Moderní ubytování ve Vídni s dvěma dětmi do 17 let zdarma blízko centra

A&O Wien Hauptbahnhof, Rakousko - Vídeň

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,2

Vynikající hodnocení
(8 hodnocení)

Moderní ubytování ve Vídni s dvěma dětmi do 17 let zdarma blízko centra

LokalitaA&O Wien Hauptbahnhof, Rakousko - Vídeň (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 3.4.2019 do 31.12.2019 dle dostupnosti.

Romantické císařské město se všudypřítomnou kulturou, majestátní architekturou a vynikající infrastrukturou. Metropole s unikátním šarmem a vkusem, označovaná také jako kulturní kapitál Evropy. Ať už sem přijedete na výlet nebo za prací, oceníte praktické ubytování včetně snídaně v hotelech A&O Wien Stadthalle a Hauptbahnhof. Mají nejen výhodnou cenu, ale i polohu se snadným přístupem do centra.

O hotelu a&o Wien Stadthalle

Historické centrum s řadou pamětihodností je z hotelu a & o Wien Stadthalle snadno dostupné během několika minut díky dobrému spojení. Hotel leží jen 900 metrů nebo jednu stanici metrem od vlakového nádraží Westbahnhof. Centrální poloha je ideální hlavně pro ty, kteří cestují autem nebo vlakem.

Ubytování

Hotel a & o Wien Stadthalle má moderní a prostorné pokoje v různých kategoriích. Hosté si oblíbili útulnou lobby s knihovnou a čtenářským koutkem. Malá zahrada s lavičkami a slunečníky je v létě ideálním místem na chvilku relaxu.

Stravování

V ceně pobytu máte zahrnuté snídaně formou bufetu.

O hotelu a&o Wien Hauptbahnhof

Svou ideální polohou v blízkosti paláce Belvedere je hotel a & o Wien Hauptbahnhof výborným místem na vzrušující prohlídku města. Nachází se pouhých 100 metrů od hlavního vlakového nádraží. Historické centrum města s četnými pamětihodnostmi je proto snadno dostupné během několika minut.

Díky své centrální poloze je hotel ideální pro ty, kteří přijedou autem nebo vlakem. Budete přímo v centru dění a přitom si vychutnáte všechny výhody nového hotelu, jako jsou prostorné a moderní pokoje či impozantní Skybar na střeše domu, ze kterého je nádherný výhled na Vídeň.

Ubytování

Hotel a & o Wien Hauptbahnhof nabízí moderně zařízené pokoje v různých kategoriích: prostorné jednolůžkové, dvoulůžkové a rodinné pokoje, jakož i praktické pokoje se 4 nebo 6 lůžky.

Stravování

V ceně pobytu máte snídaně formou bufetu.

Vídeň

Museumsquartier a Museumplatz

Museumsquartier je rozsáhlá čtvrt v historickém centru Vídně. Na tomto místě se nacházejí velké muzea, jejichž návštěva zabere hodiny. Museumquartier se nachází na ploše 60 000 m2 a patří mezi 10 největších kulturních areálů na světě.Stephansdom

Symbol Vídně i celého Rakouska, dominanta města a orientační bod starého města. To je Stephansdom, Dóm svatého Štěpána ve Vídni. Dóm sv. Štěpána je opravdu impozantní stavba - s výškou 136 metrů, délkou 107 metrů a šířkou 40 metrů vám určitě má co nabídnout ke shlédnutí. Buď si vyšliapete 343 schodů na vrchol věže s úžasným výhledem na celé město, nebo se jen projdete v interiéru - Stephansdom je opravdový zážitek.

Wiener Staatsoper

V této nádherné historické budově se aktuálně koná každý rok událost roku - Opernbal. Vídeňská státní opera je proslulá po celém světě, přičemž patří mezi nejvýznamnější operní scény na světě. Zákulisí opery je dostupné i turistům.

Hofburg

Nachází se v jihozápadní části města. Jeho nejnovější postavená a nejokázalejším část je Neue Burg. Muzeum Sissy a Národní knihovna jsou součástí Hofburgu.


Kaisergrunt

Kaisergrunt (Císařská hrobka) je místo, kde to přímo dýchá historií. Kaisergrunt se nachází pod Kupizinerkirche a jsou to pohřbeni členové panovnického rodu. Mimo jiné je tu pohřbena také například Marie Terezie, František Lotrinský a i František Josef I.

Prater

Zábavní park je ideálním místem pro milovníky adrenalinu a kolotočů.

 

 

 

 

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Na výběr 2 nové moderní hotely blízko centra
  Na výběr 2 nové moderní hotely blízko centra
 • A&O Wien Hauptbahnhof - přímo u hlavního nádraží
  A&O Wien Hauptbahnhof - přímo u hlavního nádraží
 • 2 děti do 17 let zdarma
  2 děti do 17 let zdarma
 • Snídaně v ceně
  Snídaně v ceně
 • Stanice metra přímo u hotelů
  Stanice metra přímo u hotelů

Ukončené
od 1 799 Kč

Běžná cena: 2 500 - 8 300 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

8 hodnocení

4 zákazníků doporučuje

8,4

Výborná poloha,klidné místo,vyšší úroveň

Alena, 15. ledna 2020

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 noci pro 2 osoby - Hotel a&o Wien...

Kontakt

Aktivity v okolí

44
km
Sandberg

Sandberg

Významná paleontologická lokalita, kterou najdete v bratislavské části Devínská Nová Ves. Našlo se zde kolem 300 druhů zkamenělin plžů, mlžů, ježovek, houbiček a různých mořských... Víc a suchozemských živočichů. I dnes zde stále žije několik chráněných druhů.

45
km
Hrad Devín

Hrad Devín

Hrad stojí na mohutném skalním ostrohu při soutoku Moravy a Dunaje. Některé klenbové prostory tohoto paláce se dnes využívají jako muzejní expozice Muzea města Bratislavy. Během... Víc sezóny se na hradě vícekrát konají vystoupení historických šermířů. Návštěvníci si také mohou vyzkoušet hod oštěpem, sekerou nebo střelbu z luku. Z přístavu pod hradem odplouvají lodě do Bratislavy a Hainburgu nebo na krátkou plavbu po řece Moravě.

51
km
Biofarma Příroda Salaš Stupava

Biofarma Příroda Salaš Stupava

V areálu můžete vidět hospodářská zvířata, nacházejí se zde hospodářské objekty jako mléčnice a pekárna, hřiště nebo restaurace s letní terasou. Zasazených je zde i množství... Víc nádherných stromů a keřů, louky, ovocné sady, lesní školky, vinná réva.

52
km
Botanická zahrada Bratislava

Botanická zahrada Bratislava

Botanická zahrada Univerzity Komenského se nachází pod širým nebem, její expozice najdete však i ve sklenících. Je první botanickou zahradou na Slovensku. Rozloha zahrady je v... Víc současnosti přibližně 7,5 ha a můžete v ní vidět přes 5 000 druhů zejména cizokrajných rostlin. Územím botanické zahrady protéká říčka Vydrica.

52
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patří mezi největší zoologické zahrady na Slovensku. Najdete zde přes 1000 druhů zvířat z různých koutů světa umístěných v různých pavilonech, například v... Víc pavilonu primátů, šelem nebo v teráriu. ZOO je otevřena během celého roku.

52
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Muzeum petržalského opevnění je zaměřeno na předválečné Československo a především jeho jedinečný pevnostní systém postavený v Bratislavě - bunkr B-S 4 "Lány"

52
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studánka je příměstská rekreační zóna v Bratislavském lesním parku. Už dlouhá léta je oblíbeným rekreačním místem obyvatel Bratislavy, pro svůj klid a lesní prostředí.

53
km
Horský park

Horský park

Nachází se v městské části Staré Město. Specifický je tím, že se nachází prakticky ve středu města a přitom poskytuje přírodní lesní prostředí. Je oblíbeným cílem místních, kteří... Víc si chtějí odpočinout v přírodě.

53
km
Hrad Pajštún

Hrad Pajštún

Zřícenina gotického hradu u obce Borinka, původně z 13. století. Patřil do soustavy pohraničních hradů, které v Malých Karpatech chránili hranice uherského státu. V letech 1592 až... Víc 1867 patřil Pálfiovcům, později Károliovcům. Hrad vyhořel v polovině 18. století.

53
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Provoz lanovky byl obnoven v roce 2005 po 15leté pauze. Překonává převýšení 186 metrů a vyveze vás k známé televizní věži Kamzík. Na lanovce je možné odvézt si i kolo nebo dětský... Víc kočárek. Z lanovky máte krásný výhled na Malé Karpaty.

53
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v provozu od roku 1996 a je první dráhou svého druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nejen pro děti ale i pro dospělé. Délka dráhy je 366 metrů a převýšení 41 metrů.

54
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský památník věnovaný padlým sovětským vojákům během druhé světové války. Památník byl postaven v letech 1957 - 1960 a slavnostně ho odhalili u příležitosti ... Víc15. výročí osvobození města Sovětskou armádou 4. dubna 1960.

Mohlo by Vás zajímat