Interaktivní HistoryLand z milionu kousků LEGA - vzrušující zážitek pro celou rodinu

Historyland, Polsko - Krakov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,6

Vynikající hodnocení
(6 hodnocení)

Interaktivní HistoryLand z milionu kousků LEGA - vzrušující zážitek pro celou rodinu

LokalitaHistoryland, Polsko - Krakov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 1.6.2019 do 31.5.2020 dle dostupnosti.

Jste kapitánem lodi. S větrem ve vlasech a kormidlem v rukou brázdíte oceány. Máte odvahu čelit drsným bojem přímo na frontě? Postavit se tváří v tvář drakovi? Vidět, slyšet a přežít historii na vlastní kůži? Neboť přesně to vás čeká v interaktivním HistoryLande v Krakově. Svět stvořený z více než milionu LEGO kostek a speciálních efektů, které vám ukáží ty nejzajímavější události země.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výstava z více než milionu LEGO kostek v Krakově
  Výstava z více než milionu LEGO kostek v Krakově
 • Interaktivní 360 ° technologie vás vtáhne přímo do děje
  Interaktivní 360 ° technologie vás vtáhne přímo do děje
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie - každý si najde své
  Vhodné pro všechny věkové kategorie - každý si najde své
 • Zajímavosti z historie, jaké se jinde nedozvíte
  Zajímavosti z historie, jaké se jinde nedozvíte
 • Možnost zažít virtuální realitu přes VR brýle
  Možnost zažít virtuální realitu přes VR brýle

Ukončené
od 130 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,6

Vynikající hodnocení

6 hodnocení

4 zákazníků doporučuje

10

Jednoznacne ano!!!

Zákazník ZľavaDňa, 4. září 2019

Hodnotil nabídku Rodinný vstup pre 2 dospelé osoby + 2 deti...


10

Zážitok bol úžasný. Nič podobné sme ešte nevideli. Výborna myšlienka, perfektne zrealizovaná. Určite odporúčam. Páčilo sa deťom i dospelým.

Zákazník ZľavaDňa, 5. srpna 2019

Hodnotil nabídku Rodinný vstup pre 2 dospelé osoby + 2 deti...

Kontakt

Historyland

Historyland

Jan Nowak-Jeziorański Square 3,
31-154 Cracow
+48 530 903 053

bok@historyland.pl
historyland.pl

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Krakov

Krakov

Krakov je bývalé korunovační i hlavní město Polska. Nachází se zde množství unikátních historických památek, proto je jeho historické centrum zapsáno na seznam světového... Víc kulturního dědictví UNESCO.

800
m
Mariánský kostel

Mariánský kostel

Mariánský kostel na Hlavním náměstí Krakova je jednou z nejkrásnějších a nejstarších památek tohoto města. Byl vybudován na počátku 13. století. V kostele se nachází kaple Matky... Víc boží Częstochowski, sakristie a kostelní pokladna. Najdete zde spoustu vzácných uměleckých děl, jako je např. oltář vyřezaný z lipového dřeva, který je považován za nejhodnotnější evropský gotický oltář. Kostelu dominují dvě věže, vyšší měří 81 metrů, nižší 69 metrů, a právě ta nižší slouží jako zvonice. Ze zvonice Mariánského kostela je každou celou hodinu trubačem hraná melodie. Tato melodie se nazývá Hejnal, je součástí městské tradice a také jedním ze symbolů Krakova. Melodie je hraná na všechny čtyři světové strany. Otevírací hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

800
m
Rynek Główny

Rynek Główny

Krakovský rynek (Hlavní tržní náměstí) leží v samém srdci Krakova. Vznikl ve 13. století a se svými rozměry 200 x 200 metrů je největším středověkým městským náměstím v Evro... Vícpě! Konají se zde legendární Vánoční trhy. Přímo na náměstí a v přilehlých uličkách naleznete i množství kostelů, nejlépší bary a kavárny, muzea i administrativní budovy. Nejvýraznější stavby na náměstí jsou Mariánský kostel, Sukiennice a kostel Adalberta.

2
km
Hrad Wawel

Hrad Wawel

Tento gotický hrad na Wawelském návrší je skutečným sybolem nejen Krakova, ale i celého Polska. Sídllili zde polští králové, kteří byli také pohřbíváni v místní katedrále a konaly... Víc se zde také korunovační slavnosti. Hrad Wawel vznikl pravděpodobně již v 11. století a byl několikrát přestavěn. V první polovině 20. století zde sídlili polští prezidenti, dnes zde najdete turisty oblíbené muzeum.

2
km
MOCAK Muzeum současného umění

MOCAK Muzeum současného umění

Museum of Contemporary Art in Krakow (zkratka MOCAK) je muzeum, kde můžete vidět kromě těch polských i mnoho světových autorů moderního umění. Budovu muzea navrhlo duo italských... Víc architektů (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídlí v blízkosti Schindlerovy továrny. Najdete zde také knihovnu, knihkupectví či kavárnu. Otevírací doba: Út - Ne 11:00 - 19:00

2
km
Továrna Oskara Schindlera

Továrna Oskara Schindlera

Původní továrna, kterou můžete znát z filmu Schindlerův seznam (1993) dnes prezentuje historii Krakova během německé okupace. Nachází se mimo centrum města a patří mezi největší... Víc místní zajímavosti.

3
km
Muzeum polského letectva

Muzeum polského letectva

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie najdete v areálu bývalého letiště Rakowice-Czyżyny od roku 1964. Je zde vystaveno více než 200 exponátů. Rozkládá se na třech patrech na... Víc ploše 4500 m².

7
km
ZOO v Krakově

ZOO v Krakově

V krakovské ZOO můžete vidět více než 1500 zvířat z 250 druhů (z toho až 100 patří mezi ohrožené). Mezi nejoblíbenější patří indičtí sloni či zebry. Můžete také živě pozorovat... Víc krmení slonů, tuleňů nebo tučňáků. Otevírací doba: každý den 9:00 - 18:00

12
km
Solný důl Wieliczka

Solný důl Wieliczka

Nedaleko Krakova najdete super tip na výlet. Je jím solný důl Wieliczka, který patří mezi nejstarší na světě. Dnes je turistickou atrakcí, která nabízí několik soch, galerie a... Víc kapli, kterou vysekali horníci. Ročně důl navštíví více než milion turistů. Prohlídka trvá asi 3 hodiny a během ní projdete trasu dlouhou 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá se koupit i online. V nabídce je také speciální prohlídka, díky které si budete moci vyzkoušet práci horníků - koná se však jen 2krát denně. Po prohlídce se můžete najíst v hornické restauraci, kde ochutnáte typickou domácí gastronomii.

26
km
Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn

Zřícenina hradu Tenczyn se nachází ve vesnici Rudno v Malopolském vévodství. Zajímavostí je, že hrad leží na vyhaslé sopce. Hrad byl postaven ve 14. století v gotickém slohu. Byl... Víc sídlem rodiny Tęczyńscy. V roce 1570 byl přestavěn na renesanční. V roce 1656 byl zničen během války se Švédskem.

28
km
Hrad Wołek

Hrad Wołek

Zřícenina středověkého gotického hradu leží na levém břehu řeky Soła. Hrad byl postaven ve 14. století a zbourán kolem roku 1477.

37
km
Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland

V polském městečku Zátor se nachází park, který by měli navštívit všichni milovníci Jurského parku! Sbírka prehistorických predátorů a dinosaurů se rozrůstá každý rok. Všichni... Víc tito tvorové jsou umístěni v lese se staletými stromy, mezi kterými vede naučná stezka. Najdete zde množství atrakcí, muzeum, ale i motokárovou dráhu a 5D kino. Skvělé místo, kde strávíte s celou rodinou den plný zábavy.