Hotel Sněžka****: dovolená pro celou rodinu ve Špindlerově Mlýně s polopenzí, wellness a každodenní zpáteční jízdenkou na lanovku v ceně

Hotel Sněžka, Krkonoše - Špindlerův mlýn

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,0

Vynikající hodnocení
(12 hodnocení)

Hotel Sněžka****: dovolená pro celou rodinu ve Špindlerově Mlýně s polopenzí, wellness a každodenní zpáteční jízdenkou na lanovku v ceně

LokalitaHotel Sněžka, Krkonoše - Špindlerův mlýn (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 11.7.2019 do 20.12.2019 dle dostupnosti.

Vychvalovat hotel Sněžka je jako nosit šišky do Krkonoš. Letos navíc jeden z nejpovedenějších horských hotelů u nás přidává každodenní zpáteční jízdenku na lanovku! Užijte si útulné pokoje, stylovou restauraci s výhledem na nejznámější svahy Špindlerova Mlýna a moderní wellness s vůní místních smrků. Pro děti pak nejen perfektní hřiště a hrací koutek, ale rovnou mini-ZOO hned u hotelu.

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.

Z oken pokojů a restaurace je nádherný výhled na sjezdové tratě Medvědín a údolí Sv. Petra. Hotel nabízí 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s wifi.

Rodinný hotel Sněžka s dlouholetou tradicí

Hotel Sněžka**** se nachází v samém centru pohoří Krkonoš v horském středisku Špindlerův Mlýn, nedaleko centra a patří mezi hotelovou špičku. Vyhovuje nejen vysokým nárokům hostů, ale příjemným překvapením je i pro rodiny s dětmi, které zde naleznou skutečně vše, co od dovolené s ratolestmi očekávají.Luxusně zařízené, čisté pokoje v moderním designu

Ubytováni budete v nádherných, vzdušných pokojích, laděných do světlých tónů, které svou rozlohou od 18-25m2 poskytují maximální komfort. Pokoje jsou buď s manželskou postelí nebo oddělené, některé s dechberoucím výhledem na svahy Medvědína.

Vybavení pokoje:

 • Některé pokoje s výhledem
 • Vysoušeč vlasů
 • Koupelnová kosmetika
 • WIFI (tato služba je na pokoji za příplatek)
 • LCD televizor se satelitními programy

Elegantní restaurace a gurmánské zážitky

Restaurace hotelu Sněžka prošla nedávno výraznou změnou, a to nejen změnou interiérovou, ale i změnou gastronomickou.

Čeká Vás klidná, příjemná atmosféra se vstřícným personálem s profesionálním přístupem a prostředí, v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky. Ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí.

V jídelním lístku naleznete mezinárodní kuchyni obohacenou o místní prvky. Spojení české a mezinárodní kuchyně s přípravou tradiční techniky v kombinaci s nejnovějšími trendy současnosti Vám zaručí nevšední kulinářský zážitek.

Moderní Spa & Relax centrum

Uvolnění a odpočinek od každodenních starostí a stresů nabízí hotelové Spa & Relax centrum, které bylo zrekonstruováno na jaře 2012. Díky exkluzivní rezervaci si můžete odpočinout v hotelovém Spa centru a za doprovodu relaxační hudby vyzkoušet romantickou vířivku nebo léčebnou saunu s vůní místních smrků.

Můžete si vychutnat chvíle absolutní relaxace a hloubkového odpočinku i při masážích. Mini ZOO park

Vaše nejmenší, ale i všechny milovníky zvířat nadchne mini zoo parku u hotelu, kde se můžete podívat na kozičky i ovečky. 

Dětský svět

Hotel samozřejmě myslí i na nejmenší hosty, pro které má připravený dětský koutek v interních prostorách hotelu, ale i venkovní hřiště s atrakcemi. Volný čas

Hřebeny Krkonoš jsou každoročně nejvyhledávanější oblastí turistických tras pro tisíce návštěvníků. 

Špindlerův Mlýn je ideálním místem, které nabízí perfektní zázemí pro sportovní a adrenalinové nadšence. Na své si přijdete ve sportovním areálu Svatý Petr. O aktuálním dění a připravovaných akcích se více dozvíte ZDE

Také můžete využít služeb a vybavení Yellow Point, kde od nás dostanete slevu 15 %.

Aktivity a zábava ve Špindlu:

 • Bobová dráha 
 • Monkey Park
 • Jízda na čtyřkolkách
 • Jízda na terénních koloběžkách
 • Minigolf
 • Squash
 • Výletní vláček a mnoho dalšíhoŠpindlerovský aquapark

Nabízí relaxaci v rekreačním a dětském bazénu, tři tobogány včetně člunového, z nichž zmiňme také červený pro adrenalinové nadšence, na které čeká pořádný sešup a rychlá jízda dolů, k dispozici je i malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní kola, chrliče, masážní trysky a další atrakce. Wellness Centrum
 nabízí saunový svět i pobyt solné jeskyni s vysoce ozdravnými účinky pro celý organismus.

Teplota vody v rekreačním bazénu je 28°C, ve vířivkách 33°C. Hloubka bazénu je 90 až 140 cm, ve vířivkách 80 a 85 cm a v dětském bazénku 30 cm. Děti se zalíbí hříbek s padající vodou, stříkající ucpávačka a nerezový skluz.

Tipy na výlet

Ideální poloha Vám nabídne možnosti pro řadu výletů po okolí - vyrazte k Labskému dolu, na Labskou louku, probádejte suťovou jeskyni Krakonošovu klenotnici, zavítejte k pramenu řeky Labe či se nechte unést 40metrovým vodopádem Labe nebo 250metrovým kaskádovitým vodopádem Pančavy. Vyrazit můžete na kola, pěší túry, Nordic Walking… vždy s ohledem na dobu, kdy do Krkonoš vyrazíte.

Dle Vašich fyzických možností, a samozřejmě s ohledem na počasí, můžete zdolat i naši nejvyšší horu Sněžku a udělat si pár nezapomenutelných momentek z místa, kde na Vás dýchne kouzlo svobody. Vyrazit na ni můžete pěšky nebo využít možnosti lanové dráhy z mezistanice Růžová hora (1334 m.n.m.). Další výlety můžete podniknout na Pomezní Boudy, kde začíná například celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé. 

Aktivity ve Špindlerově Mlýně

 • Bobová dráha nabízí příjemný, bezpečný zážitek, nejen Vaše ratolesti 
 • Monkey Park - lanový park, který nabízí 400 metrů lanové dráhy, spolu s 27 různých překážek. Lezení je naprosto bezpečné a při zdolávání všemožných překážek si zkusíte překonat sami sebe. 
 • Areál Yellow Point s atrakcemi jako bungeetrampolína, horolezecká stěna či obří houpačka nebo „přemostění“ na přehradě Labská, kde Vás čeká přejezd 125 m dlouhého údolí na laně a mnoho dalšíhoDalší aktivity:

 • Jízda na čtyřkolkách
 • Jízda na terénních koloběžkách
 • Minigolf
 • Squash
 • Výletní vláček a mnoho dalšího
 • Pěší a cykloturistika

Pestrost ve volnočasovém vyžití a adrenalinovými aktivitami nabídne také SKOL MAX, kde si můžete vyzkoušet třeba netradiční disc golf, lezení a slaňování v přírodě a na umělé stěně, mountainboardy a další skvělé aktivity.

Tipy na výlety

Vstupní bránou Krkonoš je beze sporu Vrchlabí, které je od hotelu vzdálené jen 14,5 km. Dominantou městečka je hora Žalý, tvořena dvěma vrcholky – zadním s výškou 1036 m a předním 1019 m. V roce 1836 byla na vrcholu Předního Žalého vybudována hrabětem Janem Nepomukem Františkem Harrachem dřevěná rozhledna. Ta byla v roce 1889 nahrazena montovanou železnou vyhlídkovou věží s výškou 15 metrů. Z rozhledny lze shlédnout celé panorama Krkonoš, části Jizerských hor a Orlických hor, podhůří a části Českého ráje.Výlet doporučujeme podniknout i na Pomezní Boudy, kde začíná celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé, vedoucí do nádherných míst s výhledem do sousedních údolí a horských hřbetů, nad kterými vévodí naše nejvyšší hora Sněžka.

Dalším z cílů může být i pramen Labe, jímž je označeno místo na hřebeni Krkonoš na Labské louce. Místo se řadí k nejvyhledávanějším turistickým cílům na české straně pohoří.

Ze vzdálenějších tipů na výlet, avšak dobře dostupných autem, Bozkovské dolomitové jeskyně a Mumlavské vodopády u Harrachova
ht

Hotel Sněžka

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Stylový interiér s výhledem na Špindlerův Mlýn a okolí
  Stylový interiér s výhledem na Špindlerův Mlýn a okolí
 • Moderní Spa&Relax centrum
  Moderní Spa&Relax centrum
 • Cyklistické a turistické trasy, adrenalinové centrum Yellow-point
  Cyklistické a turistické trasy, adrenalinové centrum Yellow-point
 • Mini-ZOO u hotelu, dětské hřiště a hrací koutek
  Mini-ZOO u hotelu, dětské hřiště a hrací koutek
 • Každodenní zpáteční jízdenka na lanovku
  Každodenní zpáteční jízdenka na lanovku

Ukončené
od 3 490 Kč

Běžná cena: 7 260 - 16 900 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

12 hodnocení

6 zákazníků doporučuje

Kontakt

Hotel Sněžka

Hotel Sněžka

Okružní 155
54351 Špindlerův Mlýn
+420 770 106 077 (rezervace ubytování), +420 777 560 155 (rezervace wellness a ostatní dotazy)

hotel.snezka@felicity.cz
www.felicity.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

700
m
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

2
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

2
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

4
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

4
km
Malý Šišák

Malý Šišák

Malý Šišák je hora na Slezském hřbetu v Krkonoších. S výškou 1440 metrů nad mořem patří mezi nejvyšší hory Krkonoš. U nás se na vrchol nedostanete, ale z polské strany vás na... Víc vrchol vyvede červeně značená Cesta česko-polského přátelství.

6
km
Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Vodopád se nachází v obci Špindlerův mlýn. Jde o největší vodopád v České republice. Měří neskutečných 148 metrů. Vodopád je tvořen řekou Pančava. Nejvíce vody zde padá v období... Víc jarního tání, což znamená koncem dubna a začátkem května.

6
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

8
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

8
km
Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna byla vybudována v roce 1836 Janem Nepomukem Františkem Harrachem. Od roku 1892, kdy proběhla rozhledna přestavbou, začala lákat davy turistů. Jde o jedinou kamennou... Víc rozhlednu v Krkonoších.

9
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

9
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.