Darujte svým nejbližším dárky, které mohou využít kdykoliv během příštího roku. Do vánoční nabídky SlevaDne jsme pro vás připravili kupóny s dlouhou platností a nové dárkové poukázky, které nyní koupíte za ještě výhodnější ceny. Nabídky označené jako Flexi nabídka si můžete kdykoliv vyměnit za kredit a udělat si radost vhodnějším zážitkem z naší nabídky.

Tipy na dárky pro celou rodinu

Připravili jsme pro vás výběr dárků pro celou rodinu. Dárky pořídíte bez zbytečného čekání a díky dlouhé platnosti kupónů si mohou obdarovaní dopřát zážitek kdykoliv během příštího roku.

NOVINKA: Výhodné dárkové poukazy SlevaDne

Nemůžete se rozhodnout, čím obdarovat vaše blízké? Nechte je, aby si sami vybrali, co jim udělá největší radost! Poukazy v hodnotě 250 - 4000 Kč platí do 31.12. 2021 a mají nový krásný design, do kterého můžete vepsat i vlastní věnování.

Výhody dárkového poukazu

Nyní za výhodnější cenu s kreditem navíc

Velmi dlouhá platnost kreditu až 1 rok

Pěkný design dárkových poukázek

Možnost ručně vypsat osobní věnování

Máte dárkový poukaz? Zde si ho vyměníte na kredit.

Vyměňte svůj dárkový poukaz za kredit a vyberte si cokoliv z aktuální nabídky SlevaDne.

Uplatnit poukaz

Flexi nabídka

Změnily se vám plány a chtěli byste si svůj kupón vyměnit za něco užitečnějšího? Dostali jste dárek, který se vám tak úplně netrefil do vkusu? Nebo si nejste jisti výběrem správného dárku?

Nevadí, i to se stává. Se SlevaDne si můžete vyměnit kupón po celou dobu platnosti za kredit a vybrat si něco, co vám udělá větší radost.

Vyměnit Flexi nabídku

Získejte 82 televizních stanic na 2 měsíce zdarma!

Užívejte si vánoční pohádky, oblíbené filmy nebo sportovní zápasy zcela zdarma. Stačí když do 31.12.2020 nakoupíte na SlevaDne alespoň za 500 Kč a získáte od nás dárek: balíček internetové televize SledovaniTV.cz na 2 měsíce zdarma! Skvělé programy si pohodlně naladíte na mobilu, tabletu, SmartTV nebo počítači. Skvělou zábavu tak budete mít kdykoliv pod palcem. Dárek si rozbalíte ve svém emailu hned po nákupu!

Zobrazit nabídky