozději do 7 dní před rezervací. Při pozdější změně kupon propadá

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 42 480 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Ostrůvek

Na Ostrůvku 2
14000 Praha 4
+420 775 760 457

recepce@ostruvek.cz
http://www.ostruvek.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad (2 km)

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (2 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Tančící dům

Tančící dům (2 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (2 km)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Prašná brána

Prašná brána (2 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (2 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Obecní dům

Obecní dům (3 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (3 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (3 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (3 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (3 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Klementinum

Klementinum (3 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.