Bezstarostné léto pokračuje!

Za skvělými zážitky nemusíte cestovat tisíce kilometrů daleko. Vyměňte spalující přímořské pařáky za svěží české hory, a davy na Makarské za klid u jihočeských rybníků.

Chci na dovolenou

"Stop přeplněným plážím, nekonečným kolonám před Splitem, pivu za 5 euro i faraonovým pomstám. Poradím vám, kam vyrazit na dovolenou, abyste si ji užili bez starostí."

Hity tohoto léta

Ahoj, já jsem Létomila a pomůžu vám s výběrem dovolené.

Jestli mezi vaše hobby nepatří umaštěné autosedačky od řízků, souboje o místo na pláži a odpovídání na dotaz “Už tam budem?” 30x za hodinu, jste tu správně. Dělejte to jako já, a zvolte pohodové léto.

Léto u českých vod

Ještěže jsme zemí rybníků a přehrad. Nemluvě o skvělých aquaparcích, bazénech a wellness radostech. U nás nehrozí ranní stresy, abyste si stihli zabrat místo ručníkem na pláži. Nemačkejte se na plážích tisíce kilometrů daleko, zvolte pohodu u vody.

Dovolená s horskými výhledy a vůní lesa

Lepší naše kotlina, než v patě ježčí bodlina… V našich lesích a na horských hřebenech nečekají nástrahy, ale pouze čerstvý vzduch a úžasné výhledy. Vyberte si z pobytů na horách a v přírodě.

Toulky po hradech, zámcích a historických městech

Víte, že ČR patří k zemím s největší hustotou hradů a zámků? Kolik už jste jich stihli poznat? Jen během doby, za kterou byste vystáli frontu na Eiffelovku, zvládnete navštívit Český Krumlov včetně zámecké prohlídky i oběda :) Neplýtvejte časem dlouhým cestováním, objevujte Česko.

Baby friendly dovolená

„Už tam budem?“ Věta, při které většině rodičů vstávají vlasy hrůzou. Netrapte se mnohahodinovým cestováním. Dětem je jedno, kde jsou, hlavně, že tam budete vy a legrace. Třeba jako na těchto pobytech vhodných pro rodiny.

Bez psa neodjedu!

Smečka má držet pohromadě, tak vezměte čtyřnohé kamarády letos s sebou a léto bude rázem veselejší. Nejen psi umí psí oči a určitě také neradi opouštíte svého chlupatého přítele kvůli dovolené. V těchto hotelech a penzionech mají zvířátka zelenou.

Dovolená u sousedů za humny

Nepoznané zážitky čekají jen kousek za hranicemi. Není nutné je hledat tisíce mil od domova. Vyberte si z těch nejlepších pobytů u našich sousedů. Je to malý krůček přes hranice, ale velký zážitek pro celou rodinu.