Aquaparky

Když nejde léto k nám, musíme my do aquaparku. :) To je totiž místo, kde se změní únor na červenec, slunce svítí, voda je příjemně teplá a svět je hezčí. Vyberte si z naší limitované kampaně plné koupání, bublinek a tobogánů.

Goracy Potok
Koupaliště Goracy Potok je vybudováno v přírodním duchu a v bazénech najdete přírodní termální sírovou vodu. Až 12 bazénů, klouzačky, lanový park ale i dětské hřiště. K dokonalému relaxu poslouží i suchá a parní sauna anebo bahenní koupele. Fontány, vodotrysky, vodní masáže a gejzíry zas potěší ty nejmenší. Těšit se můžete na vysokou úroveň služeb a výbornou restauraci.
Chocholowskie Termy
V novém polském akvaparku Chocholowskie Termy se díky léčivé termální vodě zahřejete a odreagujete. Celodenní vstup do areálu s rozlohou vodní plochy 3000 m² nabízí atrakce pro malé i velké. To všechno v nových a čistých prostorách moderního akvaparku, který si zákazníci SlevaDne nemohou vynachválit.
Terma Bania
Polský termální park Bania se nachází přímo u hotelu Bania a nedaleko oblíbeného lyžařského střediska. Ideální spojení zábavy ve vodním parku, pohodlí koupelí a léčivých vlastností termálních pramenů. Terma Bania je rozdělený do třech zón: zóna zábavy s třemi bazény a klouzačkami s délkou 300 metrů, zóna relaxu se čtyřmi bazény s teplotou až 38°C a saunová zóna s finskou a parní saunou, ochlazovacím bazénem a prostorem na oddych.
Bazénový svet Wellness Hotela Patince****
Bazénový svět v Patincích je komplex bazénů s využitím vody z termálního vrtu. Termální voda má příznivý účinek na pohybové ústrojí člověka a příznivě působí proti jeho chorobám. Bahno z jezera se od dávných dob používalo k léčebným účelům. Vychutnat si zde tedy můžete nejen množství procedur, ale i největší krytý relaxační bazén na Slovensku.
Relax Aqua & Spa v Trnave
RELAX AQUA & SPA v Trnavě naleznete v naší nabídce poprvé. Nabízí 4 bazény relaxační bazén, oddychový bazén, dětský bazén a venkovní bazén i vnitřní a vnější vířivku. Nebo raději vyzkoušíte saunu a dalších 14 procedur ve wellness? Je to jen na vás.
Pobyty plné vodních radovánek