Vstup do wellness v hotelu Kempa *** v Beskydech na 2,5 h nebo celý den

Hotel Kempa***, Beskydy - Bukovec

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 99 Kč

Běžná cena
188 - 250 Kč
Ušetříte
až 89 Kč

Vstup do wellness v hotelu Kempa *** v Beskydech na 2,5 h nebo celý den

  Hotel Kempa***, Beskydy - Bukovec (mapa)
  Platnost kupónu je od 31.1.2019 do 30.6.2019 dle dostupnosti.

9,2

Vynikající hodnocení
(26 hodnocení)

Je čas naordinovat si trochu toho hýčkání. Ten pravý nefalšovaný beskydský relax jedině v Hotelu Kempa. A co vás čeká? Bazén vyhřívaný na 28 - 30°C s dětskou a plaveckou částí a bublinkovými lavicemi, pohoda v sauně, odpočinek v solné jeskyni i 20% sleva na masáže. Veškerý stres, napětí i jiné neduhy odložíte během víc než dvouhodinového rozmazlování.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Bazén s bublinkovými lavicemi
 • Solná jeskyně, finská sauna
 • Možnost občerstvení na baru
 • Parkování zdarma
 • Sleva na masáže

V ceně je zahrnuto

 • Wellness v Hotelu Kempa pro 1 osobu (bazén, solná jeskyně, finská sauna) dle zvolené varianty
 • 20% sleva na masáže
 • Parkování zdarma 

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 31.1.2019 do 30.6.2019.

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po zakoupení stačí pouze provést vaši rezervaci na emailu info@hotelkempa.cz  nebo tel. +420 774 479 543.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

26 hodnocení

21 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)19x
Velmi dobré (7-8)4x
Dobré (5-6)3x
Podprůměrné (3-4)0x
Špatné (1-2)0x

Hodnocení kategorií

Spokojenost s procedurou8,9
Spokojenost s personálem9,5
Vybavenost provozovny8,3
Rezervace a uplatnění kupónu9,7

Zákazníkům se nejvíc líbilo

Rezervace a uplatnění kupónu:

Dostupnost termínů

Spokojenost s personálem:

Ochota a přístup

Spokojenost s procedurou:

Dodržení času procedury

10

Vynikající hodnocení

Ludmila, 22. března 2019

Hodnocení nabídky:
Celodenní wellness pro jednu osobu

Hotel Kempa - využili jsme celodenní vstup do wellness (s možností vstupu již od 9:00 do 20:00 hod.). Hodně se nám líbila solná jeskyně. Je malá, pouze pro 3 osoby (lehátka), ale je příjemná tím, že její stěny jsou z pravých solných kamenů. Bazén je menší, ale příjemný, s brouzdalištěm pro malé...
(celé hodnocení)

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

6,3

Dobré hodnocení

Milena, 25. června 2019

Hodnocení nabídky:
2,5h wellness pro jednu osobu

Pěkné prostředí, zamýšlen pěkný koncept. Pěkný přírodní styl, dostatek světla. Velmi milá obsluha. Ale hygiena wellness areálu na dost ubohé úrovni. Všude plíseň, slizský bazén - zažraná černá plíseň na okrajích bazénu, mezi kostičkami, šíleně plesnivé sprchy - brutál nánosy na hlavicích, lehátka,...
(celé hodnocení)

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Kontakt

  Hotel Kempa***

Bukovec 180
73985 Bukovec
+420 774 479 543

info@hotelkempa.cz
http://www.hotelkempa.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Trojmezí Hrčava

Trojmezí Hrčava (4 km)

Jedná se o území, kde se setkávají hranice hned 3 zemí. Jsou jimi Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud milujete cyklistiku, tak nasedněte do sedel a vydejte se na bezvadný... Víc výlet. Vyjeďte právě z obce Hrčava, odkud po chvíli cesty dorazíte do polské vesnice Jaworzynka. Nejnáročnější cesta vede přes Slovensko odkud se vrátíte zase zpět do Hrčavy.

ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna (5 km)

Zajímavý vodní park, kde se vyřádí celá rodina. Čekají tu na vás vodní atrakce, jako například plavba jeskyní, samozřejmostí jsou vířivky, tobogány, sauny či relax zóna. Vodní... Víc park je vhodný i pro malé děti. Zajímavostí je prosklený strop, díky kterému vidíte z vířivky na sjezdovku. Komplex nabízí i další možnosti zábavy kromě vodního relaxu. Například dětskou ZOO, restauraci s typickou kuchyní a v zimě je středisko vhodné na super lyžovačku.

Rezidence prezidenta Polska

Rezidence prezidenta Polska (9 km)

Na svahu Zadního Groń najdete komplex budov: historický Horní zámek s dřevěnou kaplí kostela Sv. Hedviky (který je pro veřejnost nepřístupný) a Dolní zámek, který dnes slouží jako... Víc hotel. V Dolním zámku se nachází restauraci a kavárnu s terasou, odkud je nádherný výhled na Cziernianske jezero. Na terase je umístěn dalekohled pro pozorování jezera a okolí.

Czerniańskie jezero

Czerniańskie jezero (9 km)

Vodní nádrž Zapora Czarne dokončili v roce 1973, díky čemuž vzniklo Czernianske jezero. Slouží jako zásobárna pitné vody (proto je zde zakázáno koupání) a také jako víceúčelová... Víc nádrž při ochraně proti povodním. Skvělý tip na romantické večerní procházky.

Muzeum trofejí Adama Małysze

Muzeum trofejí Adama Małysze (10 km)

V rodném městě Adama Małysze, legendárního polského skokana na lyžích, byste určitě neměli vynechat jeho muzeum. Vyhrál 39 světových akcí, třikrát za sebou Světový pohár a je... Víc trojnásobný polský Sportovec roku. Můžete zde vidět sbírku všech jeho trofejí a vybavení. A možná se tu s ním potkáte i osobně :)

Kamenné koule

Kamenné koule (11 km)

Geologická rarita evropského významu. Největší má průměr 2,15 metrů a podobné se našly například v Kostarice nebo v Mexiku. Přístup: MHD z Čadce, směr Milošová, konečná zastávka... Víc Milošová - Megoňky.

Muzeum lyžování

Muzeum lyžování (12 km)

Ve Wisle určitě stojí za návštěvu Muzeum lyžování, kde najdete bohatou sbírku lyžařského vybavení a starých lyží. Mnohé z nich patřily významným lyžařům. Vidět se zde dá více než... Víc 80 exponátů a mnoho fotografií souvisejících s historií lyžování. Vstup je zdarma a otevřeno mají každý den od 10:00 do 16:00.

Muzeum turistiky

Muzeum turistiky (12 km)

Muzeum turistky sídlí v malé dřevěné chaloupce z roku 1951. Bylo otevřeno v roce 1994. Sbírka zachycuje rozvoj turistiky v regionu a najdete zde i zajímavé kousky horského... Víc vybavení. V muzeu se nachází dále kavárna se suvenýry.

Vodní park Tropikana

Vodní park Tropikana (12 km)

Vodní park Tropikana najdete u hotelu Gołębiewski a nabízí opravdu bohatou nabídku vodních atrakcí. Nechybí tobogány, 25 metrový bazén, umělé vlny, samozřejmostí jsou atrakce pro... Víc děti. Doporučujeme vyzkoušet i wellness centrum se saunami.

Kysucké muzeum Čadca

Kysucké muzeum Čadca (13 km)

Najdete zde zdokumentován vývoj přírody a společnosti, vědy a techniky, kultury a umění na území Kysuc, od prvních stop osídlení až po současnost.

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica (17 km)

Toto oblíbené lyžařské středisko v Kysucích leží nedaleko hranic s Českem a Polskem. Najdete zde 3 navzájem propojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Velká Rača... Víc nabízí celkem 16 sjezdovek (celkem 14 km) široké publikum náročností, takže si na své přijdou všechny skupiny lyžařů. Lyžovat na Kysucích můžete i po setmění. Najdete zde sjezdovky určené na večerní lyžování na Slovensku v délce až 2,2 km. Ze služeb zde najdete dále půjčovnu lyží, ski servis a lyžařskou školu se školkou.

Sudopark

Sudopark (21 km)

Areál se nachází na místě, kde stála původní osada v Klokočově U Varmus. Hlavním lákadlem jsou 3 dřevem vytápěné koupací sudy umístěny v exteriéru a 1 chladící sud zabudovaný v... Víc zemi se stálým průtokem horské vody jaké nenajdete nikde na Slovensku.