Jedinečný výhled na Jeseníky z vysílače Praděd ve výšce 1491 m n.m. s polopenzí

Hotel Praděd vysílač, Jeseníky/Praděd - Karlova Studánka

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

8,7

Velmi dobré hodnocení
(11 hodnocení)

Jedinečný výhled na Jeseníky z vysílače Praděd ve výšce 1491 m n.m. s polopenzí

LokalitaHotel Praděd vysílač, Jeseníky/Praděd - Karlova Studánka (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 17.6.2019 do 31.10.2019 dle dostupnosti.

Přijímat i vysílat radost a pozitivní energii můžete leckde, ale málokde najdete lepší místo než v útulně zařízeném pokoji s úžasným výhledem ve výšce 1491 m.n.m. Přímo na vysílači Praděd si můžete bez omezení vychutnat unikátní výhled. K tomu láhev sektu, výborná kuchyně a podle chuti výlety do krásné přírody. Lehkou dávku jesenického adrenalinu pak nabídne sjezd na koloběžkách na Ovčárnu.

Praděd

Praděd je nejvyšší horou Hrubého Jeseníku, Moravy, českého Slezska a Horního Slezska vůbec. Celkově jde o pátou nejvyšší horu České republiky. Hora leží na historické zemské hranici Moravy a Slezska, v současnosti tudy prochází i hranice krajů Moravskoslezského a Olomouckého, a okresů Bruntál (Malá Morávka, Vrbno pod Pradědem) a Šumperk (Loučná nad Desnou). Na severním úbočí vrcholu je rozsáhlý mrazový srub Tabulové skály s unikátní květenou.

V roce 1955 byla na Pradědu vyhlášena národní přírodní rezervace.

Ubytování

Hotel Praděd Vás ubytuje ve 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a okouzlujícím výhledem na okolní kopce Jeseníků. Komfortní ubytování příjemně doplňuje i další vybavení pokoje jako je LCD televizor a možnost spojení se světem přes WiFi. 

Kola, která si s sebou přivezete, si můžete uschovat v hotelové kolárně, parkovat lze zdarma přímo u hotelu.

Restaurace

Součástí Vašeho bohatého pobytového balíčku je i polopenze, snídani si vyberete z jídelníčku spolu s jedním studeným a teplým nápojem, večeře sestává z polévky a hlavního jídla s výběrem ze 4 pokrmů.

Výlety

Hotel leží cca 10 km nad Karlovou Studánkou, která je nejvýše položenou obcí bruntálského okresu. Nachází se na východní straně nejvyšší hory Jeseníků Pradědu, v údolí horské říčky Bílé Opavy a zasahuje do rezervace okolo Pradědu. Vedle lázeňství je i známým horským rekreačním střediskem s ideálními podmínkami pro turistiku ve středu Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V dnešní době patří jednoznačně i k místům s nejvyšší čistotou ovzduší.

Napojit se zde můžete na nejatraktivnější naučné stezky a turistické trasy např. do malebného a divokého kaňonu Bílé Opavy, na křižovatku horských tras - Hvězdu, na chatu Barborka nebo do horského střediska Ovčárna. Ideální podmínky se tu nabízí i pro horskou cyklistiku. 

Vrbno pod Pradědem je vzdálené pouhých 10 km a návštěvníky je vyhledáváno zejména pro zážitky spojené s pobytem v nenarušené přírodě a zdravém prostředí, nabízejícím aktivity i odpočinek. Město je skvělým východiskem pro celoroční turistiku. Kromě výprav v místě můžete využít turistické a cykloturistické trasy do bezprostředního okolí. Všechny trasy vedou typicky jesenickou krajinou se vzácnými druhy flóry a fauny. 

Další tipy na výlety

 • Zámek Linhartovy 
 • Eldorádo Hynčice 
 • Zámek Slezské Rudoltice 
 • Úzkorozchodná trať Třemešná ve Slezsku – Osoblaha
 • Golf Club Město Albrechtice 
 • Rozhledna Ježník v Krnově 
 • Rozhledna Hraniční vrch v Městě Albrechticích 
 • Zlaté Hory 
 • Kostel sv. Jiří – Pelhřimovy  
 • Zřícenina Fulštejn

www.hotelpradedvysilac.cz

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel ve vysílači na Pradědu
  Hotel ve vysílači na Pradědu
 • Vstup na unikátní vyhlídku
  Vstup na unikátní vyhlídku
 • Sjezd na koloběžce
  Sjezd na koloběžce
 • Láhev sektu na pokoji
  Láhev sektu na pokoji
 • Úschovna kol zdarma
  Úschovna kol zdarma

Ukončené
od 3 590 Kč

Běžná cena: 6 060- 15 150 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

11 hodnocení

8 zákazníků doporučuje

10

Vše bylo v naprostém pořádku.

Zákazník SlevaDne, 2. října 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva s polopenzí


8,7

Zastihlo nás první říjnový víkend mrazivé a sněhové počasí. Na pokojích topení moc nehřálo, ale byli k dispozici přímotopy, které vše vyřešily. Spaní pro dítě- přistýlka -vysouvací šuplík z pod postelí- vystačil jen tak tak pro naše drobné dítě. Jinak postele opravdu s hodně tvrdší matrací. Jinak...

Jana, 10. října 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva s polopenzí

Kontakt