Pobyt pro rodiny s dětmi se vstupenkami do ZOO Lešná včetně chutné snídaně a večeře

Hotel Baltaci U Náhonu, Zlín

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Tento víkend volné

Hotel Baltaci ve Zlíně se vstupenkami do ZOO Lešná, polopenzí a wellness/Zlín

3 999 Kč

Pobyt ve Zlíně pro 2 osoby s wellness a vstupenkami do ZOO...

Zlín, Hotel Baltaci U Náhonu

od 3 070 Kč

Běžná cena
3 650 - 4 642 Kč
Ušetříte
až 622 Kč

Pobyt pro rodiny s dětmi se vstupenkami do ZOO Lešná včetně chutné snídaně a večeře

  Hotel Baltaci U Náhonu, Zlín (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Město Zlín je neodmyslitelně spjaté se jménem Baťa, ale nyní si ho už budete pamatovat i díky ubytování v Hotelu Baltaci U Náhonu***. Pro rodiny s dětmi se tento dvoudenní pobyt stane nezapomenutelný nejen díky dobrému jídlu, zázemí hotelu, ale i vstupenkám do ZOO Lešná.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pobytové balíčky pro 3-4 osoby
 • Děti do 6 let zdarma
 • Rodinné vstupné do ZOO Lešná
 • Hotel se nachází 10 minut chůze od centra města Zlína
 • Celý hotel je bezbariérový

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování a služby dle zvolené varianty

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2019.

Jak využít nabídku

 1. Využití kuponu je snadné!
 2. Ověřování volných termínů a rezervace na emailu  hotel.zlin@baltaci.cz   nebo telefonu +420732 600 500.

Příplatky

 • Děti do 6 let zdarma
 • Domácí mazlíček 150 Kč/noc

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 46 935 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná (5 km)

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž (22 km)

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice (23 km)

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo (28 km)

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice (30 km)

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov (30 km)

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

Zámek Přerov

Zámek Přerov (30 km)

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

Zbrašovské aragonitové jeskyně

Zbrašovské aragonitové jeskyně (34 km)

Pokud jste milovníky přírody, nezapomeňte navštívit také Zbrašovské aragonitové jeskyně, které se nacházejí v Teplicích nad Bečvou. Tyto jeskyně jsou nejteplejší a jediné svého... Víc druhu na území České republiky. Obdivujte přírodní úkazy i pod zemí.

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku (35 km)

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

Zámek Tovačov

Zámek Tovačov (36 km)

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.

Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk (36 km)

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (39 km)

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.