Bezstarostné léto pokračuje!

Za skvělými zážitky nemusíte cestovat tisíce kilometrů daleko. Vyměňte spalující přímořské pařáky za svěží české hory, a davy na Makarské za klid u jihočeských rybníků.

Chci na dovolenou

"Stop přeplněným plážím, nekonečným kolonám před Splitem, pivu za 5 euro i faraonovým pomstám. Poradím vám, kam vyrazit na dovolenou, abyste si ji užili bez starostí."

Hity tohoto léta

Ahoj, já jsem Létomila a pomůžu vám s výběrem dovolené.

Jestli mezi vaše hobby nepatří umaštěné autosedačky od řízků, souboje o místo na pláži a odpovídání na dotaz “Už tam budem?” 30x za hodinu, jste tu správně. Dělejte to jako já, a zvolte pohodové léto.

Léto u českých vod

Ještěže jsme zemí rybníků a přehrad. Nemluvě o skvělých aquaparcích, bazénech a wellness radostech. U nás nehrozí ranní stresy, abyste si stihli zabrat místo ručníkem na pláži. Nemačkejte se na plážích tisíce kilometrů daleko, zvolte pohodu u vody.

Dovolená s horskými výhledy a vůní lesa

Lepší naše kotlina, než v patě ježčí bodlina… V našich lesích a na horských hřebenech nečekají nástrahy, ale pouze čerstvý vzduch a úžasné výhledy. Vyberte si z pobytů na horách a v přírodě.

Toulky po hradech, zámcích a historických městech

Víte, že ČR patří k zemím s největší hustotou hradů a zámků? Kolik už jste jich stihli poznat? Jen během doby, za kterou byste vystáli frontu na Eiffelovku, zvládnete navštívit Český Krumlov včetně zámecké prohlídky i oběda :) Neplýtvejte časem dlouhým cestováním, objevujte Česko.

Pobyt kousek od zámku v Penzionu Myslivna v Lednicko-valtickém areálu s polopenzí, vínem a dlouhou platností/Jižní Morava - Lednice

od 2 990 Kč

8,1

Penzion Myslivna v Lednicko-valtickém areálu s polopenzí a...

Jižní Morava - Lednice, Penzion Myslivna

Baby friendly dovolená

„Už tam budem?“ Věta, při které většině rodičů vstávají vlasy hrůzou. Netrapte se mnohahodinovým cestováním. Dětem je jedno, kde jsou, hlavně, že tam budete vy a legrace. Třeba jako na těchto pobytech vhodných pro rodiny.

Bez psa neodjedu!

Smečka má držet pohromadě, tak vezměte čtyřnohé kamarády letos s sebou a léto bude rázem veselejší. Nejen psi umí psí oči a určitě také neradi opouštíte svého chlupatého přítele kvůli dovolené. V těchto hotelech a penzionech mají zvířátka zelenou.

Dovolená u sousedů za humny

Nepoznané zážitky čekají jen kousek za hranicemi. Není nutné je hledat tisíce mil od domova. Vyberte si z těch nejlepších pobytů u našich sousedů. Je to malý krůček přes hranice, ale velký zážitek pro celou rodinu.

Pobyt v Hotelu Park Inn **** Sárvár v termálních lázních s polopenzí a neomezeným wellness až do června 2020/Maďarsko - Sárvár

od 5 599 Kč

9,2

Nejoblíbenější hotel Park Inn **** Sárvár v termálech až do...

Maďarsko - Sárvár, Travel & Tourism group, s.r.o. ( Prima zájezd )

Tento víkend volné

Online rezervace

LAST MINUTE pobyt s wellness v jedinečném pet friendly hotelu Lenart **** u Krakova/Polsko - Krakow - Wieliczka

od 1 690 Kč

8,5

LAST MINUTE v jedinečném 4* hotelu Lenart s wellness

Polsko - Krakow - Wieliczka, Hotel Lenart****