Den plný neomezené zábavy v kouzelném Rabkolandu s platností až do 29.9.2019

RABKOLAND, Polsko – Rabka-Zdrój

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,0

Vynikající hodnocení
(909 hodnocení)

Den plný neomezené zábavy v kouzelném Rabkolandu s platností až do 29.9.2019

LokalitaRABKOLAND, Polsko – Rabka-Zdrój (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 27.4.2019 do 29.9.2019 dle dostupnosti.

Připravte celé rodině a hlavně jejím nejmenším členům zážitek, který si budou pamatovat navždy. Návštěvu magického Rabkolandu, největšího zábavního parku Malopolska, kde se fantazie mění na realitu. Desítky jedinečných atrakcí, kolotoče, nová horská džungle ... Nic nepřekoná tu radost a úsměv na tváři vašich nejmilejších.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Desítky atrakcí, 16 ulic, 6 náměstí, muzea, akce
  Desítky atrakcí, 16 ulic, 6 náměstí, muzea, akce
 • Ideální pro děti ve věku 4 - 12 let
  Ideální pro děti ve věku 4 - 12 let
 • Nejmenší horská dráha v Polsku pro děti od 85 cm
  Nejmenší horská dráha v Polsku pro děti od 85 cm
 • Celodenní vstupenka  - bez limitu využití atrakcí
  Celodenní vstupenka  - bez limitu využití atrakcí
 • Parkování ze severní strany zdarma
  Parkování ze severní strany zdarma

Ukončené
od 199 Kč

Běžná cena: 250 - 1 730 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

909 hodnocení

670 zákazníků doporučuje

10

Rozlohou malý, ale zážitkami určite velký zabavný park.Všetci sme si to užili,tento rok všetko vynovené,vymalované,aj pár nových kolotočov pridali.Na kolotoče čakanie max pár minút,dcéru očaril kúzelník,ktorý bral deti na javisko. :-D Personál milý a usmiatý,toalety čisté celý deň.Jedlo klasika ako...

Zákazník SlevaDne, 21. září 2019

Hodnotil nabídku Celodenní vstupenka pro 1 osobu


10

Vhodne i pro deti kolem sesti let.vyradili se dokonale.

Zákazník SlevaDne, 18. července 2019

Hodnotil nabídku Celodenní vstupenka pro 1 osobu

Kontakt

RABKOLAND

RABKOLAND

Rynek
34700 Rabka-Zdrój
+48 18 267 69 57

park@rabkoland.pl
www.rabkoland.pl/sk/atrakcje

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Rabkoland

Rabkoland

Rodinný zábavní park Rabkoland v Malopolsku je místo jako stvořené pro rodiny s dětmi. Čeká tu na vás až 34 atrakcí, kolotoče, muzeum rekordů a kuriozit či veselá farma.

15
km
Národní park Gorce

Národní park Gorce

Gorczański Park Narodowy je jedním z 23 národních parků v Polsku, založený v roce 1981. Leží severně od města Novy Targ. Rozprostírá se na ploše 70,3 km².

16
km
Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu

První písemná zmínka pochází z roku 1326 a městská práva získal Nowy Targ v roce 1346, což mělo za následek jeho rychlý rozvoj. Nowy Targ je však známý především svými... Víc legendárními trhy. Najdete zde množství produktů jako oblečení, kožichy, potraviny, ale i různé zboží, které se u nás běžně nevyskytuje. Neumíte polsky? Nevadí, na trzích se bez problémů domluvíte česky. Platit zde můžete i eury.

17
km
Kaple Bulandy

Kaple Bulandy

Kapli Bulandy založil v roce 1904 nejslavnější gorčický pastýř Tomasz Chlipała, nazývaný Buland, který na této louce pracoval více než 50 let. Kromě toho byl známým léčitelem,... Víc uzdravoval lidi a zvířata, byl také považován za čaroděje.

23
km
Goracy Potok

Goracy Potok

Oblíbené koupaliště Goracy Potok nabízí více než 12 bazénů (teplota vody 28 - 40 ° C) Je to místo s opravdu unikátní atmosférou: Goralský styl se zde kombinovanuje s krásnými... Víc přírodními materiály. Bazény jsou vybudovány ve stylu japonského onsenu. Užijete si také suché a parní sauny, bahenní koupele a další vodní atrakce.

24
km
Rozhledna Mogielica

Rozhledna Mogielica

Turistická vyhlídková věž byla otevřena v roce 2008 na vrcholu nejvyššího bodu Beskyd. Celková výška věže je 22 m a má 4 patra. Rozhledna nabízí široký výhled na Beskid Wyspowy,... Víc Beskid Sądecki, Gorce a Tatry. Můžete také vidět vzdálenější pohoří, například Beskid Żywiecki, Beskid Śląski, Malou Fatru nebo Choczańskie hory.

25
km
Obec Jablonka

Obec Jablonka

Malá obec Jablonka (asi 5000 obyvatel) leží na polské Oravě. Patří mezi oblíbená nákupní místa Slováků, konají se zde totiž trhy. V obci najdete 3 kostely a v některých z nich se... Víc dokonce konají i slovenské bohoslužby. Kromě zmíněných trhů zde naleznete i další zajímavosti, jako například Oravské centrum kultury, kde se konají mnohé kulturně-společenské akce.

27
km
SPA komplex Terma bania

SPA komplex Terma bania

Moderní komplex kombinuje výhody aquaparku a termálních lázní. Vnitřní i venkovní bazény jsou naplněné termální vodou, přičemž teplota se udržuje mezi 34 - 38 ° C po celý r... Vícok. Najdete zde 3 zóny, užijete si i saunové rituály a coctail bar v saunariu. Otevírací doba je denně od 9:00 do 22:00.

29
km
Aquapark Chocholowskie Termy

Aquapark Chocholowskie Termy

Aquapark Chochołowska Termy je největším lázeňským komplexem v regionu Podhale. Čeká vás tu vodní plocha o rozloze 3000 m², 8 vířivek, několik bazénů, saunová zóna (s velkou... Víc panoramatickou terasou 1000 m²) a atrakce pro děti i dospělé. Voda v bazénech se zde čerpá z hloubky téměř 3 600 metrů a obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek. Otevírací hodiny: Bazény 9.00 - 22.00 | Sauny 10.00 - 22.00 | SPA 9.00 - 21.00

29
km
Kostel v Suchej Beskidzkiej

Kostel v Suchej Beskidzkiej

Tento renesanční zámek bývá nazýván i "malý Wawel" kvůli podobnosti s královským hradem z Krakova. V současnosti zde sídlí městské muzeum.

32
km
Babia Góra

Babia Góra

Babí hora je vrchol na slovensko-polských hranicích s výškou 1725 m. Od roku 1996 najdete na jejím vrcholu památeční tabuli z několika výšlapů papeže Jana Pavla II., který na... Víc vrchol vícekrát vyšel ještě jako krakovský arcibiskup.

32
km
Pomník Organy Władysława Hasiora

Pomník Organy Władysława Hasiora

Památník obětem bojů po druhé světové válce. Navrhl ho Władysław Hasior a postaven byl v roce 1966. Pomínk se tyčí do výšky 13 metrů.