Pobyt u Českého Krumlova v historickém pensionu Regina se snídaní

Pension Regina, Šumava-Větřní

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

2 990 Kč

Běžná cena
3 300 Kč
Ušetříte
310 Kč

Pobyt u Českého Krumlova v historickém pensionu Regina se snídaní

  Pension Regina, Šumava-Větřní (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2020 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nejen chráněná krajinná oblast Blanského lesa, ale i historické město Český Krumlov či šumavská příroda nabízí mnoho zajímavých míst k vidění. Chtít je ale stihnout objevit za jeden den, by bylo až příliš bláhové. Díky třídennímu ubytování v rodinném pensionu Regina však budete mít dostatek času nejen na výlety do okolí, ale i na odpočinek v krásném a harmonickém prostředí s bohatou historií.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný pension s dlouholetou tradicí
  Rodinný pension s dlouholetou tradicí
 • 2x kontinentální snídaně, 1x tříchodová večeře pro oba
  2x kontinentální snídaně, 1x tříchodová večeře pro oba
 • Vhodné i pro rodiny s dětmi
  Vhodné i pro rodiny s dětmi
 • Stezka korunami stromů, Hrad Rožmberk, Český Krumlov (10 min. autem)
  Stezka korunami stromů, Hrad Rožmberk, Český Krumlov (10 min. autem)
 • Domácí mazlíčci vítáni
  Domácí mazlíčci vítáni

V ceně je zahrnuto

 • 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • 2x kontinentální snídaně pro dva
 • 1x tříchodová večeře pro dva
 • Parkování zdarma
 • Wifi
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
 • Rekreační poplatek 

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2020.

Jak využít nabídku

 1. Hotel akceptuje pouze rezervaci s online termínem!

Doplňující informace

 • Zvířata: Nejsou povolena
 • Rezervace je závazná, změna termínu je možné změnit pouze jednou a to 14 a více dní před příjezdem. Poté kupon propadá
 • Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • Check in 14h - 21h , check out do 10:30 h

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 411 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Pension Regina

U Rybníka 8
382 11 Větřní
+420 380 732 750, +420 723 347 973

pension.regina@seznam.cz
https://www.pensionregina.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Český Krumlov

Český Krumlov (5 km)

Od roku 1992 je historické centrum města Český Krumlov zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město se nachází na samotném jihu Čech a je navštěvováno spoustou... Víc turistů. Kolem centra se meandrech táhne řeka Vltava a odděluje tak historickou část města.

Hrad a zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov (5 km)

Svou rozlohou přes 6 ha je to druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní... Víc památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.

Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť (10 km)

Kleť je nejvyšší horou Blanského lesa. Je totiž položena v nadmořské výšce 1084 metrů. Rozhledna byla dříve využívána jako místo k mapování okolí. Neuvidíte jen zdejší místa, ale... Víc můžete obdivovat i krásu Alp. Rozhlednu nechal vystavět v roce 1822 kníže Jan Nepomuk ze Schwarzenbergu.

Lanovka Kleť

Lanovka Kleť (12 km)

Lanovka vyváží turisty již od roku 1961. Lanová dráha vám ušetří 1792 metrů a její převýšení činí 383 metrů. Zajímavostí lanové dráhy je, že za dobu své existence již vyvezla... Víc nahoru více než 3 000 000 turistů.

Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno (14 km)

Jde o první stezku tohoto druhu v České republice. První procházky se uskutečnily 10. července 2012. Užijete si nádherný výhled na krásy okolní krajiny. Každé úterní večery se... Víc konají koncerty přímo na stezce. To si nesmíte nechat ujít.

Hrad Rožmberk

Hrad Rožmberk (14 km)

Jedná se o nejstarší sídlo Rožmberků. V současné době je ve vlastnictví státu a je spravován Národním památkovým ústavem. Hrad i jeho zakladatel jsou poprvé písemně uváděni v roce... Víc 1250. Hrad je čtvrtým nejnavštěvovanějším objektem. V roce 2013 jej navštívilo přes 53 tisíc lidí.

Zřícenina hradu Pořešín

Zřícenina hradu Pořešín (16 km)

Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka České republiky. Hrad založili na přelomu 13. a 14. století. První písemná zmínka pochází z roku 1312. V roce 1423 se pokusil Jan... Víc Žižka dobýt hrad zradou, ale neuspěl.

Poštovní muzeum Vyšší Brod

Poštovní muzeum Vyšší Brod (17 km)

Nechte před sebou opět ožít poštovní služebny a úřadovny, rozjedou se vozy s dopisy a balíky. Naleznete zde průběh vývoje pošty od roku 1526 až po současnost. Do poštovního muzea... Víc se můžete přijít podívat denně až na pondělí.

Zřícení Vítkův Hrádek

Zřícení Vítkův Hrádek (20 km)

Vítkův kámen je zřícenina gotického hradu. Je to nejvýše položený hrad v Česku. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. První spolehlivá zmínka o hradu se objevuje v... Víc roce 1347.

Holašovice

Holašovice (22 km)

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

Zámek Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká nad Vltavou (33 km)

Leží cca 15 kilometrů od Českých Budějovic. Je to jeden z nejnavštěvovanějších turistických míst v České republice. Jde o zámek založený v druhé polovině 13. století v... Víc renesančním, gotickém a romantickém slohu. Na zámku sídlí i Alšova jihočeská galerie.

Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle (33 km)

Kratochvíle je renesanční zámek. Na místě dnešního zámku původně stával hospodářský dvůr nazývaný Leptáč. Krčín zde postavil nový dvůr, kolem něhož zřídil rozsáhlou loveckou... Víc oboru. Do současné podoby po vzoru italských vil nechal zámek vystavět Vilém z Rožmberka v letech 1583-1589.