Pětihvězdičkový luxus v moravském hotelu Baltaci Atrium s lahví prosecca, polopenzí, dítětem do 6 let zdarma i variantami s privátním wellness

Hotel Baltaci Atrium *****, Morava - Zlín

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 3 800 Kč

Běžná cena
4 120 - 13 910 Kč
Ušetříte
až 3 110 Kč

Pětihvězdičkový luxus v moravském hotelu Baltaci Atrium s lahví prosecca, polopenzí, dítětem do 6 let zdarma i variantami s privátním wellness

  Hotel Baltaci Atrium *****, Morava - Zlín (mapa)
  Platnost kupónu je od 24.4.2019 do 30.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nádherné památky, rozmanitá příroda i jedinečné tradice jsou pro východní Moravu typické, s luxusem v podobě ubytování v hotelu Baltaci Atrium***** ve Zlíně se už tak často nesetkáte. Spojení bohatých tradic tohoto kraje a přepychu si navíc vychutnáte s lahví prosecca. Nabízené varianty pobytů uspokojí jak milovníky wellness, tak také náročné strávníky, stačí si jen vybrat.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Luxusní 5* hotel v centru města
  Luxusní 5* hotel v centru města
 • Dítě do 6 let zdarma
  Dítě do 6 let zdarma
 • Varianty s privátním wellness
  Varianty s privátním wellness
 • Láhev prosecca na pokoji
  Láhev prosecca na pokoji
 • ZOO Zlín, Přehrada Fryšták, Zámek Kroměříž
  ZOO Zlín, Přehrada Fryšták, Zámek Kroměříž

V ceně je zahrnuto

 • služby dle zvolené varianty

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 24.4.2019 do 30.9.2019.

Jak využít nabídku

 1. Ověřování volných termínů a rezervace na emailu   booking@baltaci.cz nebo telefonu  +420 605 000 200 a +420 577 004 100.
 2. Při rezervaci hlaste číslo kuponu
 3. Heslo uvádějte při nástup na pobyt

Příplatky

 • dítě do 6 let zdarma
 • domácí mazlíček 200 Kč/ noc

Doplňující informace

 • Check-in / check-out - po 14:00/do 12:00

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 407 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Baltaci Atrium *****

Lešetín II/651
760 01 Zlín
+420 577 004 100, +420 577 004 100, +420 605 000 200

booking@baltaci.cz
http://www.baltaci.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná (6 km)

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž (22 km)

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice (23 km)

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo (27 km)

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice (29 km)

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov (30 km)

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

Zámek Přerov

Zámek Přerov (30 km)

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

Zbrašovské aragonitové jeskyně

Zbrašovské aragonitové jeskyně (34 km)

Pokud jste milovníky přírody, nezapomeňte navštívit také Zbrašovské aragonitové jeskyně, které se nacházejí v Teplicích nad Bečvou. Tyto jeskyně jsou nejteplejší a jediné svého... Víc druhu na území České republiky. Obdivujte přírodní úkazy i pod zemí.

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku (35 km)

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

Zámek Tovačov

Zámek Tovačov (36 km)

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.

Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk (36 km)

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (39 km)

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.