Hotel Venus v centru Karlových Varů s polopenzí, možností masáže a volným vstupem do hotelového bazénu a vířivky pro dva

Hotel Venus, Karlovy Vary

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 4 030 Kč

Běžná cena
4 266 - 7 200 Kč
Ušetříte
až 448 Kč

Hotel Venus v centru Karlových Varů s polopenzí, možností masáže a volným vstupem do hotelového bazénu a vířivky pro dva

  Hotel Venus, Karlovy Vary (mapa)
  Platnost kupónu je od 28.1.2019 do 26.12.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Venuše znamená krásu, štěstí a spokojenost nejen ve starověkém Římě, ale i v Karlových Varech. V hotelu Venus, jen kousek od Mlýnské a Sadové kolonády si božskou pohostinnost můžete vychutnat i vy. Pohodlné pokoje přímo v centru města doplňuje chutná polopenze, možnost masáže a neomezený vstup do hotelového bazénu a vířivky. Užijte jedny z našich nejoblíbenějších lázní stylově...

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Přímo v centru Karlových Varů kousek od kolonády
  Přímo v centru Karlových Varů kousek od kolonády
 • Léčebný bazén s protiproudem (28°C) a whirlpool (38°C)
  Léčebný bazén s protiproudem (28°C) a whirlpool (38°C)
 • Restaurace a lobby bar přímo v hotelu
  Restaurace a lobby bar přímo v hotelu
 • Komplex tří budov s více než staletou historií
  Komplex tří budov s více než staletou historií
 • Možnost léčebných procedur
  Možnost léčebných procedur

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování v **** komfortním pokoji standard 
 • Snídaně formou bufetu
 • Večeře dle zvolené varianty 
 • Volný vstup do bazénu a whirlpool do 22.00 hod. 
 • Volný vstup do fitness
 • Wifi zdarma
 • Procedury dle zvolené varianty

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 28.1.2019 do 26.12.2019.

Jak využít nabídku

 1. Při zakoupení bez online rezervace - potvrzení rezervace na emailu: reception@hotelvenus.cz je nutné zaslat číslo a heslo kuponu.
 2. Dotazy ohledně termínu na tel. čísle:  +420 353 433 411 .
 3. Tištěný kupon je nutné odevzdat při příjezdu na penzion!
 4. Pro vaše pohodlí doporučujeme rezervaci co nejdříve po nákupu.

Příplatky

 • Děti:
 • Ubytování je určené především pro dospělé osoby.
 • Není ale problém se ubytovat i s dětmi do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti od 3 do 6,99 let se slevou 35% z ceníku.
 • Starší 7 let 20% sleva z ceníku hotelu.
 • http://www.hotelvenus.cz/cenik/
 • Parkování: Před hotelem Venus 250 Kč/ den nebo v garážích hotelu Thermal se slevou pro hosty Hotelu Venus- 200 Kč/ den.

Doplňující informace

 • Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • Check in 14- 22 hod ( nebo po domluvě), check out 10.00.
 • Rezervace je závazná, změna termínu je možné změnit pouze jednou a to 7 a více dní před příjezdem. Poté kupon propadá.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 487 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Venus

Sadová 815/8
36001 Karlovy Vary
+420 353 433 411, +420 353 433 411

ecommerce@hotelvenus.cz
http://www.hotelvenus.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Svatošské skály

Svatošské skály (6 km)

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora (7 km)

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

Hrad Loket

Hrad Loket (10 km)

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec (15 km)

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou (16 km)

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn) (17 km)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec (20 km)

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

Kladské rašeliny

Kladské rašeliny (26 km)

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří (27 km)

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

Zámek Chyše

Zámek Chyše (29 km)

Původní hrad ze 13. století byl v době husitských válek zničen. K obnovení došlo až po roce 1473. Zámek byl průběhem staletí upravován do renesanční, barokní a neogotické podo... Vícby. Největší zajímavostí je, že v roce 1917 zde působil Karel Čapek jako vychovatel.

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná (30 km)

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart (31 km)

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.