Aquaparky

Letním prázdninám už sice odzvonilo, léto ale ještě nekončí! Prodloužit si ho můžete v aquaparku. Tam se totiž mění podzim na léto, slunko svítí, voda je teplá a svět krásnější. Vyberte si z naší nabídky plné koupání, bublinek a tobogánů.Chocholowskie Termy
V novém polském akvaparku Chocholowskie Termy se díky léčivé termální vodě zahřejete a odreagujete. Celodenní vstup do areálu s rozlohou vodní plochy 3000 m² nabízí atrakce pro malé i velké. To všechno v nových a čistých prostorách moderního akvaparku, který si zákazníci SlevaDne nemohou vynachválit.


Terma Bania
Polský termální park Bania se nachází přímo u hotelu Bania a nedaleko oblíbeného lyžařského střediska. Ideální spojení zábavy ve vodním parku, pohodlí koupelí a léčivých vlastností termálních pramenů. Terma Bania je rozdělený do třech zón: zóna zábavy s třemi bazény a klouzačkami s délkou 300 metrů, zóna relaxu se čtyřmi bazény s teplotou až 38°C a saunová zóna s finskou a parní saunou, ochlazovacím bazénem a prostorem na oddych.


Goracy Potok
Koupaliště Goracy Potok je vybudováno v přírodním duchu a v bazénech najdete přírodní termální sírovou vodu. Až 12 bazénů, klouzačky, lanový park ale i dětské hřiště. K dokonalému relaxu poslouží i suchá a parní sauna anebo bahenní koupele. Fontány, vodotrysky, vodní masáže a gejzíry zas potěší ty nejmenší. Těšit se můžete na vysokou úroveň služeb a výbornou restauraci.