Hotel Sněžka****: dovolená pro celou rodinu ve Špindlerově Mlýně s polopenzí, wellness a každodenní zpáteční jízdenkou na lanovku v ceně

Hotel Sněžka, Krkonoše - Špindlerův mlýn

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Hotel Sněžka****: dovolená pro celou rodinu ve Špindlerově Mlýně s polopenzí, wellness a každodenní zpáteční jízdenkou na lanovku v ceně

Hotel Sněžka, Krkonoše - Špindlerův mlýn Hotel Sněžka, Krkonoše - Špindlerův mlýn (mapa)

Ukončené od 3 490 Kč

od 3 490 Kč

Běžná cena: 7 260 - 16 900 Kč

Vychvalovat hotel Sněžka je jako nosit šišky do Krkonoš. Letos navíc jeden z nejpovedenějších horských hotelů u nás přidává každodenní zpáteční jízdenku na lanovku! Užijte si útulné pokoje, stylovou restauraci s výhledem na nejznámější svahy Špindlerova Mlýna a moderní wellness s vůní místních smrků. Pro děti pak nejen perfektní hřiště a hrací koutek, ale rovnou mini-ZOO hned u hotelu.

8,0

Velmi dobré hodnocení

6 hodnocení

6 zákazníků doporučuje
0 zákazníků nedoporučuje

Proč si vybrat tuto nabídku

Stylový interiér s výhledem na Špindlerův Mlýn a okolí Stylový interiér s výhledem na Špindlerův Mlýn a okolí

Moderní Spa&Relax centrum Moderní Spa&Relax centrum

Cyklistické a turistické trasy, adrenalinové centrum Yellow-point Cyklistické a turistické trasy, adrenalinové centrum Yellow-point

Mini-ZOO u hotelu, dětské hřiště a hrací koutek Mini-ZOO u hotelu, dětské hřiště a hrací koutek

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel Sněžka

 • sauna sauna
 • vířivka vířivka
 • vstup do wellness vstup do wellness
 • polopenze polopenze
 • bezplatné parkování bezplatné parkování
 • 1 přistýlka 1 přistýlka

Vychvalovat hotel Sněžka je jako nosit šišky do Krkonoš. Letos navíc jeden z nejpovedenějších horských hotelů u nás přidává každodenní zpáteční jízdenku na lanovku! Užijte si útulné pokoje, stylovou restauraci s výhledem na nejznámější svahy Špindlerova Mlýna a moderní wellness s vůní místních smrků. Pro děti pak nejen perfektní hřiště a hrací koutek, ale rovnou mini-ZOO hned u hotelu.

Rodinný hotel s dlouholetou tradicí nacházející se nedaleko centra Špindlerova Mlýna je, nejen díky své poloze, ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících.

Z oken pokojů a restaurace je nádherný výhled na sjezdové tratě Medvědín a údolí Sv. Petra. Hotel nabízí 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s wifi.

Rodinný hotel Sněžka s dlouholetou tradicí

Hotel Sněžka**** se nachází v samém centru pohoří Krkonoš v horském středisku Špindlerův Mlýn, nedaleko centra a patří mezi hotelovou špičku. Vyhovuje nejen vysokým nárokům hostů, ale příjemným překvapením je i pro rodiny s dětmi, které zde naleznou skutečně vše, co od dovolené s ratolestmi očekávají.Luxusně zařízené, čisté pokoje v moderním designu

Ubytováni budete v nádherných, vzdušných pokojích, laděných do světlých tónů, které svou rozlohou od 18-25m2 poskytují maximální komfort. Pokoje jsou buď s manželskou postelí nebo oddělené, některé s dechberoucím výhledem na svahy Medvědína.

Vybavení pokoje:

 • Některé pokoje s výhledem
 • Vysoušeč vlasů
 • Koupelnová kosmetika
 • WIFI (tato služba je na pokoji za příplatek)
 • LCD televizor se satelitními programy

Elegantní restaurace a gurmánské zážitky

Restaurace hotelu Sněžka prošla nedávno výraznou změnou, a to nejen změnou interiérovou, ale i změnou gastronomickou.

Čeká Vás klidná, příjemná atmosféra se vstřícným personálem s profesionálním přístupem a prostředí, v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky. Ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí.

V jídelním lístku naleznete mezinárodní kuchyni obohacenou o místní prvky. Spojení české a mezinárodní kuchyně s přípravou tradiční techniky v kombinaci s nejnovějšími trendy současnosti Vám zaručí nevšední kulinářský zážitek.

Moderní Spa & Relax centrum

Uvolnění a odpočinek od každodenních starostí a stresů nabízí hotelové Spa & Relax centrum, které bylo zrekonstruováno na jaře 2012. Díky exkluzivní rezervaci si můžete odpočinout v hotelovém Spa centru a za doprovodu relaxační hudby vyzkoušet romantickou vířivku nebo léčebnou saunu s vůní místních smrků.

Můžete si vychutnat chvíle absolutní relaxace a hloubkového odpočinku i při masážích. Mini ZOO park

Vaše nejmenší, ale i všechny milovníky zvířat nadchne mini zoo parku u hotelu, kde se můžete podívat na kozičky i ovečky. 

Dětský svět

Hotel samozřejmě myslí i na nejmenší hosty, pro které má připravený dětský koutek v interních prostorách hotelu, ale i venkovní hřiště s atrakcemi. Volný čas

Hřebeny Krkonoš jsou každoročně nejvyhledávanější oblastí turistických tras pro tisíce návštěvníků. 

Špindlerův Mlýn je ideálním místem, které nabízí perfektní zázemí pro sportovní a adrenalinové nadšence. Na své si přijdete ve sportovním areálu Svatý Petr. O aktuálním dění a připravovaných akcích se více dozvíte ZDE

Také můžete využít služeb a vybavení Yellow Point, kde od nás dostanete slevu 15 %.

Aktivity a zábava ve Špindlu:

 • Bobová dráha 
 • Monkey Park
 • Jízda na čtyřkolkách
 • Jízda na terénních koloběžkách
 • Minigolf
 • Squash
 • Výletní vláček a mnoho dalšíhoŠpindlerovský aquapark

Nabízí relaxaci v rekreačním a dětském bazénu, tři tobogány včetně člunového, z nichž zmiňme také červený pro adrenalinové nadšence, na které čeká pořádný sešup a rychlá jízda dolů, k dispozici je i malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní kola, chrliče, masážní trysky a další atrakce. Wellness Centrum
 nabízí saunový svět i pobyt solné jeskyni s vysoce ozdravnými účinky pro celý organismus.

Teplota vody v rekreačním bazénu je 28°C, ve vířivkách 33°C. Hloubka bazénu je 90 až 140 cm, ve vířivkách 80 a 85 cm a v dětském bazénku 30 cm. Děti se zalíbí hříbek s padající vodou, stříkající ucpávačka a nerezový skluz.

Tipy na výlet

Ideální poloha Vám nabídne možnosti pro řadu výletů po okolí - vyrazte k Labskému dolu, na Labskou louku, probádejte suťovou jeskyni Krakonošovu klenotnici, zavítejte k pramenu řeky Labe či se nechte unést 40metrovým vodopádem Labe nebo 250metrovým kaskádovitým vodopádem Pančavy. Vyrazit můžete na kola, pěší túry, Nordic Walking… vždy s ohledem na dobu, kdy do Krkonoš vyrazíte.

Dle Vašich fyzických možností, a samozřejmě s ohledem na počasí, můžete zdolat i naši nejvyšší horu Sněžku a udělat si pár nezapomenutelných momentek z místa, kde na Vás dýchne kouzlo svobody. Vyrazit na ni můžete pěšky nebo využít možnosti lanové dráhy z mezistanice Růžová hora (1334 m.n.m.). Další výlety můžete podniknout na Pomezní Boudy, kde začíná například celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé. 

Aktivity ve Špindlerově Mlýně

 • Bobová dráha nabízí příjemný, bezpečný zážitek, nejen Vaše ratolesti 
 • Monkey Park - lanový park, který nabízí 400 metrů lanové dráhy, spolu s 27 různých překážek. Lezení je naprosto bezpečné a při zdolávání všemožných překážek si zkusíte překonat sami sebe. 
 • Areál Yellow Point s atrakcemi jako bungeetrampolína, horolezecká stěna či obří houpačka nebo „přemostění“ na přehradě Labská, kde Vás čeká přejezd 125 m dlouhého údolí na laně a mnoho dalšíhoDalší aktivity:

 • Jízda na čtyřkolkách
 • Jízda na terénních koloběžkách
 • Minigolf
 • Squash
 • Výletní vláček a mnoho dalšího
 • Pěší a cykloturistika

Pestrost ve volnočasovém vyžití a adrenalinovými aktivitami nabídne také SKOL MAX, kde si můžete vyzkoušet třeba netradiční disc golf, lezení a slaňování v přírodě a na umělé stěně, mountainboardy a další skvělé aktivity.

Tipy na výlety

Vstupní bránou Krkonoš je beze sporu Vrchlabí, které je od hotelu vzdálené jen 14,5 km. Dominantou městečka je hora Žalý, tvořena dvěma vrcholky – zadním s výškou 1036 m a předním 1019 m. V roce 1836 byla na vrcholu Předního Žalého vybudována hrabětem Janem Nepomukem Františkem Harrachem dřevěná rozhledna. Ta byla v roce 1889 nahrazena montovanou železnou vyhlídkovou věží s výškou 15 metrů. Z rozhledny lze shlédnout celé panorama Krkonoš, části Jizerských hor a Orlických hor, podhůří a části Českého ráje.Výlet doporučujeme podniknout i na Pomezní Boudy, kde začíná celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé, vedoucí do nádherných míst s výhledem do sousedních údolí a horských hřbetů, nad kterými vévodí naše nejvyšší hora Sněžka.

Dalším z cílů může být i pramen Labe, jímž je označeno místo na hřebeni Krkonoš na Labské louce. Místo se řadí k nejvyhledávanějším turistickým cílům na české straně pohoří.

Ze vzdálenějších tipů na výlet, avšak dobře dostupných autem, Bozkovské dolomitové jeskyně a Mumlavské vodopády u Harrachova
ht

Hotel Sněžka

Kontakt

Hotel Sněžka

Hotel Sněžka

Okružní 155 ,
54351 Špindlerův Mlýn ,
+420 770 106 077 (rezervace ubytování), +420 777 560 155 (rezervace wellness a ostatní dotazy)

hotel.snezka@felicity.cz
www.felicity.cz
Zobrazit partnerskou stránku

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím