Pálava jako na dlani díky ubytování v Penzionu jako víno se zapůjčením koloběžek a lahví moravského vína na uvítanou

Penzion jako víno, Jižní Morava - Bulhary

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 999 Kč

Běžná cena
4 500 - 9 000 Kč
Ušetříte
až 5 101 Kč

Pálava jako na dlani díky ubytování v Penzionu jako víno se zapůjčením koloběžek a lahví moravského vína na uvítanou

  Penzion jako víno, Jižní Morava - Bulhary (mapa)
  Platnost kupónu je od 28.3.2019 do 31.5.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Do Lednice jen 5 km…, že vám to ke svačině přijde daleko? Nepředstavujte si však cestu do vaší kuchyně, ale do města, jež je právem nazýváno perlou jižní Moravy. Pohádkovou krajinu, zámky a rybníky budete mít díky poloze Penzionu jako víno na dosah. Túry podnikněte pěšky, na kole či na koloběžkách, které máte na den v ceně, a jako dárek na uvítanou je pro vás připravena láhev moravského vína.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Velmi dobré hodnocení na booking.com
 • Možnost úschovy kol
 • Láhev moravského vína na pokoj
 • Aqualand Moravia Pasohlávky 25 km
 • Rozhledna Maják, Zřícenina Děvičky, Lednice-Valtice 9,6 km

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování v apartmánu  s kuchyňkou pro 2 osoby
 • Láhev moravského vína na pokoj
 • Zapůjčení 2 ks koloběžek na 1 den
 • 10% sleva do Aqualandu Moravia
 • Parkování v areálu
 • Možnost úschovy kol
 • Mapky okolí pro kola a koloběžky
 • Wi-Fi připojení k internetu

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 28.3.2019 do 31.5.2019.
 • Kupóny je možné využít jenom přes všední dny

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po obdržení kuponu si pobyt rezervujte předem na emailu: info@penzionjakovino.cz
  nebo na tel. +420 775 427 575
 3. Při rezervaci nahláste jen číslo kuponu
 4. Heslo kuponu je třeba poskytnout až při jeho využití v zařízení

Příplatky

 • Dítě do 4 let ubytování zdarma (bez nároku na lůžko)

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 323 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Zámek Lednice

Zámek Lednice (5 km)

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad) (7 km)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek (9 km)

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov (9 km)

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám) (9 km)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně (10 km)

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice (10 km)

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia (15 km)

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Papouščí zoo

Papouščí zoo (26 km)

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku (26 km)

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

Zámeček Holíč

Zámeček Holíč (30 km)

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (30 km)

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.