Cestování ~  Travel & Tourism group, s.r.o.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

9,0

Vynikající (53 hodnocení)

Mapa

Informace, kontakty - Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
Vadkert u. 4.
H-9600 Sárvár

ubytovani@primazajezd.cz
https://www.parkinn.cz/resort-sarvar

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9-10 36x

7-8 14x

5-6 1x

3-4 0x

1-2 2x

Celkové hodnocení

9,0

31 zákazníků doporučuje

Spokojenost s personálem
9

Čistota zařízení
8,97

Kvalita ubytování
8,97

Rezervace a uplatnění kupónu
9,36

Kvalita wellness
8,74

Prostředí zařízení
9,19

Kvalita jídla
8,76

Obsluha recepce
9,38

Číšníci a barmani
9,5

Ostatní personál
8,88

Pokoje
8,63

Restaurace
9,25

Wellness a prostory
8,88

Okolí
8,63

Chuť jídla
9,13

Rozmanitost výběru
9,13

Podávání jídla
9,13

Prostředí restaurace
9

Rychlá odezva
9,25

Dostupnost termínů
9,13

Potvrzení rezervace
9,5

Vybavenost pokoje
8,8

Toaleta a koupelna
8,4

Pohodlnost postele
8,27

Toaletní potřeby
8,67

Flexibilita při požadavcích
8,93

Personál ve wellness
9

Pocit soukromí
8,57

Blízkost do centra
8,29

Očekávání z fotografií
8,77

Vybavení wellness
8,62

Parkování
8,15

Okolí zařízení
8,5

Vybavení pro děti
9,27

Možnosti dětí v restauraci
8,44

Dětský koutek/program pro děti
8,89

Venkovní atrakce
8,5

Pokoj pro dítě
8,75

Dětská postýlka/stolička
8,75

Kvalita maséra/procedur
9

Pocit oddechu/relaxu
8

Noční klid
9

Nabídka procedur
8

Klidné prostředí
8

Společenské vyžití
10

Dostatek info o hotely
10

8,2

Komunikace s agenturou: - rychlá odezva - nějakou dobu po zaplacení jsme dostali mail s informací o "overbookingu" pro námi zvolený termín (mohlo být ošetřeno dopředu) - posílali jsme žádost, že chceme být se známými ve vedlejších pokojích - žádost agenturou potvrzena, ale přímo na hotelu jsme dostali pokoje v jiných patrech Hotel - pokoje: - uklizené, čisté (až na mravence - nenechávat zbytky jídla na stole! :)) - velký rohový prostorný pokoj - koupelna čistá, akorát sprchový kout byl se závěsem a když někdo během sprchování otevřel do koupelny, závěs se na vás nafoukl a navíc se všude nacákalo - nešly dovřít koupelnové dveře (jen po velkém zabouchnutí, což asi ocenili všichni sousedé okolo) Hotel - restaurace, zázemí: - parkování za hotelem za 4 eura - až po zaplacení jsme si všimli, že chybí závory, takže se dá volně vjíždět/vyjíždět - ochotní recepční (pomohli vyhledat informace, dokonce se nám objevil ovocný talíř na pokoji ... prosím nebrat a nevyžadovat jako samozřejmost!) - interiér hotelu pěkný, každé patro v jiné barvě, dekorace příjemné, v hale prodejci místních výrobků - hrací koutek pro děti (i když ty naše si udělaly koutek úplně jinde, tímto se omlouvám všem dotčeným spoluhostům) prostorný, s mnoha věcmi - blízko blikací automaty a autíčka na žetony - tzn. každodenní boj s juniory - restaurace prostorná - velký výběr chutných jídel (mnohý český nenažranec s přetíkajícím talířem si tam zaručeně přijde na své a bude si blaženě pochrochtávat s rypáčkem zabořeným v tuně slaniny a míchaných vajíček) - ta část, kde je pečivo a džusy, je dost stísněná paravanem, to není vymyšlené dobře, lidi se tam tlačili a motali - když ve výtahu pozdravíte "Dobrý den", málokdy vám někdo nebude rozumnět, samá česká SPZ :) Bazény: - hodně velké vyžití pro děti (zadní dětské bazény) - každý den jsme byli někde jinde, nebyl to stereotyp - tobogány různých velikostí a délek - možnost podplavat i ven (hlavně večerní koupání v páře a pod hvězdami stojí za to - aspoň si to myslím, já usínal vysílen (s) dětmi na pokoji) - i v sobotu, kdy byl největší nátřesk, se lidi do areálu vlezli a celkově tak nějak rozprostřeli do krajiny :) - občasný zápach plísně a hniloby - nejteplejší bazény už byly na mě hodně teplé, jinak obecně příjemná teplota vody v dalších bazénech - na wellness nebyl čas, děti zabraly všechen časoprostor Okolí, město: - krásná tvrz a most vedoucí k ní (i s flašinetářem s nefalšovaným knírkem) - příjemní lidé na ambulanci (a i v nemocnici v Syombathely), kterou jsme museli navštívit - v blízkých obchodem Tesco a Lidl levno a rozhodně se dá zakoupit všechno potřebné - krásný starý židovský hřbitov hned v sousedství areálu (zajímavost) Celkově spokojenost se širokou škálou a úrovní služeb. Doporučuju.

12.3.2018 | Petr hodnotil nabídku PARK INN: 5 dní/4 noci pro 1 osobu s...

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

10

Byli jsme spokojeni na 100% s přístupem personálu, kvalitou jídla i ubytování a perfektním zajištěním organizátorů. Termální lázně jsou na vysoké úrovni, vše přátelské nejen k dětem, ale i starším klientům. Můžeme vřele doporučit každému.

21.2.2018 | Pavel hodnotil nabídku PARK INN: 5 dní/4 noci pro 1 osobu s...

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

8,2

Velice se nám líbilo, návštěvu budeme opakovat. Vše skvělé. Děkujeme

18.2.2018 | Bohuslav hodnotil nabídku PARK INN: 5 dní/4 noci pro 1 osobu s...

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

6,8

Kvalita a výběr jídla se oproti předchozím rokům zhoršily, k snídani spalena slanina, ze 4 kavovaru fungoval většinou jeden, v lepším případě dva, takže se tvořily fronty, večeře také nic moc. Pokud jde o hotel už je dosti vybydleny, mýdlo z davkovace se musí dolovat, v pokoji špinavý koberec, v koupelně otlucene dveře a zupany už také něco pamatuji

12.2.2018 | Jan hodnotil nabídku PARK INN: 5 dní/4 noci pro 1 osobu s...

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

9,6

V hotelu PARK INN jsme už byli po několikáté a vždy se sem rádi vracíme. Hotel je pěkný čistý, vaří výborně a koupání v termálech nemá chybu. I syn 7 let se zde pěkně vydovádí.

5.2.2018 | Eliška hodnotila nabídku PARK INN: 5 dní/4 noci pro 1 osobu s...

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Další textové hodnocení