Litujeme, nabídka je ukončená.

od 3 490 Kč

Běžná cena
6 540 - 13 070 Kč
Ušetříte
až 6580 Kč

Ubytování na 3 až 5 dní v aquaparku Gino Paradise Bešeňová se slevou do bazénů

  Gino Paradise Bešeňová, Slovensko - Liptov - Bešeňová (mapa)
  Platnost kupónu je od 4.12.2017 do 30.6.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nákupem získáte
minimálně 3490 bodů

Ukončené

Užijte si až 5 dní plných zábavy a relaxu s ubytováním v Gino Paradise Bešeňová. V županu přejdete do horkého bazénu a jediné, co uvidíte, jsou zasněžené hory. Po koupání vás bude čekat studio s kompletně zařízenou kuchyňkou a LCD TV - vše připraveno pro váš dokonalý odpočinek.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 2 druhy apartmánů
 • Sleva 20 % na koupání v Gino Paradise Bešeňová
 • Bezbariérový přístup (Studio L)
 • Vlastní terasa s výhledem na bazény (Studio L)
 • Stravování je možné přímo v restauracích Gino Paradise Bešeňová

V ceně je zahrnuto

 • Luxusní ubytování na určený počet nocí ve vybraném studiu s kompletně zařízenou kuchyňkou a LCD TV
 • 20% sleva z aktuálního ceníku na celodenní vstupy pro dospělé, juniory a děti do bazénů Gino Paradise Bešeňová, vstupy nejsou jednorázové a tudíž aquapark je možné opustit a vrátit se zpět během dne
 • Bonus: Láhev kvalitního sektu na přivítanou
 • Připojení na Wi-Fi
 • Parkování na hlídaném parkovišti
 • Služby recepce 24 hod.
 • Vlastní trezor přímo na apartmánu
 • Zapůjčení županů (pro osoby na pevném lůžku)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 4.12.2017 do 30.6.2018.
 • Obsazenost apartmánů můžete sledovat ZDE
 • Cena kupónu nezahrnuje místní daň ve výši 0,90 € / osoba / noc - doplácí se při rezervaci převodem
 • Rezervovat pobyt je třeba nejpozději do 30.5.2018
 • Při rezervací je potřeba nahlásit číslo i heslo kupónu.

Jak využít kupón

 1. Kupón si uplatníte rezervací termínu pobytu na info@ginobesenova.sk
 2. Při rezervaci je nutné nahlásit číslo a heslo kupónu

Příplatky

 • Studio M - možnost dokoupit přistýlku v ceně 9 € / přistýlka / noc
 • Studio L - možnost dokoupit další dvě přistýlky v ceně 9 € / přistýlka / noc

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kupónu
 • Check in: od 15:00.
 • Check out: od 10.00 hod.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 38 381 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Gino Paradise Bešeňová

Bešeňová 136
03483 Bešeňová
+421 908 210 958

info@ginobesenova.sk
http://www.ginobesenova.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (800 m)

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová (800 m)

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (3 km)

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov (4 km)

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (4 km)

Vodopád najdete přímo v lázních malé obce Lúčky. Patří mezi 5 vodopádů, které byly prohlášeny za národní přírodní památku. Vodopád je velkou raritou i proto, že leží uprostřed... Víc vesnice. Je 12 metrů vysoký, kaskádovitý a padá z okraje travertinové terasy do malého jezírka.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (5 km)

Liptovská Mara je největší vodní přehradou na Slovensku. Je střediskem letní turistiky, vodních sportů, jachtingu, cykloturistiky a sportovního rybářství. Liptovská Mara je... Víc obklopená pohořími, jako Chočské vrchy, Západní Tatry a Nízké Tatry. Na severním břehu v bezprostřední blízkosti vodní hladiny vznikl autocamping Liptovský Trnovec a veřejná pláž se zázemím (sociální zařízení, sprchy, bufety, sportoviště).

Prosiecká dolina

Prosiecká dolina (8 km)

Prosiecká dolina je krasová dolina nacházející se v Chočských vrších. Erozní činnost zde vytvořila typický krasový vzhled doliny s četnými skalními bradly a věžemi. Najdete zde i... Víc krásné soutěsky, zejména na začátku a konci doliny. Nejlepší přístup do doliny je z malé vesničky Prosiek.

Velký Choč

Velký Choč (9 km)

Velký Choč se mezi turisty považuje za vrch s tím nejkrásnějším výhledem na Slovensku. Dosahuje sice výšku jen 1611 m.n.m. a uvidíte z něj Nízké i Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Vícov. Dostanete se sem například z vesničky Valaská Dubová.

Hrad Likava

Hrad Likava (9 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia (10 km)

Aquapark Tatralandia je největším aquaparkem na Slovensku. Najdete zde až 14 bazénů, 26 tobogánů a 19 saun a jiných procedur. Tatralandia je otevřená během celého roku a kromě... Víc odpočinku a zábavy nabízí i možnosti ubytování.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (10 km)

Navštivte ZOO, kde si můžete zvířátka pohladit, nakrmit a vytvořit si s nimi opravdový vztah, navázat živý kontakt. Můžete si zde například pohladit lvíče přímo ve výběhu.

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel (10 km)

Kostel patří mezi největší dřevěné stavby ve střední Evropě. Půdorys kostela s délkou 43 m má podobu kříže a dovnitř se vejde téměř šest tisíc návštěvníků. Kostel má 12 dveří a 72... Víc oken a vnitřní výzdoba okouzlí každého svým barokním zařízením. V interiéru se nachází pozoruhodný dřevěný barokní oltář z roku 1693 a zajímavá je i kazatelna.