3 500 Kč

Běžná cena
7 300 Kč
Ušetříte
3 800 Kč

Pohádkové ubytování v hotelu Baltaci Starý zámek se snídaní, dítětem do 6 let zdarma a ochutnávkou sýrů a uzenin s lahví vína

  Hotel Baltaci Starý Zámek Napajedla, Morava - Napajedla u Zlína (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nákupem získáte
minimálně 3500 bodů

Koupit

Končí za 1 den nebo do vyprodání.

0 x koupeno

Uložit na později Sledovat provozovnu

Prohlídka zámeckých interiérů je oblíbenou turistickou aktivitou, ale co si ji ozvláštnit možností se v zámeckém pokoji na 3 dny ubytovat a nasát atmosféru 17. století? V hotelu Baltaci Starý zámek v Napajedlech je pro vás navíc připravena královská snídaně a posezení v kavárně s lahví vína a ochutnávkou českých i slovenských sýrů a uzenin.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Děti do 6 let zdarma
 • Ubytování v pokoji typu business
 • Mnoho cyklistických tras
 • Úschovna kol
 • Zámek Kroměříž, ZOO Zlín, Aquapark Uherský Brod

V ceně je zahrnuto

 • 2x ubytování v pokoji typu business pro 2 osoby
 • 2x bohatá snídaně pro 2 osoby
 • 2x posezení v hotelové kavárně s láhvi moravského vína a talíř tradičních českých a slovenských sýrů a uzenin z řeznictví Baltaci Napajedla
 • Děti do 6 let zdarma
 • Parkování
 • Wifi

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2019.
 • Balíček je možné využít od pátku do neděle

Kalendář

Kalendář byl aktualizován dne 9.5. o 11:47
Před zakoupením kupónu vám doporučujeme udělat předběžnou rezervaci

  volné      téměř obsazené      obsazeno

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
 • 2 osoby
 • snídaně

3 500 Kč
- 52 % / 7 300 Kč 3800 Kč

0,00 Kč

Jak využít nabídku

 1. Ověřování volných termínů a rezervace na emailu   napajedla@baltaci.cz  nebo telefonu  +420 732 600 400
 2. Při rezervaci hlaste číslo kuponu
 3. Heslo uvádějte při nástupu na pobyt

Příplatky

 • děti do 6 let zdarma
 • domácí mazlíček 100 Kč/noc

Doplňující informace

 • check-in / check out -  po 14:00/ do 10:00

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 45 458 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo (15 km)

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice (16 km)

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov (16 km)

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž (17 km)

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná (18 km)

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk (23 km)

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice (29 km)

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

Zámek Přerov

Zámek Přerov (32 km)

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

Zámek Tovačov

Zámek Tovačov (33 km)

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn (34 km)

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku (34 km)

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

Zámek Bučovice

Zámek Bučovice (37 km)

Bučovice je čtyřkřídlí zámek se třemi patry arkád a komponovanou zahradou. Byl postaven v letech 1575–1585. Zámek je vystavěn ve stylu italské renesance. Jsou zde ovšem prováděny... Víc drobné barokní úpravy. V roce 2001 byl zámek prohlášen národní kulturní památkou.