Hotel Slanica na břehu Oravské přehrady s polopenzí a až 2 dětmi do 15 let zdarma

Hotel Slanica***, Slovensko - Slanická osada

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 2 890 Kč

Běžná cena
3 950 - 7 800 Kč
Ušetříte
až 2 610 Kč

Hotel Slanica na břehu Oravské přehrady s polopenzí a až 2 dětmi do 15 let zdarma

  Hotel Slanica***, Slovensko - Slanická osada (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Klidný večer v hotelu Slanica. Nos vám lechtá omamná vůně pizzy, kterou zde připravují v pravé italské peci. Díváte se na hladinu Oravské přehrady a v duchu přemýšlíte nad zítřkem. Odvezete se loďkou na Slanický ostrov nebo na kole na Maguru? Přístav i stezka jsou hned vedle hotelu. Nebo vás zláká 3 km vzdálené "Účko" s množstvím atrakcí?

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 1 minuta chůze k Oravské přehradě
 • Až 2 děti do 15 let zdarma
 • Z většiny pokojů výhled na přehradu, Babiu horu a Roháče
 • Hotel nabízí 31 druhů pizz z pravé italské pece
 • Platnost až do 30.6.2019

V ceně je zahrnuto

 • Ubytovaní pro 2 osoby
 • 2 děti do 15 let mají ubytování zdarma(doplatek za polopenzi: 8 €/noc)
 • Polopenze pro 2 osoby:
 • Snídaně formou bufetových stolů
 • Večeře formou výběru ze třech druhů jídel
 • Welcome drink pro 2 osoby
 • Wi-Fi
 • Parkování

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2019.
 • V ceně není zahrnutá turistická daň 0,33 €/noc/osoba
 • Check-in už od 10.00 hod.

Jak využít kupón

 1. Pobyt si můžete stále rezervovat bez online rezervace na hotelslanica@gmail.com nebo tel. č. +421 910 308 089
 2. Při rezervací je třeba nahlásit číslo kupónu, heslo kupónu je třeba poskytnout až při jeho využití v zařízeních

Příplatky

 • Doplatek za polopenzi za dítě: 8 €/noc

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu
 • Check-in od 10.00 hod., check-out do 10.00 hod.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 43 270 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Slanica***

Slanická Osada 2181
02901 Námestovo
+421 911108488


http://www.facebook.com/pg/hot...

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Oravská přehrada

Oravská přehrada (4 km)

Oravská přehrada patří mezi oblíbená turistická střediska. Na jejích březích najdete množství rekreačních oblastí s možnostmi koupání, jachtingu, vodní cyklistiky a jiných vodních... Víc sportů a atrakcí. Je využívána v létě i v zimě.

Socha Krista v Kline

Socha Krista v Kline (6 km)

Monumentální socha Krista u oravské obce Klín je jedna ze tří replik známé sochy stojící ve městě Rio de Janeiro. Z vrchu, na kterém se socha nachází je krásný výhled na širokou... Víc krajinu.

Dřevěný Kostel všech svatých

Dřevěný Kostel všech svatých (8 km)

V roce 2008 byl tento kostel zapsán s dalšími 7 dřevěnými kostely Karpatského oblouku do Seznamu světového dědictví UNESCO. Pochází z druhé poloviny 15. století a v 17. století ho... Víc renesančně upravili. Jeho dominantou je barokní oltář z konce 17. století s obrazem Všech svatých.

Rezervace lidové architektury

Rezervace lidové architektury (11 km)

V obci Podbiel se zachoval komplex původních dřevěných srubových domů postavených v 19. a na počátku 20. století. Jde o 47 dvou- a tříprostorovým objektů lidové architektury se... Víc šindelovými střechami a svéráznou výzdobou. V této jedinečné rezervaci bylo několik dřevěnic v poslední čtvrtině 20. století obnoveno pro rekreační účely a poskytují atraktivní ubytování.

Ski Krušetnica

Ski Krušetnica (13 km)

V tomto středisku najdete dvě sjezdovky, které dohromady nabídnou 1500 metrů délky. Jedna z nich je lehká, druhá středně náročná. Svahy jsou technicky upravovány. V provozu bývá i... Víc večerní lyžování. Najdete zde i bufet, půjčovnu lyžařské výstroje, ubytování a neplacené parkoviště.

Ski Vitanová

Ski Vitanová (13 km)

Oravské středisko Ski Vitanová najdete v pohoří Skorušinské vrchy, nedaleko polských hranic. Přepravu zde zajišťuje 4sedačka s délkou 1000 m. Dosahuje 300 m převýšení. Najdete zde... Víc i skiservis, školu lyžování a půjčovnu. Lyžování v krásné přírodě si můžete zpříjemnit návštěvou termálního aquaparku v Oravicích, který je vzdálen jen 6 km.

Obec Jablonka

Obec Jablonka (14 km)

Malá obec Jablonka (asi 5000 obyvatel) leží na polské Oravě. Patří mezi oblíbená nákupní místa Slováků, konají se zde totiž trhy. V obci najdete 3 kostely a v některých z nich se... Víc dokonce konají i slovenské bohoslužby. Kromě zmíněných trhů zde naleznete i další zajímavosti, jako například Oravské centrum kultury, kde se konají mnohé kulturně-společenské akce.

Ski Grúniky Sihelné

Ski Grúniky Sihelné (16 km)

Středisko leží na úpatí Oravských Beskyd v nadmořské výšce 1000 m.n.m. Najdete zde 3 sjezdovky (celkem 2 400 m), v případě potřeby je možné uměle zasněžit celou trať sjezdov... Vícky. Můžete využít i možností večerního lyžování, a pokud vás na svahu přepadne hlad, stačí navštívit nedalekou kolibu.

Oravský hrad

Oravský hrad (19 km)

Oravský hrad patří mezi nejkrásnější hrady na Slovensku (původně z 13. století). Je výraznou dominantou Oravského regionu a patří mezi skvosty hradního stavebnictví. Na hradě byla... Víc natáčena první černobílá verze filmu Dracula z roku 1922, dále například Král drozdí brada či Král sokolů.

Muzeum oravské dědiny

Muzeum oravské dědiny (19 km)

Skanzen se nachází v krásném prostředí Západních Tater. Najdete zde více než 50 staveb lidové architektury, které připomínají jednotlivé části Oravy, ale i technické památky,... Víc například mlýn na vodní pohon. Nad "vesničkou" se tyčí dřevěný gotický kostel sv. Alžběty Uherské ze začátku 15. století.

Brestovská jeskyně

Brestovská jeskyně (19 km)

Tato jeskyně byla lidem známá odpradávna, veřejnosti ji ale zpřístupnili teprve nedávno. Nachází se naproti skanzenu v Zuberci a je to jediná veřejnosti přístupná jeskyně na... Víc Oravě. Procházka po zpřístupněné části jeskyně trvá kolem 50 minut a návštěvníci během ní zdolají 434 metrů a 240 schodů.

Babia Góra

Babia Góra (19 km)

Babí hora je vrchol na slovensko-polských hranicích s výškou 1725 m. Od roku 1996 najdete na jejím vrcholu památeční tabuli z několika výšlapů papeže Jana Pavla II., který na... Víc vrchol vícekrát vyšel ještě jako krakovský arcibiskup.