Jednodenní výlet na Dachstein v Rakousku na jedinečnou vyhlídku "Pět prstů" a mamutí jeskyně se službami průvodce v ceně

Orbit travel s.r.o., Rakousko - Dachstein

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Okouzlující předvánoční Vídeň: adventní výzdoba a trhy v rakouské metropoli/Rakousko - Vídeň

od 399 Kč

Výlet autobusem do adventní Vídně

Rakousko - Vídeň, Orbit travel s.r.o.

1 199 Kč

Běžná cena
1 599 Kč
Ušetříte
400 Kč

Jednodenní výlet na Dachstein v Rakousku na jedinečnou vyhlídku "Pět prstů" a mamutí jeskyně se službami průvodce v ceně

  Orbit travel s.r.o., Rakousko - Dachstein (mapa)
  Platnost kupónu je od 28.5.2019 do 21.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Adrenalin v krvi a zážitek na celý život vás čeká s agenturou Orbit Travel v rámci jednodenního výletu do Rakouska. Nevšední pohled na Alpy se vám naskytne z vyhlídky Pět prstů, která ze svého jednoho skleněného ramene nabízí odvážlivcům pohled na obec Krippenbrunn. Romantická srdce zaplesají při procházce u Halštatského jezera a kouzlo podzemí objevíte při prohlídce Velké ledové a Mamutí jeskyně.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výhled na Dachstein, město Hallstatt i Hallstattské jezero
 • Jedno rameno vyhlídky má podlahu ze skla
 • Město Hallstatt – světové kulturní dědictví UNESCO
 • Doprava autobusem tam a zpět
 • Služby průvodce v ceně

V ceně je zahrnuto

 • 1denní výlet Výlet na Dachstein a vyhlídku Pět prstů pro 1 osobu
 • Doprava autobusem tam a zpět
 • Průvodce CA 

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 28.5.2019 do 21.9.2019.

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Po obdržení kuponu potvrďte co nejdříve rezervaci prostřednictvím tohoto formuláře
 3. Vyberte termín zájezdu a nástupní místo
 4. Do kolonky "Kód voucheru" zadejte číslo a heslo kuponu.
 5. Vyplntě všechny požadované údaje a odešlete formulář.
 6. V případě zájmu o pojištění nebo prohlídku prosíme o uvedení v rezervačním formuláři.

Příplatky

 • Cestovní pojištění (69 Kč/os, možno sjednat u CA)
 • Jízda lanovkou (1, 2 a 3 úsek cesty, cesta tam i zpět), vstup do Mamutí jeskyně a Ledové jeskyně, vyhlídky „Pět prstů“ a Welterbespirale, Dachstein-Hai – dospělý – 45 €, děti s datem narození od 2002 do 2011 – 25 €, děti narozené od roku 2012 – zdarma

Doplňující informace

 • Nástupní a výstupní místa:
 • 2:00 – Praha, Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice. magistrála Wilsonova
 • 2:45 – Benešov, mapa
 • 4:30 – České Budějovice, Strakonická ulice, čerpací stanice AGIP
 • V ranních hodinách příjezd do Obertraunu, jízda lanovkou z Obertraunu k zastávce Schönbergalm, prohlídka Velké ledové jeskyně a Mamutí jeskyně. Přeprava 2. úsekem lanovky na vrchol Krippenstein k vyhlídkám Welterbespirale (Spirála světového dědictví) a Pět prstů.
 • Odpoledne přejezd do Halstattu a procházka u Halštatského jezera.
 • Ve večerních hodinách odjezd zpět do nástupních míst.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 164 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Orbit travel s.r.o.

Palackého 143
664 59 Telnice
+420 728 984 001

info@orbittravel.cz
http://www.orbittravel.cz/

Zobrazit na mapě

  Dachstein

.
. Dachstein

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Papouščí zoo

Papouščí zoo (10 km)

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

Richard Adam Gallery

Richard Adam Gallery (12 km)

Pokud jste milovníky moderního umění, nesmíte ani vy chybět na výstavě děl vycházejících umělců. Jsou zde vystavována díla od 80. let 20. století. Objevuje se tu abstrakce,... Víc grafika, sklo a spousta dalšího…

Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba (13 km)

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

Hrad Špilberk

Hrad Špilberk (14 km)

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.

Pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno (14 km)

Máte rádi pivo? Tak neváhejte a zamiřte přímo do pivovaru Starobrno. Poseďte s přáteli a užijte si chuť skvělého piva a spoustu zábavy. Historie pivovaru sahá již do roku 1325.

Vila Tugendhat

Vila Tugendhat (14 km)

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud (16 km)

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli (18 km)

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

Zámek Bučovice

Zámek Bučovice (21 km)

Bučovice je čtyřkřídlí zámek se třemi patry arkád a komponovanou zahradou. Byl postaven v letech 1575–1585. Zámek je vystavěn ve stylu italské renesance. Jsou zde ovšem prováděny... Víc drobné barokní úpravy. V roce 2001 byl zámek prohlášen národní kulturní památkou.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia (24 km)

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom (25 km)

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn (28 km)

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.