5 denní zájezd do malebného Toskánska s návštěvou jeho nejkrásnějších míst i možností koupání v moři

CA Expressbus v spolupráci s CK Metal, Itálie - Toskánsko

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Silvestrovský zájezd do Paříže s návštěvou Disneylandu, Versailles nebo prohlídkou města na 4 až 5 dní s ubytováním a snídaní/Francie Paříž

2 549 Kč

9,4

Oslava nového roku v Paříži na 4 nebo 5 dní

Francie Paříž, CA Expressbus v spolupráci s CK Metal

3 949 Kč

Běžná cena
4 799 Kč
Ušetříte
850 Kč

5 denní zájezd do malebného Toskánska s návštěvou jeho nejkrásnějších míst i možností koupání v moři

  CA Expressbus v spolupráci s CK Metal, Itálie - Toskánsko (mapa)
  Platnost kupónu je od 25.6.2019 do 4.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Až když opustíte svou komfortní zónu, začnete si život pořádně užívat. Vyměňte tedy domácí pohodlí za dny, které vás obohatí o poznání zajímavých historických památek, malebnou přírodu a nezapomenutelné zážitky. Šikmá věž v Pise, starobylé město Lucca či San Gimignano se svou středověkou architekturou je jen krátký výčet překrásných míst, která v Toskánsku s CK Expressbus poznáte a zamilujete si.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v 3* hotelu se snídaněmi
 • Možnost koupání v moři
 • Služby průvodce v ceně
 • Prověřená CK
 • Pisa, Cinque Terre, Lucca, Siena, San Gimignano

V ceně je zahrnuto

 • Doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu***
 • 2x snídaně
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 25.6.2019 do 4.9.2019.
 • Odjezdová místa:
 • Beroun, Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí Modřice, Nádražní 674 (14:15); Brno, Janáčkovo divadlo (15:00); Jihlava, čerpací stanice PÁVOV (směr: Praha) (16:15); Humpolec, Benzina Vystrkov (16:45); Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (18:00); Beroun, čerpací stanice OMV (18:45); Plzeň – zastávka trolejbusu NC Černice, ulice Písecká (u Olympie) (19:30); Rozvadov, Svatá Kateřina (20:30)

Jak využít nabídku

 1. Po obdržení kuponu pokračujte na http://zajezd.ckmetal.cz/
 2. Vyplňte formulář, zvolte vámi zakoupený termín a vyplňte požadované informace
 3. CK vám pošle smlouvu, tu je třeba podepsat a poslat obratem zpátky

Příplatky

 • Pobytová taxa - 5 € /os./noc (celkem: 10€)
 • Vstupy v rámci programu:
 • Pisa: věž + katedrála 30-35 €, plavba lodí po Cinque Terre 35-40 €. Koupání: 2 plážová křesílka a slunečník stojí cca 15-20 €.
 • Poplatky za vjezdy do měst (20 €) (500,-kč/os.)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc

Doplňující informace

 • Zakoupením kupónu a podepsáním "Potvrzení o zájezdu" souhlasíte se všeobecnými podmínky CK http://www.expressbus.cz/obchodni-podminky/. Při nesplnění podmínek kupón propadá.
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli.
 • Veškeré reklamace musí být řešeny neprodleně s průvodcem na místě.
 • Z důvodu velkého množství skupin, se jezdí i patrovými autobusy, které mají sedadla v protisměru - sedí se u stolečku. Jedná se jen o 4 místa

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 139 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Richard Adam Gallery

Richard Adam Gallery (6 km)

Pokud jste milovníky moderního umění, nesmíte ani vy chybět na výstavě děl vycházejících umělců. Jsou zde vystavována díla od 80. let 20. století. Objevuje se tu abstrakce,... Víc grafika, sklo a spousta dalšího…

Pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno (7 km)

Máte rádi pivo? Tak neváhejte a zamiřte přímo do pivovaru Starobrno. Poseďte s přáteli a užijte si chuť skvělého piva a spoustu zábavy. Historie pivovaru sahá již do roku 1325.

Hrad Špilberk

Hrad Špilberk (7 km)

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.

Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba (7 km)

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

Vila Tugendhat

Vila Tugendhat (8 km)

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud (11 km)

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli (12 km)

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

Papouščí zoo

Papouščí zoo (19 km)

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom (19 km)

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia (26 km)

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Zámek Blansko

Zámek Blansko (26 km)

Zámek je vystavěn v renesančním stylu. První zmínky pocházejí z 12. století. V 16. století byl zámek přestavěn Matyášem Želkovským ze Žalkovic. Na konci 19. a na začátku ... Víc20. století začal zámek chátrat a ve 30. letech 20. století byl využíván jako nájemní dům a noclehárna. Nyní zámek patří okresnímu vlastivědnému muzeu.

Propast Macocha

Propast Macocha (28 km)

Jde o nejznámější propast Moravského krasu a je brána jako chráněná krajinná oblast. Propast se řadí pod obec Vilémovice. Hloubka suché části Macochy dělá 138,4 metrů. Na jejím... Víc dně se nachází Horní a Dolní jezírko o hloubce 11 a více jak 50 metrů.